Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Patrol Y61

    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    Ма за к'ъв по-точно тунинг-оптичен ли,музикален ли...
    Чувал съм че за оптика се е утепало.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Patrol Y61

      Първоначално публикуван от Alexander Преглед на мнение
      ... защото добре знаете такива пари как се изкарват днешно време с труд и пот...
      Не се изхвърляй с покупка, не слушай съвети за насаждане на мотори и т.н...това се прави за хоби, с много свободни пари и свободно време..помисли за друга концепция. Да, тромав е Патрола с 2.8. ,камион и половина, взема се , когато е наложително и се изисква убийствена здравина в боя, ако се решиш все пак- покарай преди последното решение...Ако ли не- трудно изкараните парици ще потънат бързо и ще е жалко..
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #18
        От: Patrol Y61

        Направо ми умря желанието, не че не очаквах да чуя точно това де. Освен да взема едно Терано и колкото-толкова. То и там в момента не виждам особен избор. Голяма ли е разликата извън пътя между късата и дългата теранка? Откъм надеждност разбирам 2.7TDi да си търся? Бензиновите продполагам по-не стават за офф? Чудя се и за Y60ка, но повечето са прекалено окаяни и издъхнали, а не ми се рискува със строшляк, дето дори няма да ми е кеф да го стягам.
        УАЗ - Where I go there are no roads!!!

        Коментар


        • #19
          От: Patrol Y61

          Късото терано е по-поврътливо в гората, нищо повече естествено. Дългото .. си е дълго, с всички произтичащи от това плюсове, и малко минуси, зависи от приоритетното каране. С независимо окачване е и ще ти бъде по-леко и приятно карането. 2.7 се слави като много здрав. Поразгледай по-новите, с правоъгълния фар, невъзможно е да няма запазен на пазара, защото има много по-голямо предлагане от Патрулите. А Y60 не се заемай изобщо да търсиш, ще се нагледаш на отпадъци и ще се изнервиш яко.
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #20
            От: Patrol Y61

            Съвет кое по-добро и кое не е- не мога да кажа, но мога да ти нахвърлям грубо някой неща при подръжката и обслужването на У61 3.0DI.
            Скъпите неща които съм сменил и трябва да се има предвид преди покупка на 3.0ДИ са: обтегача на пистовия ремак в повечото случай върви комплект амортисийор,ролка в едно с алуминиева планка цена с отстъпка 320лв, дебитомер Денсо оригинален около 400лв, електрония педал на газта около 600лв оригинален, акумулатор 200лв, гуми около 1000лв, подгревни свещи 160лв НЖК, гумено съединение за входящ въздух преди турбото 250лв. Това са неща които аз лично съм сменил и цените са от почти година, добре е да се знае кое колко струва за да няма изненадани, масла филтри и други такива не ги смятам щот те са си по евтени от на моето 12г ауди, но само да вметна че повечето части нямат алтернативни и се поръчват само оригални с не ниска цена и доставка от няколко дни а може и седмица. Моя е къса база и е 2005г аз лично съм мн доволен, ако му се обръща повече внимание и не се чака да се счупи и тогава да се прави няма да има ядове.
            NISSAN PATROL Y61 ZD30
            HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X