Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Нива - години и нов внос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Покупка на Нива - години и нов внос

    Причината е нечовешкото желание на нашенските търговци за бързо забогатяване на всяка цена. Преди време имаше магазинче за ладови части на гърба на Кинтекс. Държаха го двама братя, като единия доставяше частите а другия продаваше в магазина. Там винаги можеше да се намери и от пиле мляко, нооо... ако те праща правилния човек. Слава богу, почти винаги съм познавал по някой от "правилните"!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #92
      От: Покупка на Нива - години и нов внос

      Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
      УАЗ е определено по-лесен за ремонт от нивата и основната причина е не качеството а че има по малко части за ремонт .В казармата карах една /на началника /,,взех'' я на 150 км и си имаше винаги нещо за правене.
      Вече започнах да клоня към УАЗ-ка, защото ми се вижда много практична, голяма, може да побере много хора и много товар. Не знам само как е като разход, дали не е много?

      Коментар


      • #93
        От: Покупка на Нива - години и нов внос

        Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
        Не знам само как е като разход, дали не е много?
        Ми, много е. И 80км/ч е "светлинната" скорост на тия возила. За комфорт всякакъв забрави. На това руско творение силата му е в гората и само там.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          От: Покупка на Нива - години и нов внос

          Много-малко....между 15 и 25 на сто е нормално да харчи. И вдига над 100км/ч...ама с малко...
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #95
            От: Покупка на Нива - години и нов внос

            Ааааа.... средно 20 на сто... това е прекалено... има някакви, по обявите, произведени 2002, 2003... дали не са по-икономични?...

            Коментар


            • #96
              От: Покупка на Нива - години и нов внос

              Батешефе, уазката е безаналогов боклук и единствено върши работа ако си
              а) фен автомонтьор с много излишно време
              б) ти е изпаднала без пари и ти е се тая дали върви
              в) имаш нужда от авангарден курник
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #97
                От: Покупка на Нива - години и нов внос

                Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
                Ааааа....
                Не знам какво толкова смятате, на всяко едно 4х4 возило, независимо дали ще е руско или западно, или японско за 2000лв, ще е убито от каране и без сериозна инвестиция в него си е жива заплаха за живота. И ако вашият, не ми е мак толкова интересен, то не дай боже на заледен, път, в завой, да ми излезнете с някаква такава "бангия" на среща. 4х4 не е евтино удоволствие, 1000лв са му само гумите, за да може да се кара спокойно, а не очаквате все пак някой да ви го продаде с нови гуми, обслужен и стегнат.

                Щом и разхода ви е приоритет, съберете 6-7000лв, купете си едно рено канго 4х4, сложете му газов инжекцион, гуми зимни по 60лв брой, карайте и си свиркайте.
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #98
                  От: Покупка на Нива - години и нов внос

                  Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                  Щом и разхода ви е приоритет
                  На г-то повече от 60/100 не можах да докарам колкото и да се напъвам
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #99
                    От: Покупка на Нива - години и нов внос

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    На г-то повече от 60/100 не можах да докарам колкото и да се напъвам
                    Да не си му присадил някой газ-21 двигател?
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • От: Покупка на Нива - години и нов внос

                      Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                      Да не си му присадил някой газ-21 двигател?
                      Тва беше на едно от първите ми с 2.8 бендзин и малко хард )))
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Покупка на Нива - години и нов внос

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        На г-то повече от 60/100 не можах да докарам колкото и да се напъвам
                        Щото ти е свършил резервоара, не за друго.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Покупка на Нива - години и нов внос

                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          Много-малко....между 15 и 25 на сто е нормално да харчи. И вдига над 100км/ч...ама с малко...
                          Потвърждавам. За разхода е важно че никой нормален човек няма да му сипе бензин, а на газ харчи пак толкова.

                          Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
                          Ааааа.... средно 20 на сто... това е прекалено... има някакви, по обявите, произведени 2002, 2003... дали не са по-икономични?...
                          Не са.

                          Също не са забележимо по-икономични джипките от тоя размер на Мерцедес, Нисан, Тойота или Jeep.

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Батешефе, уазката е безаналогов боклук и единствено върши работа ако си
                          а) фен автомонтьор с много излишно време
                          б) ти е изпаднала без пари и ти е се тая дали върви
                          в) имаш нужда от авангарден курник
                          Всичкото това се свежда до наличието на техническа грамотност И пари. В моя случай поне, двете неща заедно постигнаха приемлив УАЗ.

                          Разликата между УАЗ и западна/източна джипка е че УАЗ си идва строшен от завода и трябва много старание да го приведеш в изправност. Ония другите коли си идват наред и за 10-15-20 години и да се строши нещо, не се събират много селски изпълнения вътре. Един УАЗ е ПЪЛЕН с колхозни творби под кодовото название "пълна изправност".

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          На г-то повече от 60/100 не можах да докарам колкото и да се напъвам
                          Абе аз с това сакрално 60/100 така и не успях да се срещна, въпреки че съм карал Урал и Зил-131. 35/100 горят и двете ако им е що-годе настроена газта.

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Щото ти е свършил резервоара, не за друго.
                          Парите са му свършили, парите. Резервоарът на Г-точката е голям.
                          Както казваше drukman-а, на Г-то през най-малката вратичка се налива гориво. През другите се наливат пари.

                          Коментар


                          • От: Покупка на Нива - години и нов внос

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Също не са забележимо по-икономични джипките от тоя размер на Мерцедес, Нисан, Тойота или Jeep.
                            Ако се карат максимум с пълната "динамика" и скорост, на които е способна УАЗ-ката, често се случва да са по-икономични, ако бензин. Ако дизел - винаги са по-икономични в литри, и понякога - в пари. Ако искаш да ти демонстрирам дизелак, каран с 90-100, как харчи 9/100. И то технологично архаичен. Не че го карам с толкова де.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Покупка на Нива - години и нов внос

                              Разликата между бензин и дизел добре я знаем. Руснаците/СССР приемливо читав дизел под 5л нямат.

                              Коментар


                              • От: Покупка на Нива - години и нов внос

                                Аз 4х4 си взех отново /навара нисан/ защото ми трябва за работа и именно заради това не взех от новите с копчетата а с лостове да ми е мирна главата из балканите и градините.В интерс на истината оставам положително изненадан от разхода с около90 км си гори колкото Витарата 1.9DDIS .
                                Който си вземе НИВА има за хоби да ремонтира коли или.... незнам???
                                Руснаците си произвеждат нафта сами и не им пука колко гори ,то и да им пука пак нищо немогат да направят де
                                Grand Vitra ddis 2008
                                SEAT Althea XL tsi 2010
                                Mitsubishi Canter

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X