Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля,помогнете ми при избор на първи Джип/сув

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля,помогнете ми при избор на първи Джип/сув

    Привет на всички,от известно време съм се навил да сменям моята барака Vw Passat TDI 131 PS, с нещо по-проходимо,главно заради хобито ми (риболов), защото ми омръзна да нося всичкия багаж на ръка до лагера.
    Търся возило,което, ще се кара предимно по асфалт целогодишно и да кажем 3 -4 пъти месечно ще излиза от пътя,като нямам предвид да се набивам в големия батак, а ще се кара по лош черен път с коловози,но все пак път,в този смисъл не ми трябва свръх проходимата машина,а по скоро нещо комфортно и да не се разваля много. (макар,че то при втора ръка си е късмет знам го)
    Разглеждах много обяви,четох доста форума,но като цяло кашата в главата ми си остана същата,понеже за всяка марка и модел има, колкото положителни коментара,толкова и отрицателни.
    Бюджетът ми е около 12 000 лева и бих желал мотора да е дизелов,за момента разглеждам и се информирам за следните коли:

    Jeep Cherokee 2.5 crd
    Kia Sorento 2.5 crdi
    Mitsubishi pajero 3.2 di-d
    Nissan Pathfinder 2.5 dci
    Volvo xc90 (знам,че няма много общо с офроуда,но ми харесва)

    Моля,за мнения от хора ползвали дадените модели или добри предложения.

  • #2
    От: Моля,помогнете ми при избор на първи Джип/сув

    Сетих се за Субару Форестър,но не е дизел, аз лично обожавам тази марка, за 10 г само консумативи ми са били фреон, ремъци, ролки, филтри и масла. Но избора си е твой.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Моля,помогнете ми при избор на първи Джип/сув

      Е ако ХС90 ти е на сърце, взимай новия модел. Опа, забравих бюджета.
      По-добре късно, отколкото по-късно.

      Коментар


      • #4
        От: Моля,помогнете ми при избор на първи Джип/сув

        Първоначално публикуван от Жоро Преглед на мнение
        Е ако ХС90 ти е на сърце, взимай новия модел. Опа, забравих бюджета.
        Е колко да не стига... само една нула

        Коментар


        • #5
          От: Моля,помогнете ми при избор на първи Джип/сув

          Първоначално публикуван от DeffenssoR Преглед на мнение
          Привет на всички,от известно време съм се навил да сменям моята барака Vw Passat TDI 131 PS, с нещо по-проходимо,главно заради хобито ми (риболов), защото ми омръзна да нося всичкия багаж на ръка до лагера.
          Търся возило,което, ще се кара предимно по асфалт целогодишно и да кажем 3 -4 пъти месечно ще излиза от пътя,като нямам предвид да се набивам в големия батак, а ще се кара по лош черен път с коловози,но все пак път,в този смисъл не ми трябва свръх проходимата машина,а по скоро нещо комфортно и да не се разваля много. (макар,че то при втора ръка си е късмет знам го)
          Разглеждах много обяви,четох доста форума,но като цяло кашата в главата ми си остана същата,понеже за всяка марка и модел има, колкото положителни коментара,толкова и отрицателни.
          Бюджетът ми е около 12 000 лева и бих желал мотора да е дизелов,за момента разглеждам и се информирам за следните коли:

          Jeep Cherokee 2.5 crd
          Kia Sorento 2.5 crdi
          Mitsubishi pajero 3.2 di-d
          Nissan Pathfinder 2.5 dci
          Volvo xc90 (знам,че няма много общо с офроуда,но ми харесва)

          Моля,за мнения от хора ползвали дадените модели или добри предложения.
          Ако ще е jeep дизел - май е по добре да е 2.8crd
          можеш да погледнеш и Land rover Discovery - според мен ще ти върши работа, а и си е истински джип
          ако искаш нещо по- малко - хюндай сантафе
          Мицубишито с този мотор май е малко проблемно... (поне така съм чувал)
          Сигурно вече си разбрал, че след закупуването имаш около 2000лв разходи за гуми и разните филтри и чорби в който и да е джип. Както и, че разхода на нафта ще е около и над 2 пъти на сегашната ти кола.
          Успех с покупката.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #6
            От: Моля,помогнете ми при избор на първи Джип/сув

            Благодаря, много ми помогнахте. Kappa

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X