Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 28 от 28

Тема: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

Място
    Враца , преживява до Намюр
    Публикации
    2,191
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

Име:  20150914_004655.jpg
Прегледи: 629
Размер:  204.8 Кб
    Нещо подобно.Този беше в едно 8 цилиндрово БМВ.И вървеше , като истинско на бензин.Може при тебе да се наложи маалко по-големичък.
    Успех в начинанието!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

Място
    София
    Публикации
    1,210
    Точки (при гласуване)
    14

Днес цял следобед са разкарвах с едим МЛ 500, 2008г. на газ и няма никакви проблеми, газта е БРЦ.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

Място
    ВАРНА
    Публикации
    1,572
    Точки (при гласуване)
    13

Баси, пълно с хорица с дълбоки джобове тук
    Айде някой да даде смислен отговор, защо да плащаш 2.2 лева за литър, вместо 0.93 лева ? Да впечатлиш бензинджийчето или бензинджийката ли ? Или какво ?
    Защо не може на газ, като искаш да караш хубава кола ?

Към колегата - само не стъпвай при Славчо по пътя за новия хлебозавод.... рядък помияр.

Място
    София
    Публикации
    454
    Точки (при гласуване)
    5

За можене-може.Пък даже и се прави все по-често.
    Хората, или голяма част от тях смятат, че возилото дава класа, самочувствие, и т.н.С всичките му плюсове и минуси.
    Като част от минусите на луксозното и мощно МПС са високият разход на гориво.И си казват: "Баси и гъзара - кара ML AMG (M Power, Cayenne, S-Classe, S-8, и тн.), пък боднал газчица...Или е със скъсани галоши- ама 20'', или пуши и трака като дъртo ЮМЗ, или му оскубали парктроника и огледалата, а колата се кара "временно" така трета година.
    И вече не е "луксозно и премиум", а е на гол тумбак - чифте пищови.И събира присмех.Та затова.
    Далеч не всички са така, де.Та даже е рядкост да видя подобна кола такава, дето я описвам.
    Да си кажа честно-ако мога да карам LC 100 с 4,7 на газ - въобще няма да се замисля.Ама не мога.Нямам време.
    И лично мнение - против алтернативните горива съм - така си мисля.Ако мога - бих ги ползвал, въпреки това.
    За пусналия темата - дано си намериш верният сервиз с верният ГИ.И много безаварийни.Успех!
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...

Място
    ВАРНА
    Публикации
    1,572
    Точки (при гласуване)
    13

Ами който плаща данък обществено мнение, си е за него. Пък който си вдига самочувствието на бензиностанцията ... съжалявам го.

Аз си карам прилични коли на газ и не съм забелязал някой да ми се присмива, даже обратно. Но може би не съм в снобарасите среди.

Ама разводнихме Колегата да бодва газта и да дава жега на звяра. Много безаварийни !

Място
    Варна
    Публикации
    653
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Icaka875 Преглед на публикациите
    Благодаря, ще му звънна.
    Звънни му, човека е точен, и най- добре ще ти обясни за какво става въпрос и какво трябва да се монтира като газов инжекцион за да стане добре.....Другото тук е чесане на пръсти....И от мен един съвет, истинските газови уредби се произвеждат в Холандия, говоря за високия клас ГУ......Италианците правят шир потреба...(БРЦ, Ловато, Ланди Ренцо и т.н.)
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

Място
    София
    Публикации
    9
    Точки (при гласуване)
    0

Колега хич да не ти пука слагай газта и това. Виж ме мен примерно. Моя ML е излезнал от завода с пълен оптичен AMG тунинг с една дребна подробност. Под капака е 320 CDI Сложих му един хубав чип тунинг и сега доближава 300 коня и с 650 нютона (от дизелчето) наказвам доста хора с големи бензинови мотори. Обаче да ти кажа хич не ми пука колата изглежда супер, и хич ми не е че някой ще каже че карам FAKE на AMG. Много съм фен на ML63 AMG и се замислям сериозно дали следващия джип да не е такъв, така че ако си сложил вече газта драсни някой ред как се предствя.

П.С. Само не слагай дупката за зареждане на задната броня ))))))))))) Това в кръгът на майтапа разбира се

Място
    Варна
    Публикации
    20
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

Цитат Мнение на razputinbg Преглед на публикациите
    Колега хич да не ти пука слагай газта и това. Виж ме мен примерно. Моя ML е излезнал от завода с пълен оптичен AMG тунинг с една дребна подробност. Под капака е 320 CDI Сложих му един хубав чип тунинг и сега доближава 300 коня и с 650 нютона (от дизелчето) наказвам доста хора с големи бензинови мотори. Обаче да ти кажа хич не ми пука колата изглежда супер, и хич ми не е че някой ще каже че карам FAKE на AMG. Много съм фен на ML63 AMG и се замислям сериозно дали следващия джип да не е такъв, така че ако си сложил вече газта драсни някой ред как се предствя.

П.С. Само не слагай дупката за зареждане на задната броня ))))))))))) Това в кръгът на майтапа разбира се

Привет колега - не остана време да слагам газ карам си на бензин ... 63 мотора е голямо удоволствие ... имах 320цди ... сега и по-новия 350/258к.с. - дизела е по евтино гориво ... други предимства аз поне не намирам.
    Последно редактиран от Icaka875 ; 26-07-17 в 09:39

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. Отговори: 15
    Последно мнение: 01-03-15, 17:56
  2. Кое да избера ? BMW X5 3.0D (E70)2007г или MERCEDES ML320 CDI (W164)2007г
    От trzhelev във форум Сравнения и тестове между марки, модели и функционалност
    Отговори: 14
    Последно мнение: 17-01-15, 20:36
  3. Заслужава ли си Ml320 (W164) или по-добре друго за 40-42К лв?
    От manitu_bg във форум Какъв джип да си купя?
    Отговори: 40
    Последно мнение: 26-07-12, 09:07
  4. W164 чертеж
    От ksp84 във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-05-08, 17:58

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •