Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha yzf 450 или Honda crf 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha yzf 450 или Honda crf 450

    Здравейте.Интересуват ме плюсовете и минусите на двата мотора и дали ако го поддържам редовно ще го карам няколко години като си правя реглаж на клапаните.За екипировка съм помислил и си я набавям вече.

  • #2
    От: Yamaha yzf 450 или Honda crf 450

    Първоначално публикуван от ultra2 Преглед на мнение
    Здравейте.Интересуват ме плюсовете и минусите на двата мотора и дали ако го поддържам редовно ще го карам няколко години като си правя реглаж на клапаните.За екипировка съм помислил и си я набавям вече.
    За няколко години ако го поддържаш както трябва ,ще го платиш два пъти! Ти имаш ли нужните средства за тази поддръжка, ремонтите не са само реглаж на клапани. ..иначе и двата модела са добри!
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha yzf 450 или Honda crf 450

      Имам нужните средства за поддръжка,но ме интересува от кои години горе долу да гледам.

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha yzf 450 или Honda crf 450

        Гледай да е запазен а не година! С други думи казано ,колкото по-нова година и по-малко каран по-добре. Напомням ,че на тези мотори ресурса нее голям и ако имаш желание да го ползваш дълги години с правелната поддръжка си вземи ендуро
        KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha yzf 450 или Honda crf 450

          Ако седи без да го караш и само го припалваш от време на време ще изкара години само с реглаж на клапани. Ако го караш редовно обаче иска много обслужване и клапаните са най-евтини и лесни в случая

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha yzf 450 или Honda crf 450

            ...Ами и аз зная така..ама
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X