Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Червената шапчица - отборно ендуро състезание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Червената шапчица - отборно ендуро състезание



    Колеги,
    на 7-ми ноември Червената шапчица ще бъде спасена от уйчо си.
    Тъй като няма да има кръг в Търново, анонсирам вече това весело състезание. То ще се проведе, както традиционно досега в началото на ноември.
    Може да съставяте отборите от по 4-ма мотористи или 3-ма ATV-сти и да им измисляте тематично свързани с приказаката имена.
    Тези дни ще пусна пародийния сценарий, по който ще се ръководим и ще дам повече информация за самото състезание. Копринка е почти празна, така че ще се движим предимно по бреговете на язовира.
    Започвайте да си запазвате места в хотелите край язовира.

    Каним всички, които желаят да се пробват и да сверят своите часовници ! Сега е момента !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

    Първи АТВ отбор ,
    DELIORMAN KURT - на Турски
    CRAZYFOREST WOLF - на ХАнгалийски
    ЛУДОГОРСКИ ВЪЛЦИ - на Разградски

    Жоро, отбора е поне 3-ма . Може ли 4 и повече ?
    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

      може ? KURT става на KURT's

      Коментар


      • #4
        От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

        Първоначално публикуван от Гено Сопот Преглед на мнение
        може ? KURT става на KURT's
        А може ли без T?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

          Отбор Миньоните - мотори професионални Хобити
          Който оцелее ще закусва!

          Коментар


          • #6
            От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

            Нашия отбор ееееее "Братя Грим " защото си знаем сценария.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #7
              От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

              Емо ти 3 отбора ли записваш?

              Коментар


              • #8
                От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

                Записвам и отбора на Тъмно РозАвите

                Коментар


                • #9
                  От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

                  Ако може и отбор "Кумчо Вълчо" за назЕ.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание



                    ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА (ъпгрейтван вариант)

