Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Измама е намалението от 900 долара,не часовника.Реалната му цена е тази - около сто долара,по ред причини... Про дайвър обаче има и с автомат на сейко или мийота,което е по-добрият вариант.
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Ще се връщам на джи шок май, по - високите стоманени серии.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Здравейте, има серия на ориент мфорс механичен драйвър. Лично на мен ми харесва иначе кинетиците са добри само акумулаторната батерия все пак свършва. На моя си я смених сам с ръководството на ютуба , виж си модела и можа при теб да е съвместим със по евтините варианти. То при мен самата батерия не е проблем, но е запоена пластина. В нета има информация за тези модели на Сейко и какво и как се прави. На мен лично ми харесват механичните часовници, но май и няколко джи шока. Специално за джи шока е някак скучен той просто си работи докато батерията не му се изтощи. Гумените обшивки се сменяват лесно и все едно имаш нов часовник това за касиото. Въпрос на вкус. Много ме кефи дайвърската серия на Сейко и има един образ от Варна , който като хоби успява да вкара някой друг часовник на добра цена.

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Бил Гейтс ползУва часовник за 10 долара...

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Значи все пак е удачно да го дам за ремонт. Така или иначе, не бих хвърлил часовник за 1000+++ долара. Ще се свържа с представителството им и ще попитам какво що.
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от dinko Преглед на мнение
              Бил Гейтс ползУва часовник за 10 долара...
              И? Всеки по-беден от Бил Гейтс, но с часовник над $10 e парвеню и глупак? Наистина не ти разбирам репликата.

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                И? Всеки по-беден от Бил Гейтс, но с часовник над $10 e парвеню и глупак? Наистина не ти разбирам репликата.
                Напротив, нямам предвид такава интерпретация. А вие? Споделям в темата "Часовници, марки и мнения за тях..."
                Четох го наскоро и ми се стори интересно. Иначе, аз не употребявам часовник от 22 години.

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  На жена ми купих кандино от английския амазон намален на 60 паунда при положение че тука в джулиани е над 400 лв. Ама го дебнах 2 години почти! Дойде с 2 кила кутии ,книжки и опаковки!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Така, ходих при по - добър часовникар уж, в града, погледна го и се оказа, че не в батерията е проблемът, а самият механизъм, не иска да навива. Нямало части за тях, незнам си какво и ме посъветва да го изпратя в Официалния сервиз в София. Опитах няколко пъти да се свържа с тях, но безуспешно. Как мислите, дали няма по - добър часовникар някъде, да го изпратя или да продължавам опитите да се свържа със сервиза на Сейко? Не знам какво да правя и аз...
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Лично според мен, свържи се с оторизираният сервиз.
                      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Успях да се свържа. Тая седмица, не работели. Ще го изпратя другата. Ако ремонтът е до 200-300 лева ще го правим, ако е повече - заминава в коша. И директно си взимам едно Касио за стотина долара от ибея. И повече, 1200 долара за часовник, в близките 10 години, няма да дам!!! До сега съм сменил поне 5 часовника на цени от 20 до 3000 лева и все изкарват по 3-4 години. Така че - "Не ще Генчо пушка".
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Ето моя избор - https://casioshop.bg/GWG-1000-1A3 за Коледа ще си го подаря, пък да видим. Приятел го носи от известно време и е много доволен, ако друг може да сподели впечатления, ще съм благодарен
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Те тия левове там за нищо ги нямат,часовник за 1500 долара го продават за 6 бона в левове,ма господине вие знаете ли какво е това.........и със смях се изнесох към кафето отсреща,аз знам ма той дали знае та е седнал да ме успива.



                            Та така,левовете са някакъв показател,другото е без коментар,тая седмица не работели хахахахахаха,то пак като не е тоя месец
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Аз съм с това iWatch
                              За сега съм доволен

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Някой знае ли кой модел е този EDOX.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010503.JPG
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5788199

                                Два дена търся в нета и нищо не успях да намеря.
                                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X