Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    И тая седмица лявото крило на MG racing потренирахме при мен, но под зоркия поглед на зам. шефа.
    Никои от шефовете не ни вярваше, че тренираме, още повече след последната снимка в темата....
    Гълъбин лично дойде да инспектира как върви зимната подготовка и най-вече да участва в надпреварата за буре вино.
    Аз обаче нали съм си стар комсомолски секретар, първо поведох шефа на лекичката пътека, ей така за тонус само.


    Пуснах ги младите и лудите напред, а аз и дедо полекичка, ние няма за къде да бързаме, ние нашето сме си го взели.


    Обаче се появи един проблем, мнооо брЪзи тия, никой не можах да снимам чак до билото, обаче там си е.а мамата...
    Закинаааме го по едни ледове, едни снегове, излизане нЕма и се врънаамее. Гъби опитва нещо, но не се получи нищо.


    Върнахме се обратно и единодушно се реши, отиваме на S-ката да се борим за виното.


    Дедо обаче беше обещал на дечурлигата от маалата да им занесе елха, ако обаче му пазят парко место пред блока, за цялата следваща година.


    Това хондата е универсална машина, става и за гатер.


    Това не е Снежанка, това е източноевропейският шампион Мишо69. Номера му го е избирала жена му...


    "Да украсим елха" една благородна инициатива на нашият клуб, в помощ на студуващите половотрудящи се на околовръстното.




    Шефа първи пробва S-kata, естествено неуспешен опит, но за разлика от другите, той после ми даде бутилка вино.


    Наздраве Шефе, тая вечер съм си сипал за твое здраве и за здравето на всички ЧЛЕНОВЕ на MG Racing..




    Будин се опитваше да подсказва, но след като му казах, че няма да му дам от виното и спря...


    Мнооо е як шефа, каза че откакто е спрял да се отчита в къщи, енергията му се е удвоила..../моята трябва да е четворна тогава/...




    В очакване на влака, не ми повярваха, че и в Дупница стачкуват...


    Будин момчето бая мотори изнесе тоя ден....Васкоси с Хусаберга, мнооо яка машина.




    Абе требе си пУна газ, другото е компромис с околната среда.




    I LOVE THIS GAME, или иначе казано, много обичам друг да ми бута мотора, а аз да снимам.


    Обаче ме предупредиха, че ще го хвърлят в дерето, ако аз не хвърля фотоапарата...


    Те ме те, и Я носим, и Я бутам.


    Сбогом моя любов, ще те нося винаги в сърцето си.....


    Тука какво да коментирам, Мишо изкара още 3-4 мотора и заяви на жена си по телефона, че за тая година е изчерпан...




    Е това е да си шеф, па макар и заместник.






    От тук насетне шефа и Мишо такава газ раздадоха, че бедната ми сапунерка не можеше да ги фокусира вече.




    Това беше, после ни нагоре, ни надолу успях да снимам някой, всички се разбегаха като диви свине.
    Покарахме по пътеката която я има надлежно и подробно наснимана назад в темата и се пренесохме КЪДЕ ...????
    Който познае печели същото нещо FREE, участниците в този уикенд, техните роднини до 9-то коляно и Милко не могат да участват в решаване на загадката.
    Аре, бегам да си сипа още едно и се връщам, ако има познали добре, ако ли не, продължението чак утре.

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Ееее, отново всичко е Ок - на ниво 6!!Поздрави.

      А аз няма да познавам нищо,щот не печеля така или инак или поне не е стигнал до мен подарък!


      ...Е вярно коледа е още далеч....
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Ехеее евала , от кога чакам да драснете някое ново приключение в темата . Айде безаварийно и давайте още материал в темата, че интереса е много голям
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Айде бе Ванка, пусни и тегавата част
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
            Айде бе Ванка, пусни и тегавата част
            Бе вие май основно за тая тегава част се въртите из района

            Гълъбине, с какви гуми си обул Бета-та ?

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
              Бе вие май основно за тая тегава част се въртите из района

              Гълъбине, с какви гуми си обул Бета-та ?
              Dunlop D952 80/100/21
              Metzeler MC4 100/100/18
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Веселба както винаги.
                Чакаме продължение!
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Ами да пусна и останалите снимки, те много общо с ендурото май нямат, но пък са идеалният завършек за един наситен с хард елементи ден.


                  А сега да видя можете ли да познаете кой е BOSS-a на снимката и кой се бори за безплатен лиценз догодина.....


                  Навън стана около минус 3, но вътре във водата си е +40 градуса, идеалната температура за варене на яйца...


                  Всички са яко усмихнати, защо ли??? Ами забележете, че се вижда само по една ръка, къде ли е другата..... а уж били приятели.


                  Само дедо и Гълъбин отразиха мацката дето мина покрай тях, другите ......ами другите се страхуват от фейсбук компромати...


                  Я да видим какво гледат тия коцкари ...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Jordan+Carver+pool+night+photoshoot+(9).jpg
Прегледи:1
Размер:71.7 КБ
ID:5325385

                  Тц, не е било мацката, най ми е било Мики64.... и аз се заблудих първоначално като вас.






                  Я...и аз съм бил там, не си спомням, добре че е форума.




                  Това беше, за другите снимки ми е платено да не ги публикувам, съжалявам, но е криза и съм склонен на всякакви оферти вече.
                  Последва едно масово мероприятие на Паничище и каране в неделя, но затова по-късно.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Понеже още не са пристигнали парите по сметката ми, набързо ще нахвърлям само 2-3 снимки да ви загатна, какво очаква всеки ендурист който не се прибира в къщи събота вечер.


                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      В неделя останахме само трима, аз, Мишо69 и Дедо.
                      Времето беше напреднало и излязохме само за 2-3 часа.
                      Чудих се къде да ги заведа, тъй като времето за хард елементи нямаше да стигне, а и бяхме се поуморили от вечерта.
                      С единодушие си избрахме само да се повозим посока Говедарци и да се порадваме на последният за годината, топъл и слънчев ден.

                      Мишо взе моя ГПС и го пуснах да води, той естествено веднага намери една лежерна пътечка по която се качихме на билото.
                      Снимки от неделният ден нямам, по простата причина, че водеше Мишо, а спрях да снимам, а ме беше оставил в гората.

                      Ето все пак малкото снимки които ми се удаде да щракна, тук е излизането от пътеката.
                      Този ден на всяко излизане на черен път имах проблем, последният от които сериозен.


                      Мишо и Дедо в дъното...


                      На билото, местността "Обесен камик"


                      Мишо пробва може ли да скача КТМ-ма ми.






                      Накрая карайки си по едно било с пУна газ, излязох ненадейно на един черен път /Т образно кръстовище/ и се размазах прилично.
                      Естествено сега куцам, но съм щастлив от изминалият уйкенд, и завършека на годината. За мен сезонът приключи.
                      Очаквайте на пролет новите приключения на групата и приятели.
                      Последно редактирано от Chinela; 07-12-11, 08:47.

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        За 2-3 часа може да се разходим и по нашите деренца!
                        Аз само по тях карам през седмицата, даже и вечер на фар когато мога
                        Бензин в кръвта!
                        http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Уникална снимка....

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            За мен сезонът приключи.


                            Иване не така де. И ние в Самоков в петък го закрихме със софра, ама в неделя открихме новия сезон.
                            Последно редактирано от Chinela; 09-12-11, 12:43.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:X-Mas-118-1024x768.jpg
Прегледи:1
Размер:680.3 КБ
ID:5325776

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Весела коледа и щастлива нова година и на вас , надявам се следващия сезон да покараме заедно. ))
                                Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X