Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

    Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
    bono ако се слага старата втулка е по добре да се завари иначе ще гониш колелото
    По добре без заварки че ето до какво водят тез интервенции

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=143421
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #77
      От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

      здравейте момчета може ли някой да ми даде телефона на Лозан трябва ми за съвет предварително ви благодаря

      Коментар


      • #78
        От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
        здравейте момчета може ли някой да ми даде телефона на Лозан трябва ми за съвет предварително ви благодаря
        Заповядай 0898780604
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #79
          От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

          Здравей колега ако имаш инфо за висящия лагер с кои друг е взаимно заменяем моля сподели става дума за фронтера А 2.3тд

          Коментар


          • #80
            От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

            Е той е съвсем нормален лагер 75-45-16 и се намира на цени от 10 лева до 35 лева , какво искаш да му замениш или питаш за гумената опора ?
            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

            Коментар


            • #81
              От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

              Здравейте,
              и аз имам проблем с предните лагери ,някой може ли дами каже от къде мога да си поръчам 2 лагера и 2 семеринги?
              фронтера 96 г. Б

              Коментар


              • #82
                От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                Прегледай тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=128556
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • #83
                  От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                  Прочетох всичко и тук и маи алтернатива на тези лагери няма ,или не е сполучлива...Остава само варянта с Коуо ?
                  Nissan Terrano 2.7tdi

                  Коментар


                  • #84
                    От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                    Първоначално публикуван от dilov4eto Преглед на мнение
                    Прочетох всичко и тук и маи алтернатива на тези лагери няма ,или не е сполучлива...Остава само варянта с Коуо ?
                    дам... някой беше сложил оптимал или нещо друго и се развали за 2000 км. Така че койо смело. Аз лично бих ти препоръчал първо да видиш колко масло харчи. Щото ако е 100 гр. на 20-40к няма смисъл да сменяш все още.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #85
                      От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                      Благодаря ,ще покарам още 3-400км и ще отворя да видя колко масло ще хване.А като му доиде времето ако немога да се оправя с поръчването ще пиша
                      Nissan Terrano 2.7tdi

                      Коментар


                      • #86
                        От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                        И така ,вече цяла година карам компромисно и системно доливам по 200-300мл масло в задния диференцял ,но последните дни предполагам и от големия студ нещата вече станаха сериозни - вчера долях към 500мл и днес видях ,че е доста от него е изтекло по вътрешната страна да джантата ,по гумата и чак по земята имаше от другата страна пак имаше ,но по малко.....Утре започвам да търся по авточастите въпросните лагери.Та искам да питам към днешна дата някои намерил ли е накакъв побългарен варянт които да е сполучлив или остава да намеря накъде Койо (надявам се и с отстъпка)?? И моста като ми е с ЛСД блокаж ,то въпросните лагери+семеринга (както разбрах от темата са едно цяло) по различни ли са ми от обикновенните мостове без блокаж?? Маслото вече ми е ясно 75в145 на кастрол с добавка лсдА и смяната нещо сложно ли представлява, има ли нещо специфично?Тук съм леден с нашите "майстори",но нямам избор и ще трябва да се доверя все на някои да го прави....... Ако някои колега има и точния номер да въпросните лагери които ще станат при мен ще съм благодарен. Колата е Опел фронтера А спорт (къса база) "94 2.0и 115к.с. Благодаря предварително )))
                        Nissan Terrano 2.7tdi

                        Коментар


                        • #87
                          От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                          Търсиш само Koyo и законтряща втулка към него! Имаше изписана подробна тема специално за тези лагери, намери я. Смяната е строго специфична и трябва да се направи от хора имащи опит и техника за целта! Не се занимавай с ментаци лагери, или майстори, които не са сигурни, какво правят! Казвам ти го от опит, защото изпатих с едни около 250лв. Ако изпитваш затруднения пиши на лични.
                          ОФА КБ X20SE + метан

                          Коментар


                          • #88
                            От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                            Тази законтряща втулка заедно с лагера ли върви или отделно трябва да я поръчам. Срещам големи затруднения още с намирането с частите, утре ще обикалям всички магазини в малкия ми град да видя къде какво ,как.А с всички "маистори" и колеги с които съм говорил до сега за смяната на тези лагери (тъи като от доста време си знам ,че ме чака и само доливам масло) всички ми казват "Небой се" - от Което най ме е страх.Всички смело се наемат да ги сменят и твърдят ,че е за 2 часа работа......:О А като чета нещатата тук, просто ми е трудно да се доверя на иначе кадърните хорица...просто те некарат фронтери.... В краен случаи ще изчакам още месец да събера повечко парички и ще я карам на някои които си знае работата в София....
                            Nissan Terrano 2.7tdi

                            Коментар


                            • #89
                              От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                              В София търси и лагерите, и майсторите! Специално за Koyo втулката върви отделно, но където продават лагери имат и втулки. Пак ти казвам да потърсиш темата за тез лагери. Смяната не е шега работа и има доста специфични детайли! Една от най-големите "майсторски" простотии бе, като на един колега тук му бяха заварили втулка за полуоската... На магистралата остта се чупи и колелото го изпреварва. Добре, че се бе разминал само с това...
                              ОФА КБ X20SE + метан

                              Коментар


                              • #90
                                От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                                Само за информация, въпросните лагери Койо от около 6 месеца вече ги нямат във въпросния магазин за които стана на въпрос по напред в темата....На практика такива лагери Койо неможах да намеря никъде, ама никъде.Следващия варянт е Фаг около 170-220лв.При мен се оказа друга диагнозата, вече отремонтирана и все още си карам с моите си лагери които са си читави за сега :-) ;-)
                                Nissan Terrano 2.7tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X