Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

    MARINHAKER ... каква е гаранцията че тяхните лагери са хубави
    Гаранция няма, но каква ти е гаранцията, че тия които ще сложиш, не са поздрав от слънчев Китай .... Освен това нали ще ги видиш дали имат хлабини. Лагер, който е добре смазан, не се разхлопва ей така, от веднъж. И аз предпочитам новото, но в днешно време не знаеш какво купуваш. Колкото до това дали е един или два лагера, съмнявам се, че братушките грешат. Мисля, че са два в обща черупка. И не можеш току-така да сложиш какъв да е лагер, който пасва по размери, защото едно е да е монтиран на вала на електромотор например, друго е на полуос и то на джип.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #17
      До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

      По дадените размери от руснаците за предни лагери не отговарят . На Исузо са същите лагери, предните струват около 10 лева бройката / китайски , румънски български / само, че са под друг номер , немските са малко по скъпи . Цените варират много са скъпи в магазините за авточасти, лагер втора употреба звучи малко странно .........

      Коментар


      • #18
        До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

        Ми и на мен ми звучи странно 350 лв за един лагер, два семеринга и втулка ....Аз не съм с такива лагери, но на който му се е налагало да ги сменява знае за какво става въпрос...
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #19
          До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

          Даже 580лв за оригиналния от ОПЕЛ СТЕФАНОВ.
          sigpic

          Коментар


          • #20
            До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

            или нови но оригинални или втора рака полуоска

            Коментар


            • #21
              До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

              ми да и аз така напрвих , откъде там 700 лв за шибан лагер в BULVARIA а на симеон 140 лв и то търсене му е майката.Oтидох при едно майсторче викам тук нещо да го побългарим трябва щото нема толкоз кинти . Свали го майстора лагерчето аз отидох на пазара димитър петков купих лагерче от едно там магазинче ако се завъртит ще го видите и така с всичко и с направата н втулката и с лагера и с смяната 80 лв , еми олекна ми ето вече карам я към 5000 км нема проблем с смененото то друго почна да вие и пак същата процедура ще направя.
              с уважение: Антон Георгиев

              Коментар


              • #22
                До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                Колеги , никой нищо не написа след като ви казах аз как се справих с проблема (побългаряването) никой нищо , никой ли не пробва по моя начин ?

                Коментар


                • #23
                  До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                  Първоначално публикуван от 4erenMAT Преглед на мнение
                  Колеги , никой нищо не написа след като ви казах аз как се справих с проблема (побългаряването) никой нищо , никой ли не пробва по моя начин ?
                  Сигурно някой се е възползвал, дори да не е информацията е полезна. Нека да не пълним темата с излишни постове.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                    Сега пък закъсах аз.Проблема се казва "висящ лагер".В София ауто ми обадиха цена от 260 и кусур лева,но май религията не ми позволява да ги дам така отведнъж,без да съм потърсил по нормален-ценово,вариант.Гумено металната втулка в която е сложен лагера изглежда здрава и въпроса ми е ,може ли да се извади само лагера и някой знае ли параметрите на същия този лагер.Щях да забравя-фронтера А 2.2i 98г
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                      Опс, имам спомен, че някой беше слагал от бус Форд за някакви смешни пари. Лагера пасвал 1:1, само конзолата малко се преработвала. Търси из темите от лятото.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                        Първоначално публикуван от 4erenMAT Преглед на мнение
                        ми да и аз така напрвих , откъде там 700 лв за шибан лагер в BULVARIA а на симеон 140 лв и то търсене му е майката.Oтидох при едно майсторче викам тук нещо да го побългарим трябва щото нема толкоз кинти . Свали го майстора лагерчето аз отидох на пазара димитър петков купих лагерче от едно там магазинче ако се завъртит ще го видите и така с всичко и с направата н втулката и с лагера и с смяната 80 лв , еми олекна ми ето вече карам я към 5000 км нема проблем с смененото то друго почна да вие и пак същата процедура ще направя.
                        с уважение: Антон Георгиев
                        Къде се намира този майстор и този магазин. Дай по-точни координати

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                          Да продължа с висящия лагер.Оказа се че лагера може да се избие и да се монтира нов в гумено металната втулка и мероприятието възлиза на 70лв- 40 труд и останалото -лагер.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                            Колеги някой знае ли дали предните лагери на офб са същите като на офа и от какво пасват, че да излезе ефтинко.

                            Коментар


                            • #29
                              От: До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                              Темата е доста стара но виждам неточна информация относно размерите на заден лагер на полуоска офа дб 92 г.стария лагер съм го запазил и размера му е 90-40-30мм съчмен едноредов като семеринга е в него с какъв може да се замени незнам
                              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                              Коментар


                              • #30
                                От: До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                                Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                                Темата е доста стара но виждам неточна информация относно размерите на заден лагер на полуоска офа дб 92 г.стария лагер съм го запазил и размера му е 90-40-30мм съчмен едноредов като семеринга е в него с какъв може да се замени незнам
                                Със същия, на Koyo около 90 лв. мисля, че беше.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X