Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малки котета на 14дни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малки котета на 14дни

    Здравейте, да се похваля имаме си три малки котета от баща британец и майка шотладка клепоуха. Така сега да се оплача след тежкото първо раждане на 6 котета живи са три. Две от котетата се хранят доста добре, но едното изостава в растежа и това е животинктата, която се наложи да и правя изкуствено дишане за да изкарам течността от дробовете. В момента не съм си вкъщи и мойте ми дават сведения по телефона за ситуацията, ще ходя и при ветеринарите, като се прибера да питам как да постъпя. Искам да питам предварително как да съм наясно с дребчо дали да се опитваме да му даваме допълнително храна и то каква. Питам ако някой е бил в сходна позиция, защото инструкцийте бяха преди: То котката си знае работата на 99%, но при нас не стана точно така и имаше нужда от нашата намеса.

  • #2
    От: Малки котета на 14дни

    Честито. Дано се закрепят всичките. За жалост и моя опит с котетата е такъв и ме е научил "че природата си знае нейното". Наистина трябва и може да се помогне понякога. Не се давайте. Многократно съм се убеждавал как наистина котките имат по няколко живота. И сега сме под окупацията на 4 вкъщи и безброй отвън
    ( незнам как ще се спогодят с кангала дето идва тия дни горките ). По принцип ветеринарите им бият някакви засилващи инжекции на по неразвитите котета и понякога помага, понякога за жалост не. Късно е да звънна да питам наща ветеринарна ( близка приятелка ни е) сега, ама ни е спасявала малки котета с някакви инжекции. Не съм я питал ( запомнил) какво им бие де за жалост.Със сигурност твойте ветеринари ще знаят. Лошото е, че и при котетата си се раждат с вродени увреждания и въпреки борбите понякога е невъзможно. Стискаме палци.
    висете отпуснато

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X