Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

    Здравейте колеги,искам да си взема някои от горе споменатите модели 1999-2002г.Та въпроса е кои е по добрия,и какво да гледам при огледа.Ще се кара като кола,черно няма да вижда,ще се газифицира с ГИ.
    SUZUKI VITARA V6
    HONDA CBR 919RR
    MERCEDES ML
    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

  • #2
    От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

    Колкото повече, толкова повече. Взимай най-голямата кубатура и не го мисли.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

      То и аз съм на това мнение,ама питам дали имат някакви дефекти.А също ме интересува автомат или ръчка е по удачно за модела.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

        Голям мотор = автомат.За да можеш да се насладиш изцяло на автомобила.

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

          Имам 3200 v6 автомат ...жена ми го спуква от каране! Корава кола излезе! С газов инжекцион разхода в пари е повече от добре а динамиката много добра!Моя е междинен модел с по новата кутия. ...гледай скоростния лост да се движи само напред и назад!Тая е по яка!Проблеми няма като всички дърти мерцедеси пипа масло но поносимост! 12 свещи едните за ниските обороти др.за високите. Еспито е голям кеф зимата чак става скучно!17 цолови гуми има и евтини.Багажник голям три деца на задните седалки са Ок!Климатика работи перфектно!Добра кола с малко проблеми ....късмет!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            Имам 3200 v6 автомат ...жена ми го спуква от каране! Корава кола излезе! С газов инжекцион разхода в пари е повече от добре а динамиката много добра!Моя е междинен модел с по новата кутия. ...гледай скоростния лост да се движи само напред и назад!Тая е по яка!Проблеми няма като всички дърти мерцедеси пипа масло но поносимост! 12 свещи едните за ниските обороти др.за високите. Еспито е голям кеф зимата чак става скучно!17 цолови гуми има и евтини.Багажник голям три деца на задните седалки са Ок!Климатика работи перфектно!Добра кола с малко проблеми ....късмет!
            Мерси точно този отговор чаках.
            SUZUKI VITARA V6
            HONDA CBR 919RR
            MERCEDES ML
            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

              270 е дизел.
              Иначе и аз съм за 320 ката. Гледай да е от последните за модела след фейс лифта-вече ги правят в Австрия а не Сащ и качеството е по добро.
              След фейса мисля стават 350.
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

                320 бензин!
                sigpic
                Land rover lightweight-series 3
                Range Rover V8
                Range Rover Classic Vouge SE V8
                Mercedes G280

                ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

                  Здавейте,
                  Ще използвам темата на колегата да попитам за препоръки на същия модел само че производство 2005- 2007г бензин 350 или 500.
                  Основният въпрос е емоцията заслужава ли си разликата в подръжката между 350 и 500 и колко скъпо и чупливо е въздушното окачване?
                  Няма да се състезавам с него , но харесвам т.н. каране на "ластици". Ще бъде автомобил за свободното време със семейството.
                  Мерси!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

                    Първоначално публикуван от miro dimitrov Преглед на мнение
                    Здавейте,
                    Ще използвам темата на колегата да попитам за препоръки на същия модел само че производство 2005- 2007г бензин 350 или 500.
                    Основният въпрос е емоцията заслужава ли си разликата в подръжката между 350 и 500 и колко скъпо и чупливо е въздушното окачване?
                    Няма да се състезавам с него , но харесвам т.н. каране на "ластици". Ще бъде автомобил за свободното време със семейството.
                    Мерси!

                    А защо не и 55 amg?

                    Щом е в автомобил за свободното време и основно ще се кара за кеф и няма да се кара ежедневно винаги може да се направи компромис вероятно с най-важният показател -разхода на бензин.
                    Не един или двама колеги казаха "колкото повече, толкова по-добре."
                    И и си е друго с V-8 двигател.
                    Доколкото си спомням разликата в ускорението от 0-100 беше по-малко от секунда.
                    Май-точно ще ти каже някой, който е карал и двете дали си заслужава, но в интерес на истината са малко хората, които си купуват подобен автомобил за свободното време.ЗА забавление най-често се избират автомобили от класа на Вранглер и Ленд круизер, Патрул за оффроуд или от типа на някое спортно купе или кабрио, за тези които обичат спортното каране. МЛ-а не става за офроуд нито пък има нещо общо със спортното каране. Именно за това май-масовите модели са с дизелов двигател 270 или 320.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за МЛ 230,270,или 320 бензин

                      Каране на ластици имам познат дето има една Астра с над 400 коня мотор е да те срещне по пътищата. .....ластици
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X