                    Червената шапчица била красиво, добро и палаво момиченце в тийнейджърска възраст. Тя живеела с майка си и уйчо си в китна, малка къщичка на три етажа в гората над Габрово. Къщичката всъщност преди била хижа, но майката често, без да иска срещала в гората началника на горското и един ден щастливо я приватизирала за 1 лев. Бащата работел в чужбина, берял маслини на остров Крит, а уйчото се занимавал с лов и дърводобив, тъй като бил член на управляващата партия. Уйчото не изкарвал много, но стигало, колкото да купуват аромати за СПА-то и да си плащат тока на трите парни бани и сауната. Той често слизал с бентлито в града и се връщал с любопитни жени, които искали да усетят лечебните свойства на СПА процедурите в къщата.
                    А, забравих да спомена, че Червената шапчица имала и баба, но тя живеела още по-навътре в гората в стара, схлупена къщурка.
                    - Имаме голяма къща, като СУ, а баба живее далеч в гората, в тази съборетина , нека да я вземем при нас ! Писна ми всеки месец да бия пеш пътя до там, за да и нося пури, уиски и кишу ! – размрънкала се на майка си Червената шапчица.
                    - Не ща тоя дърт крокодил тука, само да мърмори и да мирише на вехто ! Като се прибере баща ти, нека си я взема, ако иска. Хайде, грабвай кошничката, че е време да тръгваш натам ! – отсякла загрижената мама.
                    - И-и-и, направо ми се чупи кефа, като дойде тоя ден ! – възмутила се Червената шапчица – Поне да ми бяхте взели едно ATV-нце или едно ендуро моторче, като на Рени Христова или на Теодор Кабакчиев …
                    - Да де, да си счупиш кухата лейка ! Хайде, тръгвай, че денят си отиде ! – сопнала се майката, която все по-често започнала да си поглежда часовника …
                    С неохота Червената шапчица взела кошничката, сложила вътре бутилката джак, кило кишу, луканка „Орехите“, няколко женски списания „Член“, смартфона си и неохотно тръгнала по пътечката към къщата на баба си.
                    Къщата била далеч, някъде между „Манафската пътека“ и „Черната могила“.
                    - Чакай да си направя малко снимки за фейсбук ! – помислила си Чевената шапчица, но в този момент се сетила, че си е забравила селфи-стика – Ама то и без това, моите какви снимки са ?! Приятелките ми се снимат поркани из чалга клубовете с Фико, Милко Калайджиев, а аз все в тая шибана гора …
                    Пуснала Червената шапчица смартфона в кошничката и тръгнала отново към къщата на баба. В този момент отдолу по пътеката се чул силен шум … „Ямахи, КТМ-и, има и цвайки !“ – познала ги веднага по звука девойката. Само след няколко секунди край нея профучали на задна гума 10 мотора, но само един спрял.
                    - Къде ма, Червена капелке ? Пак ли на гости при баба си ? – запитал спрелият при нея ендурист – Кога ще пием кафенце-мафенце с теб, а ?“
                    - А-а, не се хващам на вашата въдица повече аз ! Преди време излязох с един от „Пиратите“ , че като ме почна … цяла вечер ми говори само за мотори. Хайде да ме хвърлиш до баба набързо, а аз ще видя после, как ще ти се отблагодаря ! – многозначително намигнала Червената шапчица.
                    - Виж ся, скоро Филчев ми прави задния амортисьор, не ща да го товаря с двама човека, пък и разхода ще се вдигне много … ей като минеш билото и си там !
                    - Габровска му работа ! – възмутила се Червената шапчица – Ако бяха “Crazy job”, дори щяха да ме заведат при Ненката и да ме нахранят !
                    - Ми да, те Крейзи джоб напоследък май само заради това излизат да карат … - ритнал цвайката „пиратът“ и заминал след групата.
                    Тръгнало неохотно отново нашто момиче по пътеката към къщата на баба си. По едно време доловило шум на двутактов Gas Gas. По пътеката се задал ендурист със синьо-бяло джърси, тъмно-червен брич и зелени ботуши.
                    - Хей, какво правиш чак тук, из нашата планина ? – провикнала се девойката.
                    - Ко да прая, прая трасе за 5-тото поредно, кърнарско състезание.
                    - Хайде да ме закараш при баба набързо, а ?!
                    - Ми ха де, качвай се и вдигай краката ! (за незапознатите, така се кара ендуро мотор, когато се вози втори човек, най-вече момиче)
                    Качила се, Червената шапчица, вдигнала краката и ги положила върху краката на райдъра. Фър-фър-фър-фър … и мотора не запалил.
                    - Ех, да е……. маа му да е …….. ! Чакай да го разглобя и да видя !
                    - Оле-лее, ми ако потрябват части, докато дойдат от Испания ще мине година ! Аз тръгвам пеш.
                    Тръгнала пак Червената шапчица, вървяла-вървяла, пътеката започнала да става много стръмна и точно тогава чула някъде долу: „Тън-тън-тън, Мамата-а … тън-тън – тън ... Мамата-а … !“
                    - Хей, пичове, защо се мъчите тука по тия камъни ? – запитала тя двамата ендуристи с червени цвайки.
