Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат катализатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднат катализатор

    Пичове, както на много други, така и на мен ми гепиха катализатора, закърпих положението с една тръба, но звука е ужасен, като на зил!
    Какво се прави за да се поправи този грозен звук и къде в София мога да отида за да го направят професионално?
    Колата е Чероки 2,8 црд, 2003 година

  • #2
    От: Откраднат катализатор

    Можеш да сложиш резонаторно гърне ама ще е добре да не е от най-евтините че на това място често не издържат. На мен ми се цепеше през 2-3 седмици например. И си прегледай гърнетата след катализатора. Сега те виждат много повече зор и дефекти дето са били дребни преди сега стават големи.

    Изобщо, вземи един парцал и на работещ мотор запуши ауспуха. Ако започне да се дави, махаш парцала и мислиш какво да слагаш вместо тръбата. Ако започне да съска и работи, търсиш къде е пробойната и сменяш.

    Коментар


    • #3
      От: Откраднат катализатор

      До момента 2 пъти съм ползвал услугите на емкомплект веднъж в сервиза им в люлин ми сменяха мека връзка и втория път в дружба разцепиха катализатора извадиха вътрешността и го затвориха. Нямам оплакване от момчетата. Добре си свършиха работата.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #4
        От: Откраднат катализатор

        ще отида днес до Мкомплект за да проверя цената, благодаря

        Коментар


        • #5
          От: Откраднат катализатор

          Vikik обади се утре , има едни колеги на Ботевградско те ми монтираха на BMW-то резонатор поради същия дефект
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X