Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

    момчета втулката е за да не изпадне полуоската като едно време на жигулата лагера не се маже от маслото в диферинциала щото семеринга е от вътрешната страна

    Коментар


    • #62
      От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

      а ако се набие обикновен лагер и се сложи семеринг с външен диаметър на лагера и вътрешен по втулката дали няма да стане?
      как колегите сложиха обикновен лагер? да се включат най после и те де.

      Коментар


      • #63
        От: До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
        грешка:
        1.от заде е само един и горе го пишат "братушките" но те пишат че е коносовиден което не е вярно за един един съм съгласен но размерите дали са точни?
        2.както викаш за Лозан да си вземеш вместо лагери направо полуоски каква е гаранцията че тяхните лагери са хубави това ми звучи да ти се разчука хидравличен повдигач,и заради него да си купиш цял двигател(лично мое мнение)
        то евтиното излиза по скъпо нали знаеш
        тука ква е разликата-с дискове или барабани, айбиеса или какво. на втория чертеж има един детаил повече-13. какво е това. дали семеринг към кожуха, който е отделен от лагера,или бъркам. на другия модел нема такова

        Коментар


        • #64
          От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

          За можене може, ама не е редно, за 100-120 лева се намира точния лагер, зада няма после тема падна ми колелото.
          пп. Това под номер 13 наистина прилича на семеринг
          Последно редактирано от auto_marin; 03-02-13, 22:28.
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • #65
            От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

            пичове казах ви лагера струва с втулката 130 лева на козлодуй в магазин олимпия вия все пак джип карате ако може някой лагер за 2.50 лева и семеринг за 0.50 стотинки да сложите който има брада трябва да е помислил и за гребен

            Коментар


            • #66
              От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

              и тва е така, въпроса е,че може да се измисли. а ако се прикапе втулката не би трябвало да има падане на колелото, освен да протече масло, друго май няма какво да стане.
              вече два дена и 300 навъртени километра не се появи пак якото стържене. отворих колелото и накладки, всичко си е ок. остава лагера,ама той за да старжеше толкова яко не би трябвало да спре и да не се обажда повече. да не е само проблем в дифа. точих малко масло, нема стружки, чисто е. като въртя леко полуоската се осеща неколкократно прескачане в посока ляво, после в дясно. говоря като вдигна колелото и го въртя толкова, че се движи само в рамките на луфта, без да завърта кардана. наляво-надясно-някакво прескачане, като че ли прескачат шлици. освен това, друго нередно не виидях

              Коментар


              • #67
                От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                KOLEV G интересно ми е с какво се занимаваш какво работиш

                Коментар


                • #68
                  От: До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                  Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                  тука ква е разликата-с дискове или барабани, айбиеса или какво. на втория чертеж има един детаил повече-13. какво е това. дали семеринг към кожуха, който е отделен от лагера,или бъркам. на другия модел нема такова
                  това си е точно семеринг
                  ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                  Grand Cherokee 2.7
                  GSM 0888148630

                  Коментар


                  • #69
                    От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                    Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                    KOLEV G интересно ми е с какво се занимаваш какво работиш
                    Това какво значение има? Тук съм регистриран с име/не псевдоним/,посочил съм местоположение,дал съм телефон-ако ме разбираш какво искам да кажа.И не споделям мнението,че щом караш джип,трябва да плащаш високи цени за поддръжка.Високата цена не е гаранция за качество.
                    Последно редактирано от KOLEV G; 04-02-13, 05:58.
                    ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                    Grand Cherokee 2.7
                    GSM 0888148630

                    Коментар


                    • #70
                      От: До: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                      Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                      тука ква е разликата-с дискове или барабани, айбиеса или какво. на втория чертеж има един детаил повече-13. какво е това. дали семеринг към кожуха, който е отделен от лагера,или бъркам. на другия модел нема такова
                      Щом на единия модел може да е с отделен семеринг,заводско,защо да не е редно и но другия да се направи.Плюс това темата е точно за това-заменяемост.а иначе ако вземем да гледаме кое е редно и кое не ще задълбочим много нещата,а не му е тук мястото.
                      ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                      Grand Cherokee 2.7
                      GSM 0888148630

                      Коментар


                      • #71
                        От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                        кой мост от какво е на чертежа, щото моя ми се види от втория модел, намам фланец отватре под номер 5 който е, обаче на втория чертеж гледам датчик за абс, па аз няямам
                        видно е, че мостовете са два вида-с лагер семеринг и отделни. явно за това някой е успял без проблем да монтира машинен лагер на моста си.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                          Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                          кой мост от какво е на чертежа, щото моя ми се види от втория модел, намам фланец отватре под номер 5 който е, обаче на втория чертеж гледам датчик за абс, па аз няямам
                          видно е, че мостовете са два вида-с лагер семеринг и отделни. явно за това някой е успял без проблем да монтира машинен лагер на моста си.
                          Мисля,че единия е с дискова,а другия с барабанна спирачка.Така мисля аз,но може и да бъркам,както може и да бъркам за лагера.
                          Но все пак знам какво виждам и какво извадих.
                          ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                          Grand Cherokee 2.7
                          GSM 0888148630

                          Коментар


                          • #73
                            От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                            Ей го на лагера
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...E4%ED%E0%F2%E0
                            пост №13. Не виждам за какво изговорихте толкова приказки. ТНТМ няма за сатне.
                            И това със заваряването на втулката не го правете, за да не ви изпревари някъде задната гума, при това без полуоската.
                            Успех.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                              bono ако се слага старата втулка е по добре да се завари иначе ще гониш колелото

                              Коментар


                              • #75
                                От: Лагери Фронтера А и взаимозаменяемост

                                добре де, за тоя лагер със семринга ясно, от снимката на паржия 4ертеж е. ама моя мост като го гледам е от втория вид, а там семеринга както се вижда е отделен от лагера. кое му е ясното ???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X