                    - Щото акъла ний толкоз – отвърнал оня с „мамата“ –тренираме за отборното край Копринка, че край Русе няма таквиз камъни !
                    Оставила Червената шапчица ендуристите да тренират и продължила по пътя си. Вървяла, вървяла и стигнала стръмна борова гора. В горния край на гората стоял мъж с каска в ръка, гледал надолу и превивайки се от смях крещял така, че цялата планина кънтяла: „Педе.расии, некадърниции, у-у-у ! Хубаво, че е бат ви Менди, да ви покаже как се качва, дъ ге !“
                    Отминала Червената шапчица веселата група, продължила още надолу и стигнала един много стръмен сипей. Там група ендуристи се изреждали един след друг да бият сипея нагоре.
                    - Здравейте, пичове ! –поздравила с настроение девойката.
                    - Ти к‘во ма, заяждаш ли се с нас нещо ?! Я си оди у пътя ! – приятелски отговорили ендуристите и продължили да бият сипео.
                    Сигурно ще си зададете въпроса: „Айде де, няма ли скоро вълкът да изяде Червената шапчица ?“ Е, как да се вреди, когато планината е пълна с ендуристи ?!
                    Вървяла, вървяла Червената шапчица и точно, когато трябвало да срещане вълка, попаднала на мъж, който бил угасил мотора, стоял на него с надигната на челото каска и и си пушел цигарка.
                    - Приятно ми е, Трипера !
                    - Три пера ?! – зачудила се Червената шапчица.
                    - Не, Трипера ! – пояснил отново мъжът.
                    - Я да тръгвам аз, че лошият вълк може вече да е изял баба ми ! – сконфузено отвърнала девойката.
                    Най-после идва ред на вълка !
                    Той си стоял в храстите, фиксирал през цялото време Червената шапчица, потривал лапи и чакал, кога ендуристите ще се разкарат, че да я забие.
                    - Къде си тръгнала ма, кифло ? – в културен, съвременен стил попитал вълкът, като изскочил на пътеката пред Червената шапчица.
                    - Не съм кифла, кифлите са в кошничката ! – сопнала се девойката.
                    - Да ти се представя … Валери Божинов – футболист.
                    - Не си падам по футболисти, сега са модерни ММА бойците !
                    - Добре, тогава Димитър Пеев – ММА боец и ендуро райдър …
                    - Така вече може ! – усмихнала се Червената шапчица – Хайде да си направим едно селфи заедно, да се изфукам пред кифлите !
                    Посегнала към кошничката Червената шапчица, но вътре не намерила смартфона.
                    - Боже, айфона ми го няма, мама ще ме убие и ще съм наказана цял ден да чета за даскалото !
                    - Еба си, майка ти е напра‘о изруд ! Няма да четеш, споко ! Те ендуристите ще намерят телефона ти и ще го върнат – успокоил я вълкът – хайде сега да те придружа до баба ти, че времето напредна и приказката трябва да свършва !
                    Вървели, вървели вълкът и Червената шапчица и по пътя разговаряли по най-различни интересни теми, като: за времето, за чалга клубовете, за хеър екстеншъните, за силиконовите цици, но когато Червената шапчица показала познания и за автомобилите, като предпочела спортен Мерцедес с IMG двигател пред Бентли, вълкът направо се влюбил в нея. Неусетно така, унесени в интересни разговори, двамата не усетили как стигнали дома на старицата. Пред къщата на маса седели бабата и уйчото, ядели салата и пиели троянска сливова.
                    - Аре ма, откога чакаме тоя джак ! – развикали се двамата – И какъв е тоя с теб ?
                    - Това е Митака – ММА и ендуро спортист, прави ми се тука – отвърнала Червената шапчица.
                    - Я ела насам бе, келеш ! – обърнал се уйчото към вълка – С тия големи уши, тия големи зъби и тая голяма уста не можеш да ме заблудиш, освен ако не си Стивън Тейлър. Явно ти си вълкът, който ще изяде Червената шапчица и баба й ! И на мен са ми разказвали приказки, като малък, нищо, че бях бавноразвиващ се.
                    - Не-е, аз съм добрият вълк Лупи – възразил вълкът – Ако исках да направя нещо такова, нали щях да баламосам Червената шапчица и да я накарам да мине по по-дългата пътека, за да мога да я изпреваря и да изям първо баба й ?!
                    - Абе, не ми ги разправяй точно на мен тия ! Сега ще те гръмна и ще ти разпъна кожата на един чатал, че да се изфукам пред колегите.
                    Вдигнал пушката уйчо и я насочил към вълка, който стоял стъписан в центъра на поляната.
                    - Гръмни го, гръмни го ! - развикала се бабата – Ще му разпънем кожата пред огнището.
                    - Можеш да го гръмнеш – обадила се Червената шапчица – по пътя до тук се държа много джентълменски, а не като истински мъжкар … простак !
                    Натиснал спусъка уйчото и застрелял вълка. После настанало едно кормене, дране и кожата била просната пред огнището в старата къщичка на бабата.

