Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли 4х4 баничарка освен Рено?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

    Хах, няма, и аз се сещах онзи ден минавайки през София, в Слатина беше паркиран един ИЖ фургон, червен.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #92
      От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
      Е там някъде наоколо край вас няма ли останал някой жив Иж-Москвич?
      Какво толкова са ти направили хората?

      Коментар


      • #93
        От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

        Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
        Това го разглеждах /в мобилето/ ама е само то, и не дай си боже нещо да стане по 4х4 системата, директно е за боклука. Във враца има една италианка нов внос Канго, днес се отбих да я видя - не е лоша външно, оставих на човека пари да извади транзитни номера и ще я пробвам в действие.
        Честито! Дано положителните емоции вземат превес ..

        пп ...и щека за нивото на маслото не търси - франсетата са я скрили, и по-лесно се вижда и вади от канал
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • #94
          От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

          Павка, забравих да ти предложа Дискавърито си - ще мине отвсякъде, варелите би трябвало да влязат и най-лесната работа е да изкъртиш мокета в багажника. А задната броня си е метална, няма да я строшат. И е под лимита ти.

          Коментар


          • #95
            От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

            Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
            Честито! Дано положителните емоции вземат превес ..

            пп ...и щека за нивото на маслото не търси - франсетата са я скрили, и по-лесно се вижда и вади от канал
            За какво му е щека, има си дисплей на таблото.

            Коментар


            • #96
              От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

              E както се казва, кой гледал, гледал. Кака се омъжи.

              За варелите, ако опре ножа до кокал, си взимах и УАЗка, но това е в рамките просто да поддържаме разговор.

              Идеята ми бе, да е унифицирана, масова баничарка, която ако се абстрахираме от 4х4 системата й, ще си изпълнява в другото време работа, присъща на всички баничарки - товарене, разтоварване, разнос. Само, че на тази ще й се падат къси местни курсове. И поради тази причина,няма как това да е - дискавъри, вояджъри, легасита, ферарита и т.н. Не, че не може, може да си разкарваш с всичко де има 4 или 3 колела, може и с ЗИЛ 131, никой не може нищо да ти каже.

              А 4х4 я потрябвала както писах 5-6 пъти в годината, особено както сега я дават безснежна, я не. Но предпочитам една баница да е с тази система, дали ще ми хареса? Не знам, но на пролет, поне ще си имам собствено мнение.

              Просто се зачудих, защо този сегмент освен Кангото никой друг практически не го покрива. /Като вариант са тези малките бусчета от типа на Субару, което даде като линк Дани/, но са три броя в цялото мобиле. А пък кангото изобщо не е екзотика, а си е доста масов автомобил с 4х4.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #97
                От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Какво толкова са ти направили хората?
                Що, нещо неприлично ли съм казал? Аз съм в малък град в Северна България, където все още има Москвичи в експлоатация. Учудващо, понякога на Вторични се появяват екземпляри в топ състояние. С такъв Москвич+ремарке, мой близък си построи къща, строи втора /преди това събори две къщи/, иначе си кара Пасата, но не му пука, когато се наложи да обува гумените цървули и дочените гащи. Също си кара и дървата за зимата, направо из горите и се вре покрай джуганите, ама то сигур щото москала е зелен. До миналата година едни познати със сервиз битова елтехника айдакаха здраво точно един такъв червен Иж. Та за къси местни превози на нелъскав товар, къв е проблема? Това Канго, да не би да е мислено да се кара извън път с твърда настилка, по коловозите? Все пак Колегата напролет ще има мнение по въпроса и дано да не забрави да го сподели с нас но действително икономическата логика натиска към някаква унификация с наличния автопарк в предприятието. А иначе на мен най ми харесва варианта с "гръцките" пикапи, дето беше предложен по-горе, важното да е нисък и със задно предаване. Мяркат се покрай нашия блок два такива опела отвреме-навреме, работни коли.

                Коментар


                • #98
                  От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                  Запознат съм отблизо с ИЖ. Калпаво е направен даже по мерките на москвичистите. А човекът иска работа да върши с него.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Запознат съм отблизо с ИЖ. Калпаво е направен даже по мерките на москвичистите. А човекът иска работа да върши с него.
                    Бе там е работата, че не е само за работа явно, но както казал Анибал - Жребият вече е хвърлен.

                    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                    Все пак е хубаво като възможност да я ползвам и по линия Роман - Враца, демек да си е по-цивилна кола. И някоя неделя на риболов, щом ще има и 4х4. Да не е само да върти 40км днес и това да й е работата.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Запознат съм отблизо с ИЖ. Калпаво е направен даже по мерките на москвичистите. А човекът иска работа да върши с него.
                      По никакъв начин и никъде не съм поставял под съмнение Вашата компетентност във всяка една област. Позволих си да се включа в "разговора" по темата, защото наистина все пак стана въпрос и за "вършене на работа". Приключвам до напролет, живот и здраве и се присъединявам към доволните от това, че каквото е казал Анибал, все е станало.

                      Коментар


                      • От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                        Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                        E както се казва, кой гледал, гледал. Кака се омъжи.

                        За варелите, ако опре ножа до кокал, си взимах и УАЗка, но това е в рамките просто да поддържаме разговор.

                        Идеята ми бе, да е унифицирана, масова баничарка, която ако се абстрахираме от 4х4 системата й, ще си изпълнява в другото време работа, присъща на всички баничарки - товарене, разтоварване, разнос. Само, че на тази ще й се падат къси местни курсове. И поради тази причина,няма как това да е - дискавъри, вояджъри, легасита, ферарита и т.н. Не, че не може, може да си разкарваш с всичко де има 4 или 3 колела, може и с ЗИЛ 131, никой не може нищо да ти каже.

                        А 4х4 я потрябвала както писах 5-6 пъти в годината, особено както сега я дават безснежна, я не. Но предпочитам една баница да е с тази система, дали ще ми хареса? Не знам, но на пролет, поне ще си имам собствено мнение.

                        Просто се зачудих, защо този сегмент освен Кангото никой друг практически не го покрива. /Като вариант са тези малките бусчета от типа на Субару, което даде като линк Дани/, но са три броя в цялото мобиле. А пък кангото изобщо не е екзотика, а си е доста масов автомобил с 4х4.
                        Дай снимки,ако си го взел вече.
                        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                        Враца

                        Коментар


                        • От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                          Снимки нямам, но все пак за да сме полезни един на друг, да дам един отчет за Реното.

                          Ако трябва да съм кратък - не става.

                          Времето тази година е особено подходящо за тестове. Периодични дъждове, няма стягане на почвата от студове и постоянна кал. Ами, като резултат и преки наблюдения, кално ли е - не става. 4х4 не помага по никакъв начин, като минус са никакъв въртящ момент и малки гуми. И общо взето се получава това, че където минава бус, дизел, с 16ки гуми, там минава и Реното. Там където буса не може да мине, в общи линии не може да мине и реното.

                          Като плюсове - ниска цена придобиване, разход на газ е съпоставим с разхода на дизел, евтини консумативи.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                            Унимог ти трябва на тебе, унимог

                            Или поне таково:

                            mobile. bg/21446893293433719
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X