Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Пациент при психиатър, та доктора пита:
    -Как се казвате.
    -Наполен Бонапарт.
    -Ъхъ, значи ще трябва да се виждаме по често.
    След няколко месеца на вратата се чука и па същия индивид който реве с влизането.
    -Докторе може ли да ми върнеш предишната самоличност, сега съм просто Иван Иванов и некак си не се чуствам комфортно.

    Вица е тъп, ама от по-горните постове се присетих веднага за това.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Въпросната снимка е от самият връх "Малък Полич", около 2400 м.н.в.
      Там в момента се минава само по тези скали, друг начин няма, снега е затрупал пътеката от ляво.
      Много ни беше рано да ходим там, поне още 1 месец ще е непроходимо, но сърце юнашко не трае.

      Точно стигнахме там и само за 3-4 минути се стъмни и заваля, наложи се да обърна върху скалите.
      Мишо ме снима как си поемам глътка въздух и пУна газ надолу....!!!

      Та не знам за Наполеон, но "картината" може да се кръсти "Що ли не станах шахматист".

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Chinela01.jpg
Прегледи:1
Размер:389.4 КБ
ID:5375225
      Последно редактирано от Chinela; 18-05-12, 17:55.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Та не знам за Наполеон, но "картината" може да се кръсти "Що ли не станах шахматист".
        Да бе шахматист,че какво ни е като се занимаваме с Ендуро,абе да нямаш температура,веднага ще ти кажа един бърз лек,150гр чай ама не от този където го метат с метлата ами от истинския 50гр ракия и една лъжица мед.Не знам какво и що правим с тези мотори но оставихме трайна следа за бъдещите мотористи,летвата се вдигна доста високо и бая труд и пот имат да я прескочат,аз не искам да умра н...ан и н....ан,и да не мога да разкажа какви премеждия съм имал,затова ще караме и ще се кефим как ходим на такива места с моторите че човек пеша се чуди как да мине.

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Да бе шахматист,че какво ни е като се занимаваме с Ендуро,абе да нямаш температура,веднага ще ти кажа един бърз лек,150гр чай ама не от този където го метат с метлата ами от истинския 50гр ракия и една лъжица мед.Не знам какво и що правим с тези мотори но оставихме трайна следа за бъдещите мотористи,летвата се вдигна доста високо и бая труд и пот имат да я прескочат,аз не искам да умра н...ан и н....ан,и да не мога да разкажа какви премеждия съм имал,затова ще караме и ще се кефим как ходим на такива места с моторите че човек пеша се чуди как да мине.
          Така е Ице, напълно те подкрепям, но дано един ден да не ни се смеят, че кой знае какви машини ще има след 40-50 години.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Шахматист, молим ти се. Тея пустиняци се потят само между ушите, не е сериозно някак си. По убаво да се натиска на таблата и пиенето а и те такъв сезон се задава, на дините.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Така е Ице, напълно те подкрепям, но дано един ден да не ни се смеят, че кой знае какви машини ще има след 40-50 години.
              Каквито и да има ние сегашните Ендуристи направихме Революция в карането,ако преди 15 години беше казал на някой къде си се качвал с мотора щяха да те гледат доста странно,затова за нас със сигурност ще се говори и занапред.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                Каквито и да има ние сегашните Ендуристи направихме Революция в карането,ако преди 15 години беше казал на някой къде си се качвал с мотора щяха да те гледат доста странно,затова за нас със сигурност ще се говори и занапред.
                Та то и сега някой ни гледат странно като им кажем къде сме ходели
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Да бе шахматист,че какво ни е като се занимаваме с Ендуро,абе да нямаш температура,веднага ще ти кажа един бърз лек,150гр чай ама не от този където го метат с метлата ами от истинския 50гр ракия и една лъжица мед.Не знам какво и що правим с тези мотори но оставихме трайна следа за бъдещите мотористи,летвата се вдигна доста високо и бая труд и пот имат да я прескочат,аз не искам да умра н...ан и н....ан,и да не мога да разкажа какви премеждия съм имал,затова ще караме и ще се кефим как ходим на такива места с моторите че човек пеша се чуди как да мине.
                  А бе колега, вижда се че от медицина не разбираш, 50грама се дава на бебетата когато им никнат зъбките, за настинка трЕбе 200грама, 3-4 пъти на ден най-малко!!!
                  Последно редактирано от Chinela; 20-05-12, 03:49.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Не е като да не карам напоследък, карам си, обаче нещо със снимането не се разбираме.
                    Преди две седмици ме водиха момчетата от Самоков на гости на Стара планина, хареса ми и реших да се върна.

                    Да, обаче не уцелих домакина тоя път, за пореден ПЪТ де, май паметта ми помни до 3 години и после ......
                    Та отидохме на гости да покараме при Владо /Сухой27/ от Пирдоп, ГОЛЯМА грешка от моя страна, голяма.

