Обява

Свий
Няма добавени обяви.

витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

    Така на кратко,това ще ми бъде пъвият джип .Насочил съм се към 1.6 мотора да се газифицира и озакони ,пък в по-късен етап ако ми идва слабичък ще сменя двигателя с нещо по-голямо. Няма да се ползва за офроуд състезания а за риболов на трудно достъпни места (разминаване на коловози от 60 до 120 см.)Търсих в търсачката но не ми излиза конкретна информация кое е по добро витарата или гранда? и кое ще ми върши по добра работа и имат ли разлика в проходимоста?разглеждам ги по бг сайтовете за коли има и готови оффроад и от това което виждам за около 5000лв може да се намери леко подготвена оффроад витара и за около 10000 гранда и това се чудя само заради визията ли, че е по нова ли или наистина гранда си има преимущества (не ми пречи дали ще дам 5 или 10-12 бона за просто ще се исползва много малко )ако може малко компетентни мнения по въпросът ми и даже ако имате някои познат продаващ нещо добро предлагайте ако ли не ще съм благодарен само и на малко информация а аз ще си намеря от европата )) благодаря предварително на всички отзовали се !!!

  • #2
    От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

    В представителството на Сузуки са ми казвали, че гранд-а е с една идея по-слабо окачване. Освен това - за мен е по-важно да има части, отколкото машината да е здраво направена.

    Коментар


    • #3
      От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

      Коловози 60 см означава диференциала да е на минимум 65см от земята, това пък означава гуми с височина над 50 инча. Сигурно само гумите струват 6000лв. Няма витара способна да ги носи.... Иначе е подфорума продава в раздела на сузуки има добри пипнати витарки.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #4
        От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

        благодаря за информацията всякаква по темата ще ми е от полза,ии някои да каже за проходимоста защото ако е в външният и вътрешният вид няма проблеми ,визията не ме интересува важното е да ми върши работа за около 30 прехода ляттото и така с минимални разходи защото все пак ще се ползва за едното ходене за риба и цяла година няма да се кара!!!

        Коментар


        • #5
          От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

          ами коловозите може и да са по малки и наистина разгледах има добри предложения има един самурай мисля че е продавачът е с ник нейм Херби и мисля че този самурай ще ми върши работа.ако ли не ще се ходи само с мотора там и така

          Коментар


          • #6
            От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

            благодаря за инфото значи 1+ за витара

            Коментар


            • #7
              От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

              а може и коловозите да са по малки така на пръв поглед съм ги казал там лично съм виждал няколко джипа без подобрения които не се справят с тенерът ( имам в предвид терано 2 мисля 2.7 тди ,фронтера и хонда црв а само витара съм виждал да излиза там с лебедка и леко задигнат ) а аз ходя с мотор хонда црф

              Коментар


              • #8
                От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

                При така поставени условия - просто Витара.
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

                  Витара ама дълга, че да има място и за рибата.
                  И не влизай с нея в коловози по 60см и нагоре. За такива терени има други машини.

                  Коментар


                  • #10
                    От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

                    Виж какъв хубав гранд продава колега от форума.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=199467
                    SUZUKI VITARA V6
                    HONDA CBR 919RR
                    MERCEDES ML
                    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                    Коментар


                    • #11
                      От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

                      Първоначално публикуван от nikeja_auto Преглед на мнение
                      Така на кратко,това ще ми бъде пъвият джип.Няма да се ползва за офроуд състезания а за риболов на трудно достъпни места (разминаване на коловози от 60 до 120 см.)
                      За тия коловози определено не ти трябва джип,а трактор и не е сигурно,че ще се справи.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #12
                        От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

                        Гума с диаметър 2.40м не е ли големшка за горски камион? По мое виждане не ти трябва Витара а УАЗ. Щом ще се кара един път годишно, поне няма да те е яд, че седи и гние.
                        Последно редактирано от коко келеша; 04-10-15, 23:32.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: витара или гранд витара пригодени за офроуд + и - (здравина,преимущества_)

                          В такива коловози малко машини ще влезнат и ще излезнат после на самоход . Вземай една УАЗ ка и сложи една лебедка за да си спокоен ( котва задължително ако ще караш по ниви те дет няма и едно дърво). Щом е само за риболов няма да ти трябва конфорт и т.н . , а и ще се вместиш финансово с по-малко пари .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X