Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със задни мигачи и габарити .Терано 2 2.7tdi 125hp

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със задни мигачи и габарити .Терано 2 2.7tdi 125hp

    Голеги, ударих и аз на камък. Видях, че задните ми габарити и мигачи не светят, а всички останали + тези отдолу отзад на бронята си светят. Проверих дали не е от някакъв бушон, но няма такъв и не е от там не е също и крушките са наред..от какво може да е ?

  • #2
    От: Проблем със задни мигачи и габарити .Терано 2 2.7tdi 125hp

    То моето има габарити и мигачи само долу в бронята? На купето имам само стопове. Коя година е това терано?

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със задни мигачи и габарити .Терано 2 2.7tdi 125hp

      Мдам, дай повече инфо, щото така не можем да стоплим...
      На мен ми се случваше чат-пат да угасне нещо по задната броня
      Основния ми проблем бяха кабелите около фасунгите на крушките. Късат се точно там, където излизат от заливката на пластмасата. Спекулирам, но предполагам, че пластмасата на изолацията остарява, напуква се, а от там нататък водата е на ход. Вижда се зеленикавия меден окис. Последният път изолацията видимо не се беше прекъснала, но вътре в самия проводник медта си беше заминала. Лекува се... с малко майки, отверка, поялник и горещ силикон за нова заливка
      След това започнаха да ми се гаргарят масите - те се обединяват от всичките крушки в един проводник. Там също корозира и започва дискотека. В общи линии също се лекува с поялник и хубав термосвиваем шлаух.
      Ако по едно и също време ти изчезва повече от една светлина - погледни масите.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X