Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изтриване на обяви вместо архив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изтриване на обяви вместо архив

    Става въпрос за това че стари обяви се архивират а не се трият (или по някакъв начин поне да не се индексират от търсачките..)

    Знам че е обсъждано но мисля че е време това да се промени защото получавам обаждания всеки божи ден за стари обяви от форума.

    Примерно тази обява от преди ТРИ години - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=152373 все още се намира в Гугъл ако някой потърси правилната фраза...

  • #2
    От: Изтриване на обяви вместо архив

    И аз имах подобен проблем преди време.
    Писах лично на модератора да ми затрие телефона от обявата.
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Изтриване на обяви вместо архив

      Наистина е така.
      И мен ме търсят постоянно по разни обяви, които съм пускал преди години.
      Преди 2-3 седмици ми се обади един човек, строител, по обява от 2009 г. ...
      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

      Коментар


      • #4
        От: Изтриване на обяви вместо архив

        Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
        ...
        Писах лично на модератора да ми затрие телефона от обявата.
        Правилното решение.

        Писано е преди, че нищо не се трие от приключените обяви, за да има следа, ако случайно след време се появи коментар за някоя, а пък темата вече не съществува и не може да се провери - как е протекла.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          От: Изтриване на обяви вместо архив

          Не никак зле да има следи какво от къде си купил . Преди време дадох на един приятел малък флекс и перфоратор на заем . Преди около месец му разбиха работилницата и му откраднаха телоподаващо ; електрожен и още много неща . Час от инструментите ги намериха скрити и подготвени за последващо изнасяне на 200 метра в едно друго помещение включително и моите инструменти . От районното ги описаха и заснеха надлежно като веществени доказателства срещу неизвестен извършител който най вероятно ще си остана неизвестен въпреки многото следи и насоки към извършителите . За да си взема в един прекрасен ден инструментите най добре е да имам някакви документи и за сега поне на перфоратора ги намерих .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X