Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

    Сметка на жената на Крум:

    Калина Илиева Илиева
    IBAN: BG98UBBS80021057320513
    BIC: UBBSBGSF

    Първоначално публикуван от Димитър Желязков
    ...
    За който не го познава накратко мога да кажа следното - активен участник във форума и технически много грамотен, работеше в сервиза за регулиране на ходова част срещу КАТ в София, винаги услужлив, въобще много готин тип.

    За съжаление, преди няколко месеца му откриха тумор и го оперираха по спешност. За още по-голямо съжаление тумора се оказа злокачествен и се наложи да премине курсове на химиотерапия. Явно заради натрупването на химиите в организма, последния курс го понесе доста зле - беше повече от десет дни на легло и доста отслабна (добре че е едър Българин, та има накъде).

    Хубавата новина е, че за момента се чувства по-добре. Правиха му скенер преди два дни на който се видя, че лимфните възли (ломбални) са намалели на половина (сега са 16 мм) в сравнение с преди химиотерапията, но все още са извън нормалните стойности. Не съм специалист в тази област, но трябвало да са нещо като 3-4 мм. Сега се обсъждат варианти за оперативното им отстраняването и последващо лечение.

    От както го оперираха и започна химиотерапията Крум не е бил в състояние да работи.
    Женен е, има две деца - ученици. В момента се издържат само от приходите от жена му, но забелязвам, че не са им достатъчни, а си имат освен обичайните битови разходи, и такива покрай лечението.
    Аз им помагам, и ще помагам и занапред до колкото мога, но не е достатъчно.

    Вчера му подхвърлих идеята за пускане на такава информация във форума. Първо каза, че ще му е безкрайно притеснено и неудобно да поиска подобна помощ, но на риторичния ми въпрос, дали той е помагал в подобни ситуации, и дали би помагал и занапред ако има възможност, отговора беше "да" и, че колкото и да му е неудобно, май няма много други варианти...

    Засега става въпрос само за текущо финансово подпомагане, и се надяваме да няма нужда от скъпоструващи последващи операции.
    ...

  • #2
    От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

    По традиция може да използват моя PayPal адрес: fraxinus.excelsior@gmail.com . Задължително при изпращането пишете "ЗА КРУМ". Аз ще препращам на горната сметка.

    Коментар


    • #3
      От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

      На следващата заплата ще приведа моя принос.
      Крум е готин, и заслужава всичката ни подкрепа която можем да му дадем.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

        Утре ще заверя и аз сметката с някой лев. А ако на някой му е по-удобно в кеш, спокойно може да ме ползва за куриер. Гарантирам за пристигането на всеки лев до местоназначението. В магазина ми, на Цар Борис III #62 в София, също може да се оставя нещо срещу съответната квитанция.

        Дръж се, Круме! Не си сам! Колко простотия сътворихме и преборихме, и това ще мине!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #5
          От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

          Аз, като един безработен, мога да ударя едно съвсем мъничко рамо, ама Крумчо ми е дружка, и вътрешния глас ми каза - ДЕЙСТВАЙ, и не се оправдавай!

          Коментар


          • #6
            От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

            Бързо възстановяване Круме!
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #7
              От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

              Бързо възстановяване, Круме. С теб сме.

              Коментар


              • #8
                От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                Много лесно, бързо и евтино се пращат пари през Еконт. Дайте адрес на офис в София, телефон и име на получателя. Кой е навит за куриер?

                Коментар


                • #9
                  От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                  Хъ!
                  Много неприятни новини.
                  Крум е страшен пич и трябва да му помогнем в такъв момент.
                  Георги Тонев

                  Коментар


                  • #10
                    От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                    Дръж се, Круме, с теб сме!
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                      Крум е страшен пич, а и момчетата и съпругата му са много готини. Срещнах го скоро и ме зарадва, че не пада духом.

                      Крумчо, дръж фронта!
                      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                      BMW F650CS
                      Радо о885 5о 59 5о

                      Коментар


                      • #12
                        От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                        Някой да се ангажира с Еконт
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                          Аз мога. Ако еконта ви е най-удобен, офис Красно село, Eвгeни Евcтaтиeв,О8882З7O78
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #14
                            От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                            Бързо възстановяване, Круме.! С теб сме!
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • #15
                              От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Аз мога. Ако еконта ви е най-удобен, офис Красно село, Eвгeни Евcтaтиeв,О8882З7O78
                              Значи трябва спешно да те видя...
                              Дръж се РЕГУЛАЦИЯ!!!
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X