Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

    Здравейте за първи път пиша в този форум също така съм и новобранец с джиповете.Взех си мин.седмица сузуки гранд десняк,моля за мнения как да я задигна с 7-8 см.и дали гуми 235.70.16 ще станат ли за моделаи фланци ще ми трябват ли.Тя по принцип е с 215.65.16.Вариантите да са по ниско бюджетни и към кой да се обръщам.Благодаря предварително.

  • #2
    От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

    Първо попълни в профила от къде си!
    Иначе .. се обръщай към мен .. или към Таргата.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

      Това "задигане" ми звучи като "Открадната" витара,някой мод да коригира заглавието.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #4
        От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Това "задигане" ми звучи като "Открадната" витара,някой мод да коригира заглавието.
        Всеки си има глава на раменете!
        И сам решава какво да му е заглавието на темата.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

          8см е много , максимум 7, за предпочитане 6 . Мога да помогна с частите . Гумите ще станат след повдигането .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

            Реално, ако сега е с уморено окачван, ако се сложат нови пружини и части от травелинг повдигането спрямо сегашното положение може и да дойде до 7-8 см
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #7
              От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

              Открадната или не това си е ЛИЧНО моя работа.А спрямо заглавието не виждам нищо фрапиращо.

              Коментар


              • #8
                От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

                Гуми с ширина 235мм без фланци, мисля че ще опират при пълен ляв или десен в рамата.
                Аз съм с 225/75/R16 при 5см лифт и малко опират.

                Коментар


                • #9
                  От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

                  Колега,хайде не се горещи много,това не е голф форума,щом питаш нещо не е лично твоя работа,ако е така няма да питаш а ще знаеш какво да направиш.Да не говорим че така написано,всеки нормален човек ще го разбере като открадната витара.Относно повдигането,или иначе казано,лифта на витарата ти,слушай колегата който ти предлага помощ по-горе.Когато аз повдигах моята,ползвах инфо което той беше публикувал.Успех.
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

                    Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                    Колега,хайде не се горещи много,това не е голф форума,щом питаш нещо не е лично твоя работа,ако е така няма да питаш а ще знаеш какво да направиш.Да не говорим че така написано,всеки нормален човек ще го разбере като открадната витара.Относно повдигането,или иначе казано,лифта на витарата ти,слушай колегата който ти предлага помощ по-горе.Когато аз повдигах моята,ползвах инфо което той беше публикувал.Успех.
                    Подкрепям!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

                      "Задигам" си е дума която ползват по западна България в смисъл "повдигам". Не, че е правилно, но да не ставаме педанти, че да спорим какво има по средата на моста-диференциал, главно предаване, или "прасе". Що пък да не е хипопотам? Или за полуоските?...

                      Обаче е сигурно, че ако колегата продължава с този тон няма да намери кой да му отговаря.

                      Колега, стандартното повдигане е с 50 мм, като и това е малко много за предното окачване, та тези 7-8 см са свръх възможностите на стоковото окачване. Не, че не може да се "задигне" с толкова, но става със специални китове, които струват едни пари...

                      Относно повдигането на витара-всичко което ти трябва е описано тук:
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=50709

                      С все обяснения, чертежи, данни за "тунинговите" части, абе всичко.
                      Прочети темата, и ако все още нещо не ти е ясно(ама не би трябвало)-задай наистина съществени въпроси, за да получиш и добри отговори.

                      Приятно четене, и успех със "задигането".
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

                        Това не е форум за писатели , а за офроуд любители и такива който търсят приятелски съвет, а диалектите са колорита на
                        българския език

                        Коментар


                        • #13
                          От: Задигане на сузуки гранд витара 1.6 къса база с 7-8см.

                          Коле, това е гранд и може да погледне тук http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=149556 , има разлика и не може да сложиш 50мм подложки на предните пружини .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X