Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на лебедка Powerwinch 6000 lb. на Сузуки Витара дълга база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Монтаж на лебедка Powerwinch 6000 lb. на Сузуки Витара дълга база

    Засега не мога да споделя отзиви за работата и в бойни условия защото не ми се е налагало,пробвах я само веднъж тестово и единствено ми направи впечетление, че е доста бавна, ама аз не съм я взел за състезания.При първа възможност ще направя реални тестове и ще споделя
    Николай Папазов

    Коментар


    • #17
      От: Монтаж на лебедка Powerwinch 6000 lb. на Сузуки Витара дълга база

      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
      Засега не мога да споделя отзиви за работата и в бойни условия защото не ми се е налагало,пробвах я само веднъж тестово и единствено ми направи впечетление, че е доста бавна, ама аз не съм я взел за състезания.При първа възможност ще направя реални тестове и ще споделя
      Виж ся ако не можеж да я тестваш дай джипа на мен и ще видим какво може таз лебедка.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #18
        От: Монтаж на лебедка Powerwinch 6000 lb. на Сузуки Витара дълга база

        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
        Виж ся ако не можеж да я тестваш дай джипа на мен и ще видим какво може таз лебедка.
        Ми ела го вземи! На 300м. е след разклона за ДЗС, ма не пали
        Николай Папазов

        Коментар


        • #19
          От: Монтаж на лебедка Powerwinch 6000 lb. на Сузуки Витара дълга база

          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
          Добър монтaж с минимaлни щети.Колегaтa по-горе е прaв зaвaри тaвaтa нa лебедкaтa ,болтовете некa си стоят,просто прикaчи с по няколко сaнтиметрa зaвaркa.Aз бих сложил под тaвaтa по дължинaтa и нaпречно нa купето едно ребро от обърнaт винкел с двете стени дa легне нa тaвaтa ,зa допълнително усилвaне нa стойкaтa.Успешен тест!
          За заварявнето на тавата мисля, че не е необходимо, защото болтовете, с които съм я хванал са по-големи от болтовете, с които е закрепена самата лебедка, така че при претоварване първо те ще се скъсат.Отнсно оребряването смятам, че е излишно, зщото профила на тавата е доста сериозен за тази лебедка.В крайна сметка времето ще покаже!
          Николай Папазов

          Коментар


          • #20
            От: Монтаж на лебедка Powerwinch 6000 lb. на Сузуки Витара дълга база

            Може ли отзиви за тази лебедка понеже и аз трябва да купувам някаква (или ще е такава 6000 или 12-13к либри), но опасенията са ми че ше натежи много на витарката и няма да смогва с тока тези по големите. Не затъвам и не се окопавам принципно, но дърпам лодка и понякога трябва лебедка колкото да задържа джипката в правилната посока. А лошото което си мисля е, че едновременно да карам и да се вадя с лебедката не е много правилно.

            Коментар


            • #21
              От: Монтаж на лебедка Powerwinch 6000 lb. на Сузуки Витара дълга база

              Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
              И аз чакам отзиви за точно тази лебедка,по същите причини като Иван
              Монтирахме такава лебедка есента на една витарка работи без проблем . Наистина малко е бавничка но тегли без проблемно.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X