                    Бабата така и не отишла никога в къщата на сина и снаха си.
                    На следващата година, при една хайка подпийнал ловец случайно застрелял уйчото, след като го помислил за диво прасе.
                    Червената шапчица опитала първо с манекенстване, после опитала да стане чалга певица и тъй като нищо не ставало от нея, влязла във VIP брадър, а след това пуснала обява, че започва работа.
                    Майката, отново без да иска заживяла с началника на горското и получила дори разрешение за сеч.



                    Извод: Приказките да се осъвременят от комисия към НС !
                    =====================================

                    Колеги, самото състезание ще протече по следния начин:
                    Ще се стартира на общ старт от плажа пред комплекс "Лазур". Първо мотоциклетите, после АТВ-тата. В момента плажът може да побере и 500 машини !
                    Отборите ще са съставени от по 4-ма, но не по-малко състезатели при мотоциклетите и от по 3-ма, но не по-малко състезатели при ATV-тата.
                    На определени места по траковете на отборите ще бъдат поствени различни части от един общ текст, който накрая ще ви покаже, къде трябва да намерите къщичката на бабата и да попречите на уйчото да застреля добрия вълк.
                    Записването ще се извършва в петък вечер в комплекс "Лазур" (на северния бряг на Копринка). Траковете ще се качват оново там. Записване ще има и в събота сутринта от 8:00 до 10:00 часа, никой няма да бъде върнат в регламентираното време, но ни жалете и ако можете да донесете поне GPS-ите в петък, направете го ! Ако вие не можете да дойдете, предайте ги на ваши приятели, които ще идват в петък, за да ни ги донесат !
                    Всеки отбор трябва да разполага най-малко с по един GPS ! Машината с GPS-a ще трябва да мине задължително по всички екстреми ! За останалите е задължително само преминаването на контролите ! Там всички състезатели трябва да са заедно, за да може да им се направи снимка за достоверност.
                    Таксата ще бъде 20 лв. на участник, като цялата събрана сума ще отиде за награден фонд на призовите тройки.
                    Последен брифинг - преди старта.
                    Старт в 11:00 часа.
                    Миналата година се наблегна на водата, но тази година ще се наблегне на екипната работа !

                    Още инфо ще ви давам в движение ...
                    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 10-10-15, 17:44.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

                      Отбора на "ЛОВЦИТЕ" за Ренди и компания д'ге

                      Коментар


                      • #12
                        От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

                        Биже, при Вашия звезден състав спокойно можете да се прекръстите! На "Големците" ��

                        Коментар


                        • #13
                          От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

                          Колеги,
                          пропуснал съм да напиша, че както обикновено, на отборното състезание край Копринка (в събота вечер) ще бъдат връчени и призовете на BG X-Enduro Championship за шампионат 2015. Във фракове и официални рокли да бъдат:

                          Клас Експерт
                          1. Теодор Кабакчиев
                          2. Искрен Генов
                          3. Илиян Кузманов

                          Клас Стандарт
                          1. Иван Димов
                          2. Стоян Пачарозов
                          3. Филип Наумов

                          Клас ATV
                          1. Eмил Комаровски
                          2. Момчил Великов
                          3. Христо Колев

                          Клас Сеньор
                          1. Стоян Пачарозов
                          2. Ради Попминчев
                          3. Диян Димитров

                          Специална награда:
                          Рени Христова

                          Честито на призьорите !
                          Крайното класиране вече го има в темата тук:
                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=195414
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #14
                            От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

                            Ти недей ги подценява тия са скрити таланти. Тааат са и всеки път преди нас. Две години ни бият. Ще ти видим и твоя отбор дали ще ги победи.

                            Първоначално публикуван от EmoSKALATA Преглед на мнение
                            Биже, при Вашия звезден състав спокойно можете да се прекръстите! На "Големците" ��

                            Коментар


                            • #15
                              От: Червената шапчица - отборно ендуро състезание

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              Ти недей ги подценява тия са скрити таланти. Тааат са и всеки път преди нас. Две години ни бият. Ще ти видим и твоя отбор дали ще ги победи.
                              Първоначално публикуван от EmoSKALATA Преглед на мнение
                              Биже, при Вашия звезден състав спокойно можете да се прекръстите! На "Големците" ��
                              Турите некое шише поне да има за кво да се напрегаме назе разни Експерти ич ни не плашат и без това мноо малко си изкарват трасетата докрай, ако ли не поне ще си се поразвозиме ако ви е шубе.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X