Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фероза - подмяна на ресори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фероза - подмяна на ресори

    Привет!
    Казвам се Кирил и съм от Кюстендил.
    Преди 2 седмици се сдобих с Фероза, която ще ползвам предимно за лов и превоз на това онова като се наложи.
    При покупката продавача ми каза, че единият ресор е счупен и е лепен, но че той от две години го кара така и не е имал проблем...
    След като спешно прекарах няколко товара /по около 300-350 кила/ от едно планинско село, вчера я качих на домашния си канал
    за да погледна за какво става въпрос отдолу като цяло, а и въпросният ресор. От вида на ресора /левия/ ми стана лошо...
    Ако имам право и се ориентирам как - ще кача снимка ... ама се опасявам, че и Вие ще се почувствате зле.
    С две думи - налага се смяна, защото може да изкара още 2 години, но да се счупи и след 2 секунди.
    А и като си го видял ... вече треперенето е повече.
    Продавача ми даде и два броя ресори от Волга.
    Изчетох по форума де що има за ресори и някои мъгли ми се разсеяха, но се появиха други. дилемите са следните:
    1. Да си поръчам нови от Ибей и да се сменят!? - Тук цената ще е най-висока, но ремонта ще е най-лесен.
    2. Да намеря някой който да преработи Волговите. - Бихте ли препоръчали някой, който да го направи кадърно?
    3. Чух за някакъв митичен майстор в Перник, който прави и монтира ресори, но никой не го знае
    къде е. - Някой чувал ли е за този човек и къде се намира?

    п.п. Ако ресора се счупи в движение има ли опастност и от други поражения или амортисьора ще спаси положението?

  • #2
    От: Фероза - подмяна на ресори

    Рес Транс Перник 0888472174 Тодор се казва

    Коментар


    • #3
      От: Фероза - подмяна на ресори

      Виж това, http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=56849 , http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=99002, http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=106389
      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

      Коментар


      • #4
        От: Фероза - подмяна на ресори

        Първоначално публикуван от go6ko1 Преглед на мнение
        Рес Транс Перник 0888472174 Тодор се казва
        Благодаря колега.
        Ще се обадя на човека да питам.
        Имаш ли отзиви за услугите му?
        Читави ресори ли прави, предлага ли и демонтаж/монтаж?

        Коментар


        • #5
          От: Фероза - подмяна на ресори

          Някой да има отзиви или наблюдения от тези ресори!?
          (avtopolis)
          Последно редактирано от sparkybg; 07-10-15, 09:59.

          Коментар


          • #6
            От: Фероза - подмяна на ресори

            Първоначално публикуван от kiro_of_the_day Преглед на мнение
            Някой да има отзиви или наблюдения от тези ресори!?
            http://avtopolis.net/bg/resor-zaden-...0-1.6-16v.html
            Тоя сайт е съвсем от скоро. Надали ще намериш някой, дето да е купувал точно ресори за фероза от там.

            Иначе някога правихме групова поръчка от milneroffroad (питай google). Гледам в момента комплект ресор + тампони + U болтове + тампони за шекелите е 55 лири. Доставката е 56 лири. Излиза 199 лири с ДДС, тоест около 540лв за комплект от 2 ресора, всички тампони (включително за шекелите) и U болтове. Идва за 3-5 дни с куриер.

            Единственото оплакване до сега от тия ресори е че са по-твърдички, но пък можеш да товариш ферозата доста с тях. С цената от 330 кинта за ресор от сайта, който си посочил, са се пооляли според мен.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Фероза - подмяна на ресори

              Колеги някой из форума беше написал че в Гр.Перник има майстор за шпренговане на ресори,даже му беше написал телефона.Ако този който го беше написал ми прочете поста,моля да ми даде телефона че не можах да го намеря във форума.Трябва да видя какво е положението с моите ресори защото имам едно сеене в задницата и като качих на канал забелязах че от едната страна са 6 листа а от другата ресора е с 5 листа.Тъй като съм от Перник,съм решил ако намеря връзка с този човек да отида до него за консултация и помощ.

              Коментар


              • #8
                От: Фероза - подмяна на ресори

                Малко по-нагоре в темата има телефон на перничанин занимаващ се с ресори...

                Коментар


                • #9
                  От: Фероза - подмяна на ресори

                  Чукча писател, чукча не читател
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фероза - подмяна на ресори

                    Благодаря,видях го сега а преди да запитам тук прерових всички подобни теми и не можах да го намеря!

                    Коментар


                    • #11
                      Колеги, предлагам комплект ресьори от "Жук" с ширина 6см.
                      Цена 100 лв.
                      При интерес на тел. 0882285242

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X