Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
    Току що получих и снимки от собственика и ги прилагам. ...
    ...рак с разсейки...
    Верно ли искате да го правите това?
    ... всеки си има някаква тиха лудост.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #32
      От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

      Е, нищо и няма на кочинката, малко кит и газ...това на шега! Мноооого по-трагични екземпляри е имало за тенекеджии, бързо забравихме как сменяхме половин жигула с оксижен, аз два пъти съм купувал подкалници и цели дъна! Е бях млад, да не кажа малък (9клас) но все още има хора, за които тази волга ще е приятно занимание! А и защо се коментира стойност на ремонт, при положение, че всички знаем, колко многократно повече пари от ремонта на тази кола се харчат за тунинговане на джипове примерно за безсмислен офроуд!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #33
        От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

        Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
        бързо забравихме как сменяхме половин жигула с оксижен, аз два пъти съм купувал подкалници и цели дъна!
        Е, то и накладки и съединители ковяхме, ама трябва ли да се връщаме в каменната ера и то за кола, която не представлява кой-знае каква ценност.
        Не че в момента не съживявам по-голям клозет от това, де...
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12002210_1041247402574616_3453417299186849820_n.jpg
Прегледи:2
Размер:96.3 КБ
ID:5685467
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #34
          От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          ... за кола, която не представлява кой-знае каква ценност.
          Пак да кажа- тя колата като кола е ясна колко е ценна. но (голямо НО) точно тази волга за точно този човек означава повече и от най-лъскавия мергел защото му е спомен от много близък човек, който за съжаление е изгубил...
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #35
            От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

            Явно качеството на изработка и на волгите накрая е било под възможния минимум .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #36
              От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
              Пак да кажа- тя колата като кола е ясна колко е ценна. но (голямо НО) точно тази волга за точно този човек означава повече и от най-лъскавия мергел защото му е спомен от много близък човек, който за съжаление е изгубил...

              Очевидно, аз просто се опитах да кажа че 2к е нереалистично ниска цена. Абе ако искаш звънни ми да пием по бира и ще говорим.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Е, то и накладки и съединители ковяхме, ама трябва ли да се връщаме в каменната ера и то за кола, която не представлява кой-знае каква ценност.
                Не че в момента не съживявам по-голям клозет от това, де...
                [ATTACH=CONFIG]830539[/ATTACH]
                Леле как се издаде.Ако имах възможност бих се захванал без проблем,даже ше си направа оксижен за целта,че стария отдавна изгни .Не че съм суеверен,но"неведоми са пътищата божи"и са много,кво да се прави.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #38
                  От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Очевидно, аз просто се опитах да кажа че 2к е нереалистично ниска цена. Абе ако искаш звънни ми да пием по бира и ще говорим.
                  Да звънна да пием по бира ОК. но ти нямам тел. Прати го на едно съобщение.
                  Благодаря.
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

                    Да попитам и аз, средно ориентировъчно колко уевчета да си приготвя, ако искам разкостване, обработка на евентуални проблемни места включая и срещу корозия и ръжда, боядисване и сглобяване накрая?
                    Става въпрос за Рейндж Ровър Класик, който да кажем няма много проблемни места. Видимо почти никакви, предполага се, евентуално скрити.
                    Бих искал да го възстановя до вид, който да не ме претеснява поне в близките 3-4 години.
                    Ориентировъчна цена за сравнително запазен авотомобил.

                    Благодаря предварително!
                    Range Rover Classic '94 300Tdi

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

                      Първоначално публикуван от michael128 Преглед на мнение
                      Да попитам и аз, средно ориентировъчно колко уевчета да си приготвя,
                      +2К
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        +2К
                        То само боядисване е толкова.
                        Ама през нета толкова - ако искаш ела да пием по бира ще погледна и ще ти кажа варианти и цени.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

                          Отдавна не съм писал тук, но то и нямаше какво.
                          Е сега има- намерихме купе- сега се търси майстор за съвсем леко кърпене на някакви дреболии и пребоядисване.
                          Та сега вече реставрацията изглежда доста по възможна мисия - помагайте, предлагайте майсторо, оферти и тн.
                          Евентуално ще се тъси и човек за демонтиране на мотор и скорости от старото купе и монтиране в това. Но собственика още умува дали като така и така ще се вади мотора - да не се разглоби и ревизира и тогава да се насади в новото купе. А купето наистина е ново, по думи на търговеца - на 18км е свален мотора и купето е отлежавало в някакъв хамбар... дори регистрация никога не му е правена.
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся майстор или сервиз за изкърпване (реставрация) на волга

                            Това купе го гледах по обявите. Беше обявено на доста висока цена за кола без сърце. Ако е отлежавала на закрито си мисля че не трябва да са така нацепени уплътненията на прозорците. Имам волга газ 24 (вече бракувана) и уплътненията не са нацепени. Прехвърлянето не е сложно. Основен ремонт излизаше около 500лв за части. Преди 7-8 години правих на нашата волга.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X