Резултати 1 до 5 от 5

Тема: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

Публикации
    26
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

Здравейте колеги, отдавна се ровя из форума, намирайки доста полезна информация. В случая прерових всички теми, но само в една ставаше въпрос за 3.2 бензиновата модификация на Isuzu Trooper. Това, което ми е известно, е че като офроуд възможности и надеждност джипа си го бива. На мен освен това ми допада и просторното купе, защото камиончето ще се ползва предимно като здрава и сигурна семейна кола - особено зимата :-) Интересува ме този двигател като надеждност, цени на частите, разход на гориво, мощност как е. От снимките в гугьл се вижда че не е същия, който се монтира на фронтера Б...то и конкретния екземпляр в мобилето е 93-ти набор, т.е. доста преди да излязат фронтера Б, а на ОФА не съм срещал такъв. Ще съм много благодарен ако някой собственик на такава, както ми се струва - рядка птица, се включи и сподели безценен опит :-) благодаря ви предварително.

Място
    София ...
    Публикации
    1,417
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

Здравей колега, на фронтера не се монтира но на монтерей се монтира. На практика монтерей и исузо от тези години са еднакви автомобили.Като надеждност, проблеми няма! Мощност има достатъчно!Но трябва да се огледа конкретната кола, проблеми може да има с корозията по рамата,за цени на частите... аз карам следващия модел но общо взето е малко екзотична кола и има проблем с намирането на някои детайли, съответно и цената е по висока!
    ОФА ДБ 2.4 92 TROOPER 3.5 V6 ETZ 250

Публикации
    265
    Точки (при гласуване)
    10

Не разбрах само какво не и хареса на Фронтера Б с 3.2 двг питащия? Все пак се среща по-често. Не страда толкова от корозия, макар че пак си е до екземпляр. Двигателя пак е исузов, малко по-мощен просто. Принципно този двигател варира 175 до 205 коня доколкото съм гледал из нета.
    Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
    Opel Frontera V6

Публикации
    26
    Точки (при гласуване)
    0

Кой е казал че не ми харесва ОФБ....205 магарета аааааа - харесва ми и още как обаче ще трябва да си я заръчам....тук от сума време следя и не излиза нищо читаво. А темата ми е породена от присъствиета на един конкретен екземпляр на трупър 3,2 в нашето мобиле...доста лачен на външен вид, с едни брандирани неръждавейки по праговете....японска скала от време оно - но да - екзотичен и вече доста стар модел си е. Предполагах че ще има проблем с частите....цените, ще ги преглътна, а и е толкова широко купето...направо неприлично широко

Място
    София ...
    Публикации
    1,417
    Точки (при гласуване)
    9

Да, този наистина е хубавец ама и цената му е височка...за още малко можеш да намериш ОФБ 3.2
    ОФА ДБ 2.4 92 TROOPER 3.5 V6 ETZ 250

Сходни теми

1. Отговори: 7
    Последно мнение: 28-07-15, 08:58
  2. Отговори: 9
    Последно мнение: 04-01-15, 23:14
  3. Отговори: 22
    Последно мнение: 22-12-12, 22:45
  4. Покупка на Trooper 2.3 Бензин
    От MoT във форум ISUZU
    Отговори: 10
    Последно мнение: 22-02-11, 13:33