Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

    Винаги може да е по-лошо аз бутнах и банята на долният етаж,че ми се наложи да подменям тръбите за парното и водата от там нагоре.А там пък ги бях погребал под 20см бетон,че преди 7-8 години като правихме ремонта на долният етаж бутнах едната преградна стена без да искам.Та винаги може и по-зле.Аз го докарах до 6к с много мой труд и малко от колегата налепил ми плочките.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #17
      От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

      Поне си попаднал на майстор. Аз като се сетя как като се върнах от работа и намерих майстора и чирака заспали на току що ремонтираната и обзаведена спалня.... И как след това взеха за 2 секунди разстоянието от третия етаж до партера...
      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

      Коментар


      • #18
        От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

        Лирата я няма вече, приготвил съм алуминиеви глидери.

        Цимента под плочките няма мърдане. За 30 години няма нито една плочка паднала

        Коментар


        • #19
          От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

          Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
          .... И как след това взеха за 2 секунди разстоянието от третия етаж до партера...
          ОбъркАл си си професията. Почвай да тренираш лекоатлети.

          Коментар


          • #20
            От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

            Сложи и хидроизолация!Оскъпява,ама......!?
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

            Коментар


            • #21
              От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

              Леко по леко..











              Коментар


              • #22
                От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                Като гледам железните вертикялни щрангове, помисли за врата/капак, където и сега е имало. Сега може и с плочки да се налепи и какво ли не още и да стане хем съвсем човешко като вид, хем да не губиш място на стената, ако си решил там да ситуираш разни работи като шкафчета, огледала и прочие. Не друго, ама ако скоро текне някъде и дотрябва да разбиваш, ще ди е доста криво.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                  Ще има капаци. Няма да се затвори.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                    Венци ...
                    Тоя съм го ял.
                    Затворих същото казанче и изхода на трона зад гипскартона ...
                    След 5 години .. вече нямам плочки и гипс картон.
                    Сети се що!

                    Трябва да имаш достъп!!!
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                      Казанчето рано или късно протича или се поврежда. Вкъщи в банята съм с моноблок, в тоалетната с отделно, пластмасово. И на двете за около 12 години стаж са сменяни чаркове поне по 5 пъти.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                        Не е проблем това , че казана за тоалетната е вграден . Но за да няма такива оплаквания като на колегите, се взимат качествени елементи . Имам наблюдение на около 20 такива монтирани 1994 година . Нито един до днес не е протекъл , или да се е налагал някакъв ремонт. В момента ще започвам същата процедура с ремонта на една баня . Плочките са визията , но по важно е качеството на елементите които се ползват . Качествените елементи са около 3 пъти по скъпи , но висока цена е оправдана . Има и решение за безпроблемно обслужване . Тогава няма значение какво се ползва , заради улеснения достъп. Лицевата стена на казана се прави цяла рамка , която има възможност да се вади . Закопчава се с клипсове в четирите ъгъла .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                          Затова казанчето е на SCHELL, уж е висок клас. Колкото издържи,.. толкова

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Затова казанчето е на SCHELL, уж е висок клас. Колкото издържи,.. толкова
                            Ремонта на вградените казанчета се осъществява през отвора на бутона . Иначе дали са скъпи или еФтени няма никакво значение или в малка степен .Важно е дали монтажника ще си свърши работа качествено и колко държи на реномето си ....................
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                              В София на много места вместо вода тече кал и ръжда
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                                Иначе дали са скъпи или еФтени няма никакво значение или в малка степен .Важно е дали монтажника ще си свърши работа качествено и колко държи на реномето си ....................
                                От него (майстора) арматурата не зависи, а от качеството/клас/цена. Старите на Видима работят вече по 30 години.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X