Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно питане за джанти уаз 15 цола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едно питане за джанти уаз 15 цола

    Здравейте колеги интересува ме може ли да се сложат гуми 31-ци на оригинални джанти от уаз 15 цола..Мерси

  • #2
    От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

    Зависи колко са широки
    Където не мога пеш продължавам с Уаза.
    Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
    Съдействие на закъсали автомобили

    Коментар


    • #3
      От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

      265/70/15 е точния размер

      Коментар


      • #4
        От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

        Много е.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

          Както си ги нашарил сега, ще изкарат 5000 км. минимум!

          Коментар


          • #6
            От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

            Не те разбирам колега..

            Коментар


            • #7
              От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

              Трябват ти поне 7 инча широки.Стоково на УАЗа са 6 инча.Трябва да си ги разшириш или да търсиш други.
              Където не мога пеш продължавам с Уаза.
              Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
              Съдействие на закъсали автомобили

              Коментар


              • #8
                От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                Колега, продавам четири джанти от УАЗка правени от две една обърнати 8 инча.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #9
                  От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                  Колеги срам ме да пусна нова тема та ще питам тук.искам на уазов мост да сложа лети джанти ,но гайки 14 мм за техните конуси в Габрово май няма..Кът ли са нещо или просто всички в Габрово са минали на патрули
                  Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                  Коментар


                  • #10
                    От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                    Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                    Колеги срам ме да пусна нова тема та ще питам тук.искам на уазов мост да сложа лети джанти ,но гайки 14 мм за техните конуси в Габрово май няма..Кът ли са нещо или просто всички в Габрово са минали на патрули
                    Някой да каже с каква резба са уазовите мостове ако са на 14х1.5 Гайки ИМАМ! Пеши питай уеее още една черна биричка
                    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                      Стават 31-ци на 6-ци джанти
                      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                      Коментар


                      • #12
                        От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                        Карам на Уазови обърнати неразширявани джанти 31x10,50x15 Good year wrangler duratrak.Идват каточели тесни с една идея,но не мисля че е чак такъв проблем ако не караш голям пробег и с висока скорост.Ако имах възможност и ми се занимаваше бих си ги уширил малко да си е както трябва защото се товари гумата получава се неправилна деформация на борда и поне по приказките на гумаджийте не е добре за самата гума .
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                          Колеги благодаря за отговорите.Ще ги слагам на тези джанти,но за да не отварям нова тема ще може ли някой да ми поразясни как стой въпроса с обръщането на джантите,че искам да ги обърна просто за повече вид.Доколкото разбрах и на обикновени джанти не обръщани и разширявани си стават 31-ци без проблем.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                            Джантата конкретно на горния Уаз е с отрязана паница където са болтовете,обърната центрована и заварена.Повече от това изнасяне не бива дори е прекалено, ако е само за вид става,но се минава трудно през тесни увраци между камъни дървета товарят се излишно лагерите на сверите и лагерите на главините,ръкавите на моста.Печелиш проходимост на някои места,но я губиш при други.Вентилите се падат от вътрешната страна което е малко неудобно ако често се налага да спадаш и помпиш гумата.Другият вариант е да се разпробият точковите заварки на вътрешният обръч.Обръща се заварява се прилично което където трябва,след като се центрова разбира се и имаш обърната джанта.Съвета ми е ако имаш възможност си вземи някакви по съвременни по широки и каквито трябва джанти с подходящо ет има ги.Руските освен че са тежки,тесни вероятно са поне малко и криви и след обръщането балансирането ще е трудно малко или много.Не знам и дали стават за безкамерна гума което допълнително усложнява и утежнява положението. Идеален рай няма колега . Късмет и да сложиш някоя снимка на машината все пак ако си го решил ще помагам с каквото мога.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Едно питане за джанти уаз 15 цола

                              Много Благодаря колега.. !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X