Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро спорт съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро спорт съединител

    Колеги, имам проблем с сединител. просто не си работи. Не мога да вкарам лост в скорост. така да трсим човек кои мойе да ми смени сединител. имате ли предложение кои сервис да изберем? да кайа като време ми е нужда што ползвам кола всеки ден да карам дещеря на детска градина.
    Ако има човек в район Младост 1-4 или около или в ж.к. гоце делчев препоручваите.
    Благодаря и ивинете за правопис
    o89 sedem sedem 33 986

  • #2
    От: Паджеро спорт сединител

    Имам човек до СФА посока Църна маца. Ако ти върши работа да пращам телефон?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Паджеро спорт сединител

      Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
      Колеги, имам проблем с сединител. просто не си работи. Не мога да вкарам лост в скорост. така да трсим човек кои мойе да ми смени сединител. имате ли предложение кои сервис да изберем? да кайа като време ми е нужда што ползвам кола всеки ден да карам дещеря на детска градина.
      Ако има човек в район Младост 1-4 или около или в ж.к. гоце делчев препоручваите.
      Благодаря и ивинете за правопис
      .....предполагам че е проблем с някоя от помпите, а не самия съединител.....

      Коментар


      • #4
        Re: Паджеро спорт сединител

        днес некои взможност има ли да погледне ситуация?
        o89 sedem sedem 33 986

        Коментар


        • #5
          Re: Паджеро спорт сединител

          Кола си е вече при лекар.
          o89 sedem sedem 33 986

          Коментар


          • #6
            От: Паджеро спорт сединител

            Имах подобен проблем. Оказа се, че маслото в помпичката на съединителя е свършило. Долях масло (75W-90 мисля, че беше), обезвъздуших системата с много помпене на съединителя на място и се оправи. Сподели, като откриеш проблема.

            Коментар


            • #7
              Re: От: Паджеро спорт сединител

              Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
              Имах подобен проблем. Оказа се, че маслото в помпичката на съединителя е свършило. Долях масло (75W-90 мисля, че беше), обезвъздуших системата с много помпене на съединителя на място и се оправи. Сподели, като откриеш проблема.
              Как казваш ми е ясно. но при мен е било в тази каничка при помпа в момента като е спряло пове4е масло од колко триабва. Всепак колата ве4е е разглобена и сединителя ше се смени. до колко разбрак маистор е счупено. Днес ше видим като му занесем сединител
              o89 sedem sedem 33 986

              Коментар


              • #8
                Re: Паджеро спорт съединител

                Така сединител е сменен и карам вече 2 дена. Как съм говорил с маистора наивероятно че триабва се пооправи некви дребни нещта по скоростна кутия - там каде лост премества скорости.
                Предполагам че нещо од тук триабва да се пооправи:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:124_130500193T.jpg
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5690877Натиснете снимката за да я уголемите

Име:122_130F00014T.jpg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5690878
                И дополнително да се смени една пласмаса на лост за 2x4 4x4 4x4 бавно
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:124_130500196T.jpg
Прегледи:1
Размер:68.9 КБ
ID:5690879

                @DJ Tymbi Напичете ми коия е част на лост за 2x4 4x4 4x4 бавно
                и евентуално кои е смята да е на скоростна кутия
                o89 sedem sedem 33 986

                Коментар


                • #9
                  Re: Паджеро спорт съединител

                  Да дополним малко информациа. Наи страмното од првия момент като взех кола си мислих да се чува турбо... но днес се оказа че това е през циало време се чува лагера на сединител.... или е новия лагер повреден или е сложен стария лагер на нов сединител. ше триабва да малко инвестигирам
                  o89 sedem sedem 33 986

                  Коментар


                  • #10
                    От: Re: Паджеро спорт съединител

                    Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
                    Да дополним малко информациа. Наи страмното од првия момент като взех кола си мислих да се чува турбо... но днес се оказа че това е през циало време се чува лагера на сединител.... или е новия лагер повреден или е сложен стария лагер на нов сединител. ше триабва да малко инвестигирам
                    Цт......всичко което си донесъл е сменено,вкл. и лагера.......ако искаш ела да го видиме......

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X