Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    От вчера и аз съм с часовник. Брат ми ни зарази, че един мъж трябвало да носи часовник, баща ми започна да носи 23-4 годишния си позлатен автоматичен Ориент който вече е "полу-позлатен" и понадран и аз да не остана назад вчера си купих това:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EFR-547D-1AV_l.png
Прегледи:1
Размер:343.0 КБ
ID:5738715
    Първоначално си харесах Tissot T-touch Classic или нещо подобно елегантно/ежедневно/функционално, ама не ми харесаха цените и реших си взема нещо по-евтино да видя колко ще го нося и ако свикна да нося повече часовник тогава да мисля за нещо по-добро.
    На този много ми допадна, че има подсветка и на тъмно изглежда много добре.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Прав е брат ти!
      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
      Стефан Арзатов

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Сега като видях темата, та се сетих, че моя часовник, от както съм го купил, 2012, до сега не е свалян за повече от 1 ден, а още си работи животното, без проблеми, та май още Касио, са си доста добра марка, часовници....

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0090.jpg
Прегледи:2
Размер:220.0 КБ
ID:5384748
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          А да ми е честит от днес тоз будилник


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:casio-prg-270-150-700x700.jpg
Прегледи:1
Размер:70.6 КБ
ID:5753128

          Ама няма никъде упътване на български мамка му!
          Е те тия точки от примерната снимка от 12 до 20 часа дето са не ги знам кви са и дали ги имам примерно!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Разузнах го да го еВа!Добро будилниче!Аз доволен!
            Модела е PRG-270-1ER
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Аз имам едно Ферари.

              По здрав е от колите Ферари щото се би с вратата на асансьора два пъти.
              Има хронометър ама пък нямам кола Ферари да си я замеря с него така че не съм го ползвал.
              Можел да плува до дълбочина 50 метра ама аз не мога и не смея сам да го пусна.
              Някаква швейцарска фирма ги правела по поръчка на Ферари,ама не ги познавам лично та може и да са китайски швейцарци.

              Ей го на въпросното Ферари:
              Последно редактирано от roki77; 21-05-17, 18:50.

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                Разузнах го да го еВа!Добро будилниче!Аз доволен!
                Модела е PRG-270-1ER
                Смея да твърдя че в диапазона до 500 лв тоз модел е най читав!!!А той е 389лв!Тва за серията ПроТрек.
                • Минерално стъкло устойчиво към надраскване
                • Устойчив на ниски температури (-10 C)
                • Соларна батерия захранвана от слънцето
                • Индикатор показващ нивото на батерията
                • Функция за пестене на енергията
                • 9 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
                • 24 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
                • Изгрев/Залез - След въвеждане на географското разположение, изгрева и залеза ще бъдат показвани за която и да е дата
                • Triple Sensor Version 3 - Новия подобрен сензор е 2 пъти по бърз и по точен, докато предишните модели отчитаха височина през 5 метра новия PRG-270 показва всеки един метър.
                • Дигитален компас
                • Алтиметър -700 до 10000m
                • Барометър 260 до 1100 hPa
                • Термометър -10 до 60°C
                • Световно време
                • Автоматичен календар
                • Хронометър
                • Обратно броене
                • 12/24-часов формат
                • 5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
                • Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
                • Водоустойчивост 10 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)

                Та тъй!Аз все по доволен!!!
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                  Смея да твърдя че в диапазона до 500 лв тоз модел е най читав!!!А той е 389лв!Тва за серията ПроТрек.
                  • Минерално стъкло устойчиво към надраскване
                  • Устойчив на ниски температури (-10 C)
                  • Соларна батерия захранвана от слънцето
                  • Индикатор показващ нивото на батерията
                  • Функция за пестене на енергията
                  • 9 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
                  • 24 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
                  • Изгрев/Залез - След въвеждане на географското разположение, изгрева и залеза ще бъдат показвани за която и да е дата
                  • Triple Sensor Version 3 - Новия подобрен сензор е 2 пъти по бърз и по точен, докато предишните модели отчитаха височина през 5 метра новия PRG-270 показва всеки един метър.
                  • Дигитален компас
                  • Алтиметър -700 до 10000m
                  • Барометър 260 до 1100 hPa
                  • Термометър -10 до 60°C
                  • Световно време
                  • Автоматичен календар
                  • Хронометър
                  • Обратно броене
                  • 12/24-часов формат
                  • 5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
                  • Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
                  • Водоустойчивост 10 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)

                  Та тъй!Аз все по доволен!!!

