Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрон с крива гилза - си ор но?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Патрон с крива гилза - си ор но?

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Анатолий, теб са те разпорили, бе, братче...
    Аз имах общо 6 - първия беше точно на Новата 1983...
    Абе мани, това ми разби нервите още тогава. Имаше такова наказание в устава "непоряд"! Е ние в ОХР-то си бяхме наказани 2 години, наряд през ден!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: Патрон с крива гилза - си ор но?

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Абе мани, това ми разби нервите още тогава. Имаше такова наказание в устава "непоряд"! Е ние в ОХР-то си бяхме наказани 2 години, наряд през ден!
      10 месеца или 152 наряда през ден в Пещера,гадничко си беше,ама това твоето чисто не е за издържане...
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #18
        От: Патрон с крива гилза - си ор но?

        Ако не ти харесват ги давай на сам...криви. стари. ръждиви ние тук всичко ще изпуцаме.
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #19
          От: Патрон с крива гилза - си ор но?

          Омазахме същността на темата, ама ако и двамата от горе - Анатолий и Пламен, речете да пием по едно арменско капучино заедно - въпрос на организация е.
          Мястото е ясно, пиенето - също.
          Последно редактирано от derhunter; 02-10-15, 22:43.

          Коментар


          • #20
            От: Патрон с крива гилза - си ор но?

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            Ако не ти харесват ги давай на сам...криви. стари. ръждиви ние тук всичко ще изпуцаме.

            EEEE на кьоравия едното око и ти,аз един подбит да имам и ти Дай да го пращам,нека и аз се пробвам с подбит,с прав всеки можеПлюс това е от тия за преди кокалите,биеш с тия докато свьршат и после млатиш с кокалите си.Ще го пробвам как отваряа на 5-10 метра в бутилка с вода,намислил сьм му сьдбата аз.

            Стари нямам,гледам продават ма аз не ги купувам.Последно взех едни Израелски с метална ядка 2015 производство,чак кутията им льскава дойде,никой не казва обаче,че в малката кутийка се сьбират заоблено число 630 броя,а не крьгло 500.........
            Последно редактирано от BENZBOSS; 03-10-15, 05:08.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Патрон с крива гилза - си ор но?

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              EEEE на кьоравия едното око и ти,аз един подбит да имам и ти Дай да го пращам,.......
              Е добре де аз и без това пораснах и тея тънките и кльощави куршумчета не ми действат сега си играя с 44magnum а по нататък и с 454 Casull може би...
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #22
                От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                Маке........провери ги специално тия какво правят от 16 инча цев ако ще и на 5 метра да е,убиец за домашен пазач.Няма начин да пропусна в тоя калибьр,следващия май ще е Калашник пьк там подбити ще има колко искате.

                44 магнум за кьсо ще ме ритка множко,аз сьм метнал ако на новия Сиг в 10 мм ма има време за това,заяквам бавно аз.

                Да се по'фалиш като напипаш дебелия
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                  Снимките ги прати на тия дето са опаковали и пращали патроните- да ти пратят една кутия не-криви патрони. Ей тъй, да се научат как се опаковат патрони...
                  И като знам паткалото, че струва двойно на колата ми, аз криви не слагам.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #24
                    От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                    Кой да си играе брат,и без това уж на далавера ги напипах,не ми се занимава пък паткалото ще издържи,от толко ако се сфраска си взимам Калаш и до там.

                    Като казах Калаш - мини утре да обсъдим какви да са,не можем без Калаш......
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                      Sig Sauer 556 за $960... На тая цена само криви мога да му ръгам, и няма да ме боли. Ама не е по темата. И това, че утре си взимам първия 1911 и то не е. Ще го обсъдим утре. /абе колкото и да го обсъждаме, 2 пукала за 2 седмици няма да минат през гласуването на семейния съвет- жената гласува с 2 вота, като бесепар в народно събрание.../
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #26
                        От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        Снимките ги прати на тия дето са опаковали и пращали патроните- да ти пратят една кутия не-криви патрони. Ей тъй, да се научат как се опаковат патрони...
                        И като знам паткалото, че струва двойно на колата ми, аз криви не слагам.
                        Това не е станало при опаковането . Най вероятно се е завъртял на поточната линия и нещо го е натиснало . Обикновено такива патрони се бракуват още на изхода от линията . Като линията ти чатка стотици хиляди патрони обикновено за една работна смяна има поне половин кофа покривени .
                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        не можем без Калаш......
                        Ще прозрете истината накрая
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                          Баш опаковката е подбита и пласмасата в която ги редят беше и още е натисната точно пред патрона,някой го е изтървал това на ръб някъде.

                          Няма голямо значение де,и без това една кутия се стреля за проба, а втора се зарежда за домашен пазител та тая кривата ще е пробата,едва ли ще и потрябват повече от 50 патрона в тоя калибър,като свърши да взима 308 и да не се подпичква.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Това не е станало при опаковането . Най вероятно се е завъртял на поточната линия и нещо го е натиснало . Обикновено такива патрони се бракуват още на изхода от линията . Като линията ти чатка стотици хиляди патрони обикновено за една работна смяна има поне половин кофа покривени . Ще прозрете истината накрая
                            Може и да си прав, снимките ги гледам през телефона, нещо много смачкана ми се струва кутията, ама пък щеше да е под от на вътре куршума, не гилзата. Абе уж точно тия ги дават да са много добри...
                            За калашник и аз съм се загледал, ама нали все има нещо друго да се вземе и да се опита преди калашника... Хубавото на калашника е цената му, че и мунициите са на никакви пари. Лошото е, че вече нямам място къде да ги слагам- за още един калибър ще се наложи да складирам и в комшиите. Това било много шантава болест! Що ми трябваше...!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #29
                              От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                              Аз имам място,ще ти ги пазя,обещавамммммм.........
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                                Toя патрон, само през държавна пушка...Това си е "палав" калибър. Може да стане някаква беля...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X