Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно поправката за задължителните зимни гуми през зимния период

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Относно поправката за задължителните зимни гуми през зимния период

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Тогава народа би се замислил дали да шофира с такива гуми при лошо време.
    Тук не съм съгласен.
    Народа като цяло и масово не обича да мисли. А и всеки си мисли, че разбира от всичко.
    Миналата зима при първия лек сняг с родилни мъки извадихме един новичък Туарег от нивата. С чисто новички ЛЕТНИ гуми. Човека каза: Аз нали съм 4х4, а и гумите ми са нови...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Относно поправката за задължителните зимни гуми през зимния период

      Народа като цяло и масово не обича да мисли. А и всеки си мисли, че разбира от всичко.
      Политиците да не би да мислят много, и за нещо различно от личната си далаверка?

      Коментар


      • От: Относно поправката за задължителните зимни гуми през зимния период

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Едно еретично предположение ще изкажа - защото учЕните измежду нашите политици добре познават народните помисли и им е ясно, че на добра воля нищо не се случва в нашата мила РОдина освен ходенето до тоалетната!
        Хич не е еретично, ами си е направо чл. 1 от ДНК-то на българина.
        Чак изискване за задължителни зимни едва ли ще се въведе, но поне може да се помисли върху увеличаването на дълбочината на грайфера. Че сегашното 1.6 мм е направо смешно, дори и за летни.
        Удачно ми изглежда изискване за зимни/летни гуми да имат застрахователите. Ако искаш карай цяла зима със слик Super Soft. Ако не се удариш - ок. Ако намааш някой - ГО, Каско не важи, оправяй се сам.
        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

        Коментар


        • От: Относно поправката за задължителните зимни гуми през зимния период

          Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
          ...Ако искаш карай цяла зима със слик Super Soft. Ако не се удариш - ок. Ако намааш някой - ГО, Каско не важи, оправяй се сам.
          Aха, още една причина да скатават от задължителната ГО. Ходи се разправяй, че си бил с тия точно гуми! Много задължения, никакви права!

          Коментар


          • От: Относно поправката за задължителните зимни гуми през зимния период

            Оф. Рабин пак дойде.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X