Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахов баланс на гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прахов баланс на гуми

    Искам да тествам нещо - къде в София правят прахов баланс?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Прахов баланс на гуми

    А ся де, фърлИ ме у джаза !

    Я разкажи повече.

    P.S. Със Соти си говорихме за това, че в Примекс си балансирал големите гуми с топчета на торбички, като ги мятали вътре в гумата.
    Каза, че баланса работел.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Прахов баланс на гуми

      Елиян говореше за такова балансиране някъде из постовете си.

      Коментар


      • #4
        От: Прахов баланс на гуми

        То че работи и защо работи е ясно, просто питам къде в голямото село да се иде
        Примекс добре, дано има и други.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Прахов баланс на гуми

          Показа ми го един тираджия , малко пакетче с някакъв прах вътре . Слагало се вътре в гумата , и се балансирала сама . Къде го продават обаче не знам .

          Коментар


          • #6
            От: Прахов баланс на гуми

            Започва да работи при скорост над 60 километра в час!
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • #7
              От: Прахов баланс на гуми

              Примекс.И съм изключително доволен и от момчетата и от резултата в последствие...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                От: Прахов баланс на гуми

                Предполагам, че трябва някакво технологично време за баланса, но след това мятал ли си гумите на машината, и ако да, какъв е резултата ?

                P.P.S. Всъщност, имали машина на която могат да се балансират по-големи автомобилни/джипови гуми ?

                P.S. В четвъртък правих гумени разместваници и ги врътнах контролно за баланс, та точно за онзи разговор се сетих след като видях резултата.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Прахов баланс на гуми

                  Преди години карах 35ците с прахов баланс от Примекс. ...супер е но докато се намести при потегляне подскача яко!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #10
                    От: Прахов баланс на гуми

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Предполагам, че трябва някакво технологично време за баланса, но след това мятал ли си гумите на машината, и ако да, какъв е резултата ?

                    P.P.S. Всъщност, имали машина на която могат да се балансират по-големи автомобилни/джипови гуми ?

                    P.S. В четвъртък правих гумени разместваници и ги врътнах контролно за баланс, та точно за онзи разговор се сетих след като видях резултата.
                    Ми не...няма нужда.Сега не бие
                    Има баланс машина,която хваща 42-ка,но откакто открих праховия баланс,не се интересувам...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X