Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

    Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
    Гледам, че си от Варна, обади се на 0888211048, търси Наско. Той най- точно ще ти каже става или не става.....Професионалист е , вече 20 години монтира газови уредби и с това си вади хляба.....Иначе сервиза му е до Военна болница , фирма Алфагаз....На дъщеря ми на Мерцедес SLK му монтираха там газов инжекцион и стана повече от перфектно...
    Благодаря, ще му звънна.

    Коментар


    • #17
      От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

      Мои приятел слага на такъв мотор-ги,и му сложиха два изпарителя за по добър ефект.За сега вече почти година няма никакви проблеми.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар


      • #18
        От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

        Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
        Човека задава конкретен въпрос и веднага се почва храната и то като гледам се от хора каращи АМГ-та,та мненията може да се считат за компетентни.По темата има доста направени коли от този клас,че и по силни на газ,така че провери при фирми монтиращи газови от сорта на БРЦ,Ланди,Бигас и подобни. просто за такъв тип кола трябва и газовата да е висок клас за да си спестиш главоболия.Успех!
        Благодаря колега, да виждам че няма много мнения от първа ръка. Определено това не е offroad машина и може би във този форум няма много хора с такива, че и да са слагали газова уредба.
        Определено газовата уредба, ако въобще я монтирам ще е висок клас и няма да се правят компромиси с некачествени заместители защото не искам да има разлика в динамиката на автомобила на газ.
        Карал съм Cherokee SRT с газова уредба Prins - ако не бяха ми казали нямаше да разбера ,че не е на бензин. Уредбата обаче е монтирана в Германия.
        Фирмите монтиращи газови уредби ще ги разпитам разбира се. Има много добри газаджии, но искам да намеря някой , който е слагал вече на такъв мотор и има опит с монтажа и най-вече с настройките на компютъра...... и разбира се клиентите са доволни .

        Коментар


        • #19
          От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

          Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
          Мои приятел слага на такъв мотор-ги,и му сложиха два изпарителя за по добър ефект.За сега вече почти година няма никакви проблеми.
          Благодаря, имаш ли възможност да ми пратиш повече подробности ?

          Коментар


          • #20
            От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

            Трябва като го видя тези дни да го разпитам,или утре ще му звънна да ми разкаже.
            SUZUKI VITARA V6
            HONDA CBR 919RR
            MERCEDES ML
            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

            Коментар


            • #21
              От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150914_004655.jpg
Прегледи:1
Размер:204.8 КБ
ID:5687072
              Нещо подобно.Този беше в едно 8 цилиндрово БМВ.И вървеше , като истинско на бензин.Може при тебе да се наложи маалко по-големичък.
              Успех в начинанието!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #22
                От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                Днес цял следобед са разкарвах с едим МЛ 500, 2008г. на газ и няма никакви проблеми, газта е БРЦ.
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • #23
                  От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                  Баси, пълно с хорица с дълбоки джобове тук
                  Айде някой да даде смислен отговор, защо да плащаш 2.2 лева за литър, вместо 0.93 лева ? Да впечатлиш бензинджийчето или бензинджийката ли ? Или какво ?
                  Защо не може на газ, като искаш да караш хубава кола ?

                  Към колегата - само не стъпвай при Славчо по пътя за новия хлебозавод.... рядък помияр.

                  Коментар


                  • #24
                    От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                    За можене-може.Пък даже и се прави все по-често.
                    Хората, или голяма част от тях смятат, че возилото дава класа, самочувствие, и т.н.С всичките му плюсове и минуси.
                    Като част от минусите на луксозното и мощно МПС са високият разход на гориво.И си казват: "Баси и гъзара - кара ML AMG (M Power, Cayenne, S-Classe, S-8, и тн.), пък боднал газчица...Или е със скъсани галоши- ама 20'', или пуши и трака като дъртo ЮМЗ, или му оскубали парктроника и огледалата, а колата се кара "временно" така трета година.
                    И вече не е "луксозно и премиум", а е на гол тумбак - чифте пищови.И събира присмех.Та затова.
                    Далеч не всички са така, де.Та даже е рядкост да видя подобна кола такава, дето я описвам.
                    Да си кажа честно-ако мога да карам LC 100 с 4,7 на газ - въобще няма да се замисля.Ама не мога.Нямам време.
                    И лично мнение - против алтернативните горива съм - така си мисля.Ако мога - бих ги ползвал, въпреки това.
                    За пусналия темата - дано си намериш верният сервиз с верният ГИ.И много безаварийни.Успех!
                    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                    0887/осемпет 66 4осем

                    Коментар


                    • #25
                      От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                      Ами който плаща данък обществено мнение, си е за него. Пък който си вдига самочувствието на бензиностанцията ... съжалявам го.

                      Аз си карам прилични коли на газ и не съм забелязал някой да ми се присмива, даже обратно. Но може би не съм в снобарасите среди.

                      Ама разводнихме Колегата да бодва газта и да дава жега на звяра. Много безаварийни !

                      Коментар


                      • #26
                        От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                        Първоначално публикуван от Icaka875 Преглед на мнение
                        Благодаря, ще му звънна.
                        Звънни му, човека е точен, и най- добре ще ти обясни за какво става въпрос и какво трябва да се монтира като газов инжекцион за да стане добре.....Другото тук е чесане на пръсти....И от мен един съвет, истинските газови уредби се произвеждат в Холандия, говоря за високия клас ГУ......Италианците правят шир потреба...(БРЦ, Ловато, Ланди Ренцо и т.н.)
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • #27
                          От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                          Колега хич да не ти пука слагай газта и това. Виж ме мен примерно. Моя ML е излезнал от завода с пълен оптичен AMG тунинг с една дребна подробност. Под капака е 320 CDI Сложих му един хубав чип тунинг и сега доближава 300 коня и с 650 нютона (от дизелчето) наказвам доста хора с големи бензинови мотори. Обаче да ти кажа хич не ми пука колата изглежда супер, и хич ми не е че някой ще каже че карам FAKE на AMG. Много съм фен на ML63 AMG и се замислям сериозно дали следващия джип да не е такъв, така че ако си сложил вече газта драсни някой ред как се предствя.

                          П.С. Само не слагай дупката за зареждане на задната броня ))))))))))) Това в кръгът на майтапа разбира се

                          Коментар


                          • #28
                            МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                            Първоначално публикуван от razputinbg Преглед на мнение
                            Колега хич да не ти пука слагай газта и това. Виж ме мен примерно. Моя ML е излезнал от завода с пълен оптичен AMG тунинг с една дребна подробност. Под капака е 320 CDI Сложих му един хубав чип тунинг и сега доближава 300 коня и с 650 нютона (от дизелчето) наказвам доста хора с големи бензинови мотори. Обаче да ти кажа хич не ми пука колата изглежда супер, и хич ми не е че някой ще каже че карам FAKE на AMG. Много съм фен на ML63 AMG и се замислям сериозно дали следващия джип да не е такъв, така че ако си сложил вече газта драсни някой ред как се предствя.

                            П.С. Само не слагай дупката за зареждане на задната броня ))))))))))) Това в кръгът на майтапа разбира се



                            Привет колега - не остана време да слагам газ карам си на бензин ... 63 мотора е голямо удоволствие ... имах 320цди ... сега и по-новия 350/258к.с. - дизела е по евтино гориво ... други предимства аз поне не намирам.
                            Последно редактирано от Icaka875; 26-07-17, 08:39.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X