                    Казвали са ми, че мъжко дупе един път се ..........., но на мене май ми е харесало......, та отидох пак.

                    Няма да пиша повече, само ще ви покажа как Владо и Мишо69 ми караха мотора, а аз ходех пеша без и със мотор. това е моя!!!


                    Мишо дава съвет как се изкарва мотор в кална пътека с гума Мишелин вестник.....


                    Дедо в тоя ден, за разлика от мен, нямаше никакви проблеми, РЕСПЕКТ за което.


                    Е, даде и на Мишо да покара де, но само тук.


                    12 дни общо....


                    Някъде по билата на Стара планина, водичката беше много бистра и студена....


                    Пореден екстрийм за качване, добре че имах още сто грама сила и Владо ми дърпаше предната гума.


                    Мишо пак покара два мотора, а аз и Дедо се поразходихме за пореден път.


                    Поредно било, тъкмо се качим и пак надолу....после пак нагоре, ама все из кереча, а какви хубави пътища има, не е истина.
                    Да не си помислите, че съм се качил сам, не, Владо ми изкара мотора последните 20 метра, аз вече бях на оня свят.


                    А ако някой друг реши да му гостува на Владо, ето какво го очаква..../Мишо СОРРИ/......


                    Тия настинаха да ни чакат този ден....


                    Те ме те и мене, но май е фотошоп, аз бях накъде на Карибите, не тук у тоя пущинак.


                    Дедо гледа какви щети му е нанесъл камънака на новата гума


                    Поредно спускане, но до мотора и с майката на уста....идва помощ иначе .......


                    Ей отгоре слязохме......


                    Тук се разстрелвам, де да имах пистолет само....форума щеше да има един идиот по-малко...


                    Наклона както винаги не си личи.....


                    Пак било, то Владо жал няма, ма така си е, никой не ни е канил с бъклица и дрян..


                    Още 12 дни на едно място...


                    Връх Свещи плаз...


                    Баня и финал на този Horrible day.


                    Когато се прибрах в София кръвното ми беше 103 на 55 и пулс 101, днес ходих на кардиолог, каза ми че карам много рядко и затова.
                    Това с кръвното е съвсем сериозно....лека нощ.

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Даа, наистина тъжна снимка!!!

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:497.0 КБ
ID:5380909


                      А бе адаш дай по туристически,не се мори толкоз.....тряя дойдеш с мен един ден да видиш как ще оправим и кръвно и све.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Браво , браво ! Нищо ,че си се измъчил , ма пък нали затова си отишъл Ванка !!

                        За каранетооо, май вярно трябва повечко да поракваш и да разказваш , тъкмо си мислех днес да питам какво става и защо ви няма да драснете 2-3 реда с някоя история от поредното каране...

                        Поздрави
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Браво на вас, добре сте се заиграли. Ще ти държи влага няколко седмици.
                          На този терен обаче, за мен ще е по-лесно по къси гащи и без екипировка. Ходиш си пеш и си свиркаш като турист.
                          Направо има колеги които ме изумяват с таланта си, и местата на които минават , шапка им свалям.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Мнение на Георги Гущеров - / Жокера /
                            ........ тъкмо си мислех днес да питам какво става и защо ви няма да драснете 2-3 реда с някоя история от поредното каране...
                            Жорка, напоследък ме мързи, гледам да карам повече и по-малко да снимам.
                            В тази тема няма вече какво да допълвам, май почти всичко има в нея, аз за разлика от теб, отивам надолу в развитието си на ендурист.
                            Пак ще пускам по някоя и друга снимка, но вече ще е много рядко, няма да е всеки уйкенд, освен ако не карам някъде където не съм бил.

                            За ежеседмични репортажи ще разчитаме на теб, аз те следя изкъсо и не се отпускай......


                            Мнение на hafte
                            Браво на вас, добре сте се заиграли. Ще ти държи влага няколко седмици.
                            На този терен обаче, за мен ще е по-лесно по къси гащи и без екипировка. Ходиш си пеш и си свиркаш като турист.
                            Направо има колеги които ме изумяват с таланта си, и местата на които минават , шапка им свалям.


                            Хафте, терена е точно такъв какъвто аз харесвам, НО темпото беше убийствено и това ме смаза за един час само.
                            Владо и Мишо са спортисти, и освен това са в топ 5 на енуристите в България, ТОВА ГО ЗАЯВЯВАМ НАЙ-ОТГОВОРНО.
                            Няма как един офис плъх да им издържи на темпото, виж ако имах цял ден за тези около 50-60км, вече е друга бира.

                            Вчера като ми попремина му обещах, че пак ще отида, но надали ще е скоро........

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Ходиш навред ама в Габрово не искаш.
                              Не бой се, ние тука сме туристи, не сме нито спортисти, нито в ТОП !

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                За такива изпитания , си трябва един месец лагер-школа , а ти от комшийката , та в балкана. Браво , че си се осмелил да минеш от там , много хора биха минали с осигурително въже.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X