Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kak да извадя лагер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: kak да извадя лагер

    А, имаш ли възможност да сложиш зегерка за вал в канала на външната гривна и да теглиш нея?

    Коментар


    • #17
      От: kak да извадя лагер

      Чепкането на темата за тази скоба е малко.........Досега раздатката щеше да бъде отремонтирана. Довечера ще снимам скоба за вадене на главина на Трабант - това ти трябва . Но скобата не е универсална . И труда по изработката на скобата е повече от сваляне на скоростите с раздатката(като време и стойност) Нали няма ката ден да сменяш този лагер? С поздрав Борето

      Коментар


      • #18
        От: kak да извадя лагер

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7199.jpg
Прегледи:1
Размер:66.7 КБ
ID:5689630Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7200.jpg
Прегледи:1
Размер:69.5 КБ
ID:5689631Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7201.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5689632Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7203.jpg
Прегледи:1
Размер:80.8 КБ
ID:5689633Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7206.jpg
Прегледи:1
Размер:88.4 КБ
ID:5689634Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7207.jpg
Прегледи:1
Размер:80.6 КБ
ID:5689635Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7208.jpg
Прегледи:1
Размер:91.9 КБ
ID:5689636Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7209.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5689637Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN7210.jpg
Прегледи:1
Размер:91.5 КБ
ID:5689638Червената скоба е ГДР , черната е самоделка(и смятам по добра) С поздрав Борето

        Коментар


        • #19
          От: kak да извадя лагер

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Направили са си хората скоба и за тая работа вадене на лагер от терсене място . Само че струва едни пари
          Хубава е скобата ,но май прецакваш лагера като бъркаш вътре ! Утре ще снимам една на USAG дето и аз я имам от едни 25г.

          Коментар


          • #20
            От: kak да извадя лагер

            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
            Хубава е скобата ,но май прецакваш лагера като бъркаш вътре ! Утре ще снимам една на USAG дето и аз я имам от едни 25г.
            Тя и на SKF, дето я показа Сианга , същото прави.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #21
              От: kak да извадя лагер

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Тя и на SKF, дето я показа Сианга , същото прави.
              Ами затова казах ,че утре ще снимам моята дето не прави така!

              Коментар


              • #22
                От: kak да извадя лагер

                Не съм изказал несъгласие.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #23
                  От: kak да извадя лагер

                  Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                  Ами затова казах ,че утре ще снимам моята дето не прави така!
                  Да взема да се самоцитирам щот съм заплес и забравих за тая снимка!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0688.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5695774

                  Коментар


                  • #24
                    От: kak да извадя лагер

                    Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                    Хубава е скобата ,но май прецакваш лагера като бъркаш вътре ! Утре ще снимам една на USAG дето и аз я имам от едни 25г.
                    За да се налага смяна на лагера той вече е свършил . Ако лагера е здрав за чий ми е да го вадя ?
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #25
                      От: kak да извадя лагер

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Ако лагера е здрав за чий ми е да го вадя ?
                      Например за да разглобиш нещото, върху което е лагера - да речем скоростна кутия с друг проблем. Понякога са с нестандартни лагери, дето струват торба пари всеки и се поръчват от майната си.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: kak да извадя лагер

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Например за да разглобиш нещото, върху което е лагера - да речем скоростна кутия с друг проблем.
                        В частния случай УАЗ, а и разни други не евтини коли (Мерцедес) ремонт на скорости е икономически неоправдан, предвид цената на части+труд/цена втора ръка кутия.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: kak да извадя лагер

                          Не коментирам цени на железа по морги или пунктове за вторични. Всеки си прави собствената сметка като тръгне да ремонтира нещо. Просто понякога се налага да извадиш и после да набиеш стария лагер. Знаеш ме че не съм от пестеливите за такива неща, но понякога е просто кощунство да изхвърляш здрави части, на фона на цената на нови.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: kak да извадя лагер

                            А, то и аз предпочитам да ремонтирам, ама това ако имам излишно време и нерви.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: kak да извадя лагер

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              А, то и аз предпочитам да ремонтирам, ама това ако имам излишно време и нерви.
                              Няма евтина част минала през Балкан Стар . Та ако ще и един болт да е
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: kak да извадя лагер

                                Трябва ти скоба сепаратор с подходящ размер като тази
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:separator-skoba-za-izvagdane-na-lageri-hs7.jpg
Прегледи:1
Размер:12.6 КБ
ID:5697379
                                Имам няколко такива скоби и ако минаваш някъде наблизо мога да ти ги дам да си свършиш работата
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X