Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся водопроводчик за София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся водопроводчик за София

    Здравейте. Работата е елемтарна - след ремонт в апартамента, в който жиевв Майка ми има отворени два ревизионни отвора - единия е 30х40 см, а другият - 30х60 (има две плочки, които не са изкъртени нацяло, като се махнат става този размер). Трябва да се сложат PVC капаци за ревизионни отвори - два 30х40 и един 20х30.
    Трябва да се сменят два болта, които захващат тоалетното казанче за чинията - кородирали са и тече малко вода. Казанчето е пластмасово.
    Трябва тоалетната чиния да се фиксира за пода - оказа се, че при предишния ремонт това не е направено. Това може да стане или чрез залепване или с два дюбела.

    Бях говорил с един познат от строителна фирма, но явно или нямат време или нямат желание да го направят и все още не са се обадили, поради което предполагам че може и да не свършат работа.

    Мястото се намира в София, кв. Красна Поляна.

    За повече информация - на лични. Ако междувременно се разреши въпроса, ще пиша да се заключи темата.
    Александър

  • #2
    От: Търся водопроводчик за София

    0896 820808 Жоро. Поздрави го от мен.

    Коментар


    • #3
      От: Търся водопроводчик за София

      Чухме се, утре ще видим дали ще свърши работа, само да не е като онзи Емо от Лозен

      Мерси. Ще пиша да се заключи темата като стане.
      Последно редактирано от axlastro; 13-10-15, 10:49.
      Александър

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X