Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мароко 2015

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мароко 2015

    Струва ми се, че съм се родил в Тойотата ...а още колко време има да съм в нея. Вчера не спря да вали до Арад и май пеш щях да съм по-бърз.Късно е за Сърбия и Словения вече...не ми се рискуваше.Поне не в Европа
    линк към СПОТ-а:
    http://share.findmespot.com/shared/f...dhNc07JU9GSqCN

    П.С. Скоро снимки няма да има.Тези дни съм само в „driving mode„

    Коментар


    • #17
      От: Мароко 2015

      Prepaid Mobile Internet in Morocco
      - за 3 ГБ / месец взимат по 199 Дирхама (около 20 евра), по има и за ден, седмица или за две.

      Линк към темата = <http://wiki.apnchanger.org/Morocco>, Википедия (на английски, но има и на френски, какъвто в Мароко повече употребяват) подробно обяснява коя фирма какво предлага, какво може и съответно колко струва, как се активира

      Телефон сим карта с мобилен интернет е най-добрата комбинация: разговорите, в това число с БГ или, например, с английски мобифони са с пъти по-евтини

      В далечните райони, дълбоки дерета, доста навътре в Лак Ирики (в Erg Chebbi няма проблем, има обхват навсякъде) връзката естествено изчезва - тогава човек пуска СВ-радиото или ръчните РМВ - на подобно места и в Европа няма мобилен обхват. За всички много сериозни случаи имате Спот Месенджър, койот праща СОС до спасителните служби, които до час-два ви намират, ако трябва. Единия от моделите има и обратна сателитна връзка, тоест - може да праща e-mail-и

      Maroc Telecom, Jawal, Meditel, Wana (Inwi) - в този ред по обхват - са ОК, изборът е ваш. Купуването на картата става в голям град, в голям мол, където разбират езици и могат да обяснят. Доплащане (ако свършат гиговете - за което ще трябва да качвате мноого снимки или видео) може да стане почти навсякъде, където видите табелата на съответния оператор

      всички хотели, мотели и прочее (auberge са най-добрата комбинация комфорт / цена) имат WiFi, повечето са достаточно бързи и влизат в цената, както и закуската и вечерята за двама
      - резервация през booking.com без кредитна карта (до 17:00) ви гарантира стая за вечерта
      (за 300-400-500-600 Дирхама, тоест, за 30-40-50 евро/стая имате вечеря, нощувка, закуска, интернет и басейн)

      успех + много гъдел по пътя

      .....

      Сетих се - вода в бутилки има на всякъде, твърд алкохол (в това число уиски) има само в най-най-най големите градове, бира и вино се срещат по-често, дълбоко в страната - само в скъпите ресторанти

      ....

      Предполагам, че тези неща ги знаете отдавна, завсеки случай ги повторих

      Коментар


      • #18
        От: Мароко 2015

        Много безаварийни километри,Гошко!!!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • #19
          От: Мароко 2015

          Йоргос, айде базаварийно!
          И сам войнът е сам
          Пожелавам много емоции, тонове впечетления и терабайти снимки!
          ...а-а-а и по-малко да ползваш гоУемата лъжица дето си закачил отзад на Тойотата.

          Коментар


          • #20
            От: Мароко 2015

            На добър час и от мен!
            Много безаварийни километри и още по-много положителни емоции!
            Успех момчета и лек път!
            Следя темата с огромен интерес!
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #21
              От: Мароко 2015

              Пожелавам ви успех момчета!
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #22
                От: Мароко 2015

                Абонат съм . Успех !!
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • #23
                  От: Мароко 2015

                  Днес с изненада установих,че съм изминал почти 3000км. В монента съм м-ду Барса и Тарагона.Откакто съм тръгнал почти през цялото време вали. Дори и в Барселона Вчера ме поваля и сняг в италианските Алпи малко преди Франция.Дивото къмпиране ш малките часовее си е веселба.Твърдо убеден,че съм далеч от цивилизация вчера усъмнах на манеж в Италия...с ранобудни жокеи.....
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мароко 2015

                    испански нет... ще закъснея за ферибота след няколко дена ако се опитам да кача още някоя снимка.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от goshko-loshko; 30-09-15, 21:31.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мароко 2015

                      В движение си променям маршрута. Така или иначе се качих в Алпите, та пообиколих австрйските,италиянските,френските и испанските.Най-вече испанските

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мароко 2015

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        ...Дивото къмпиране в малките часовее си е веселба.Твърдо убеден,че съм далеч от цивилизация вчера усъмнах на манеж в Италия...с ранобудни жокеи.....
                        Хахаха... Така си е адаш - разминал си се с малко... Досега съм присъствал на два случая - на първия ни гониха унгарски полицаи, щото било военен полигон, а втория път ни разбуди нашенски работник до Берковица - 'абе хора, ставайте и прибирайте палатките, че след малко ще гърмим кариерата за мрамор малко над вас... То може да не хвръкне чак дотук ама ако искате се дръпнете' Събрахме всичко моментално

                        Успех адаш!...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мароко 2015

                          Готини снимки...Благодаря!
                          Истински ти се радвам!
                          Поздрави и лек път!
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мароко 2015

                            Гледам,че избягваш платените магистрали.След Валенсия,хвани посока Албасете и след Хатива,наляво през Алкой излизаш на Аликанте без едно евро-всичко е аутовиа (статут на магистрала,но неплатена).
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мароко 2015

                              Избягването им не е да спестя, просто е по-интересно.Колкото и да ги “избягвам“ вече съм дал двайсетина за магистрали. Като видя,че се мотам много и отмятам някой км по бързите....с около 80-90км/ч.
                              Обух джапанките и свалих полара най на края. В Аликантски окръг съм и след малко смятам да направя един плаж някъде.Ще стигна до Малага днес, където по план трябва да посрещна Марто утре на летището.Дано! Божа работа!....

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мароко 2015

                                Давай!
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X