Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

    От БГ май няма откъде. Внасяш си нещата и търсиш сервиз да ги монтира,ако не можеш сам.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #62
      От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

      това като товя кит ли е?
      https://www.amazon.com/Daystar-Liber...ee+kj+lift+kit

      Коментар


      • #63
        От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

        Не,това е по-лошия кит. Подложките се монтират вътре,под пружините. Това води до по-твърда возия,бързо омекване на пружините и загуба на височина. Монтажа е по-труден. Пишат,че не става за дизели.
        Това е моят кит:

        https://www.morris4x4center.com/tera...f-1301200.html
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар


        • #64
          От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

          Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
          Може би зависи от начина на каране. Аз карам двойно по-малко,но карам и офроуд.
          Ако се кара главно по асвалт може да е по-дълъг живота на маншоните на горните шарнири.
          Всъщност сега виждам че лифта при теб е 3-4 санта повече. Според мен от това идва проблема.

          Коментар


          • #65
            От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

            Възможно е.
            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

            Коментар


            • #66
              От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

              Аз сложих, окачване Ironman + 2 инча, след миналата зима, обаче, от тогава имаше едно тресене по време на ускорението. По време на монтажа на окачването бяха сменени двете карета на задния кардан. На скоро кардана беше изпратен в Кубрат за проверка и баланс. Смениха едното каре и го върнаха. От там казали, че баланс не му трябва. Сега обаче има едно тресене в ниските обороти (1200-1900). По-точно тресенето се изразява в силна вибрация. Имам някакви съмнения, че може да е от демфера...

              Коментар


              • #67
                От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                Възможно е.
                Здравей, виждам че караш чероки 2,8 как се представя като кола на пътя и извън него?
                Разхода на гориво в какви граници се движи реално?
                Създава ли сериозни проблеми с поддръжката?
                Благодаря

                Коментар


                • #68
                  От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                  За такова чероки правих лифт, но нещо май нямам снимки. Някой, ако има интерес да звънне .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #69
                    От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                    Първоначално публикуван от bobsen Преглед на мнение
                    Здравей, виждам че караш чероки 2,8 как се представя като кола на пътя и извън него?
                    Разхода на гориво в какви граници се движи реално?
                    Създава ли сериозни проблеми с поддръжката?
                    Благодаря
                    Разхода на гориво зависи от начина на каране. При скорости 100-110 на магиснрала е мижду 9.5 и 10/100.
                    С лифта е достатъчно висок за лек офроуд. Не съм закъсвал в сняг или кал.
                    Проблеми с поддръжката има единствено от това,че частите са отвъд океава.
                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • #70
                      От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                      Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                      Разхода на гориво зависи от начина на каране. При скорости 100-110 на магиснрала е мижду 9.5 и 10/100.
                      С лифта е достатъчно висок за лек офроуд. Не съм закъсвал в сняг или кал.
                      Проблеми с поддръжката има единствено от това,че частите са отвъд океава.
                      Благодаря
                      След четене по форумите така и не ми стана ясно има ли тракшън контрол джипа?
                      Моделите, които имат ЕСП може ли да се спира?
                      Харесал съм подобно Чероки за всекидневна кола + разходки по горите е идеята.

                      Коментар


                      • #71
                        От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                        ESP имат моделите след 2005-та година. Системата може да се спира частично - има бутон на колоната на волана за това.
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • #72
                          От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                          От 2005-та натам има ESP,има и тракшън контрол. За по-ранните не зная. Тракшън контрола се включва автоматично при необходимост. На бавни е включен постоянно и върши работа като блокажи на диференциалите. Измъквал ме е в неприятни ситуации,главно снежни.
                          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                          Коментар


                          • #73
                            От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                            Това е страхотно, но ме притеснява този мотор 2,8 доста хора се оплакват от него.
                            Като прегрявания,смесване на масло и антифиз, много голям разход,проблем с бутала и доста скъпи части и трудната им доставка.
                            Има егр за почти хиляда лева може ли да се премахва?
                            Дюзите му подлежат ли на рециклиране?
                            Благодаря

                            Коментар


                            • #74
                              От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                              Баш пък 2.8 CRD да е "проблемен"??? Карам вече 5-та година точно 2,8 CRD в двата варианта до 2005-та и след нея. Проблем с прегряване не съм виждал - по-скоро има тенденция след определени години термостатите да остават в отворено положение и да липсва загряване. EGR-a може да се изолира лесно, а нов е 240 долара с 20-тина долара доставка...
                              Последно редактирано от Павлин Андреев; 24-01-19, 12:05.
                              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                              Коментар


                              • #75
                                От: 2 инча лифт на Cherokee KJ 2006 CRD

                                Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                                Карам вече 5-та година точно 2,8 CRD в двата варианта до 2005-та и след нея...
                                Нидьей тъй, дядувоту! Бъди по-ИСКРЕН!
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X