Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

    Здравейте. Решил съм да купувам джип,който няма да се ползва за офроуд и ще се кара предимно по асфалт. Заглеждам се по тези две марки/и модела/.
    Ще се радвам да споделите впечатленията си за тях. Като цена,според обявите в интернет ме устройва/до 16 000 лева/. Поздрави !

  • #2
    От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

    Бензин или дизел Маздата ?

    Коментар


    • #3
      От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

      от моят скромен опит с автомобили тип "джип" ти препоръчвам да се поогледаш за мазда, щом няма да се ползва за офф. единствената насока е и за нисан мурано, но там са само жадни бензинови двигатели.
      успех с търсенето!

      Коментар


      • #4
        От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

        Бензинката на Мазда също е доста жадна... И често има проблем с мазането на единия цилиндър, та от там става сакатлък с този турбодвигател...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

          Я виж и в Гръцко поколко са -по-5-6000Е и бежзина го нямат за нищо.
          Grand Vitra ddis 2008
          SEAT Althea XL tsi 2010
          Mitsubishi Canter

          Коментар


          • #6
            От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

            Понеже в няколко подобни теми срещам подобни съвети за коли от Гърция , може ли да дадете линк към гръцки сайтове с основни съвети за търсене !

            Коментар


            • #7
              Re: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

              http://www.car.gr/classifieds/search/?lang=en
              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

              Коментар


              • #8
                От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

                Благодаря !

                Коментар


                • #9
                  От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

                  И аз да вмъкна мнение поне по маздата че имаме една такава във семейството. CX7 дизел 2011г внос от швейцария НО. Купихме я от един джамбазин почти от автовозът падна ни на сърцето и 27000 левчета за удоволствието на 64 000км по последното обслужване във мазда Швейцария 40 дни преди докарването и . Но след 2000км проблем чупи шпонка на коляновият (счупи 14 кобилички ) . Във мазда България всяка кобиличка по 180лв от гърция излезе по 128 на парче Не ни се занимаваше със гарнитури болтове и тнт че и те са маса пари а и имаше повлекли лагери. Нагласен беше моторът просто за продаване много зле отвсякъде след отварянето и решихме да го смениме . За 3300лв взехме мотор необорудван перфектен отвсякъде на 55000км истински колата още беше във гаранция . Нова верига за нея 1600лв пълният комплект, съединител със демпфер пак от оная гаранционната за 700лв че нов във мазда 3500 лв .Семерингите както и всичко друго по поръчка 14 дни не са много скъпи но и не са за подъряване. Други дребни неща и ремонт на обща стойност 7500лв . Месец след това ел-хидравликата умря нова 2800лв пак от оная мазда 400лв ама щото му зехме толкова неща иначе искаше 800 . Но това е просто защото някой е искал да направи убит мотор за продажба не мисля че са лоши иначе машините . Просто ако се случи нещо всичко е мноооого скъпо и ако е ново със 14 дни чакане. Пак казвам много я харесвам просто ни наклецаха със нея сега е добре колата и продължава да ни радва много. Проходима много на сняг не е кола за хендеци и кал че амортисори и прочие са 4цифренни.
                  о897ч87о3о

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mazda Cx-7 ИЛИ Jeep Grand Cherokee 3,0 Limited CRD

                    JEEP,сериозни машини, въпреки всички недостатъци,,даже и катери за разлика от Маздата!Коя кола няма недостатъци!Даже не бих сравнил Мазда с JEEPовете!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X