                  Часовника е добър, но нещо не ми харесва алтиметъра... Пример: калибрирам, правя разходка, връщам се и ми показва съвсем друго...
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Е то алтито от инфото дето съм го събрал няма как да е точен при положение че преобразува атм налягане!Теоретично при хубаво постоянно време може да се вярва повече!Иначе казват че ако се калибрира изкарвал един ден точно ама пак според мен при хубаво време!Иначе ми харесва че ми дава общо взето точно височината която изкачвам.
                    Все пак това са любителски уреди!
                    Фен съм на Касио и реших да имам такова нещУ!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                      Часовника е добър, но нещо не ми харесва алтиметъра... Пример: калибрирам, правя разходка, връщам се и ми показва съвсем друго...
                      То доколкото съм наясно алтиметър като такъв няма. Само алгоритъм който пресмята промените в атмосферното налягане. При Шунто даже имаше някакъв смарт режим, който автоматично превключваше между баро и алти, и отделно фиксирани режими само баро или само алти. Смесения режим се ползва при пешеходни преходи, и часовника сам преценява дали промяната в атм. налягане е следствие от твоето движение (т.е. промяна във височината) или промяна на самото атм. налягане. Имаше някаква гранична стойност на която превключваше режимите, ама не я помня точно. Примерно при промяна с повече от 5 метра за 10 сек (стойностите си ги измислям), приема че промяната е в атм. налягане и превключва на баро, защото се предполага че чисто физически няма как са се движиш с такава вертикална скорост. Но затова си имаше и фиксирани режими, напр чисто алти -часовника приема че 100% от промяната на налягането идва от промяна във височината. Напр. скок с парашут/парапланер или спускане със ски да речем. Режима фиксирано баро, е когато не се движиш значително във вертикална посока - напр. клечиш за риба около някой гьол, или си къмпингуваш на някоя поляна. Тогава часовника приема че 100% от промяната е чиста промяна на барометричното налягане.

                      Та в смарт режим Шунтото си работи приемливо добре.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Именно, това си помислих и аз, че атмосферното налягане е причина за разликите в показанията...
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Здравейте. Сейко Премиер Kinetic Direct drive нещо умря. Започна да не иска да се навива от движението на ръката и стрелкичката за ниво на заряд започна да пада. Инак всичко друго си му работи. На 3 години е и предполагам, вече не е гаранционен. Мисля да търся някъде да го ремонтират, че не ми се хвърля. Второ - искам да попитам за мнение за позлатена Инвикта модел 80064 от Ибея, нова, намалена от почти 900 долара на деветдесетина долара? Струва ли си реално и става ли за нещо? Или е някаква измама, щото марката уж си е читава. От Сейкото инак съм страшно доволен, цепи секундата буквално, суууупер точен часовник, но сега ми направи този проблем.
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Ти как мислиш? Дали нещо което струва 900 лева може реално да се намали до 90 и да няма някаква измама? Най - вероятно или е реплика или просто толкова си струва, а си измислят за намалението. На мен марката не ми е позната изобщо, но да кажем това не означава нищо съществено.
                            Subaru Legacy 2.5
                            Suzuki GS500 E

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              В момента съм с едно расовоQуQу,купено от известен колега от форума и засега се оказа много яка машина.Откакто съм го купил/ 2 години/не съм го свалял,няма къртачи,няма флексове,заварки или ремонти по коли ,никакви щети.Имал съм доста часовници и здрави марки,но тоя е много упорит за сега.Не е и сверяван.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Ми. Уж пише, че са автентични, прИмоция от Ибей. За марката, по тукашните цени не е много евтина. Но си мисля, че това от щатите са някакви ментета. Както казваш колкото и да твърдят, че са автентични, как аджеба ще ги намалят от 900 на 90 долара...
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X