Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Часовници, марки и мнения за тях...

    Нямам преки впечатления, но много го бях загледал.
    Все пак си взех PROTREK заради функциите, но ако не харесваш туристическите модели, то OCEANUS е чудесна алтернатива, поне според вида и характеристиките.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • До: Часовници, марки и мнения за тях...

      колебая се между посочения горе модел и ето този
      за този работата е ясна информация за тях има
      но за другия ........ не успях да намеря никаде в нета изказани мнения и впечатления , просто ми допада като дизаин , и именно липсата на информация засега накланя везните за към G-Shock-a

      Коментар


      • До: Часовници, марки и мнения за тях...

        Три години изкарах с Casio и да си призная съм страшно доволен.Наскоро реших да вдигна малко летвата и си взех TIMEX ,пак кварцов водоустойчив.Дали е удароустойчив още не съм пробвал
        Марката е американска,не я бях чувал-мой познат ми я препоръча.Надявам се да изкара дълго и без ремонти!

        Коментар


        • До: Часовници, марки и мнения за тях...

          Искам да попитам хората с радио-сверяемите часовници от София как се оправят с тази екстра? Взех си преди две седмици Casio 1300Т и досега съм успял да го сверя само два пъти - първия път ръчно от парка на Редута, а втория път сам се настрои от вилата /25км по-далече от кулата в Германия!/. От блока в Гео Милев обаче нищо не се получава - пробвал съм и да го оставям до прозореца през нощта както пише в книжката . Един приятел който живее в Лозенец си взе същия и си се настройва без проблеми, без да го сваля от ръката си, като пропуска понякога една вечер.
          Последно редактирано от Edo; 14-10-09, 15:45.
          Honda XL600LM, 1987
          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

          Коментар


          • До: Часовници, марки и мнения за тях...

            Аз съм точно с такъв. Живея в Лозенец и си се настройва нощем без проблем. Явно зависи от мястото. Не се притенявай, работи си есктрата.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • До: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от talasymcho Преглед на мнение
              Здравейте!
              Понеже не мога да пиша лични реших да пиша тук.
              На мен ми се скапа часовника та взех да се позглеждам.Темата е доста добра.Много ми е интересна технологията на autoquarz /чесно казано за нея разбрах от форума/.Понеже колегата Keltis има swatch autoqvuartz , ако го е ползвал нека да сподели отностно точноста как се държи.Видях че има и Тисот на същата технология.Иначе досега съм ползвал само автоматици но ми бягаше точноста /10-20 секунди 24ч./
              Гледам и този модел е със солар и сверяване със радио сигнал но марката не ми говори нищо /ако някой има часовник от тази марка нека да сподели/
              Ето линк:
              http://cgi.ebay.co.uk/Sportive-Funku...4.c0.m14.l1262
              Да имам Seiko Kinetic и Swatch autoquartz нямам забележки относно точноста им.Не съм забелязал избързване или забавяне.
              Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

              Коментар


              • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от ccceco Преглед на мнение
                Три години изкарах с Casio и да си призная съм страшно доволен.Наскоро реших да вдигна малко летвата и си взех TIMEX ....
                В какъв смисъл си вдигнал летвата ? И като цени и като качество Касио са по-нагоре
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  В какъв смисъл си вдигнал летвата ? И като цени и като качество Касио са по-нагоре
                  Като цена Таймекса ми дойде почти тройно/250 лв/,е то и от модела зависи де ама ми казаха че са доста здрави часовници и ще изкара дълго.За качеството още не мога да кажа,дано да не си прав

                  Коментар


                  • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                    Искам да попитам хората с радио-сверяемите часовници от София как се оправят с тази екстра?
                    Casio Pathfinder: София - Младост 4 и Драгалевци, гр. Гоце Делчев, Годеч, южното черноморие, северна Гърция никога не съм имал проблеми със радио сверяването. случвало се е да не успее да хване сигнала само в нощи с ниска облачност. Общо взето от 7 дни в седмицата 5 е сверен.
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                      Искам да попитам хората с радио-сверяемите часовници от София как се оправят с тази екстра? Взех си преди две седмици Casio 1300Т и досега съм успял да го сверя само два пъти - първия път ръчно от парка на Редута, а втория път сам се настрои от вилата /25км по-далече от кулата в Германия!/. От блока в Гео Милев обаче нищо не се получава - пробвал съм и да го оставям до прозореца през нощта както пише в книжката . Един приятел който живее в Лозенец си взе същия и си се настройва без проблеми, без да го сваля от ръката си, като пропуска понякога една вечер.
                      И при мен се получава понякога, друг път - не. В Гео Милев съм. Провери си настройките за автоматична сверка на часовата промяна - "DST". В упътването пише, че ако е на автоматичен режим, прави проблеми на автоматичното сверяване. Ако искаш повече инфо, относно как се настройва "DST" кажи...

                      Коментар


                      • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                        От няколко месеца съм с този модел на касио http://www.pazaruvaj.com/chasovnici-...-7a-p17279522/
                        За сега се държи добре.Има висотомер, термометър, дълбокомер, барометър и още други занимавки. Върши работа при гмуркане, малко е по-обемен от нормално, но се свиква.
                        Имам абсолютно същия и мога да кажа само добри думи за него!

                        Коментар


                        • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                          южното черноморие
                          Колега ти ме разби! Доколкото разбрах сигнала стига до към 1500 км от кулата в Майнлинген - това е горе-долу линията Смолян-Пловдив-Велико Търново-Русе, още не съм ходил към Приморско /родата е от там/ с часовника, но не очаквах и там да работи щом в София се свързва едва-едва!
                          Honda XL600LM, 1987
                          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                          Коментар


                          • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                            И при мен се получава понякога, друг път - не. В Гео Милев съм. Провери си настройките за автоматична сверка на часовата промяна - "DST". В упътването пише, че ако е на автоматичен режим, прави проблеми на автоматичното сверяване. Ако искаш повече инфо, относно как се настройва "DST" кажи...
                            Вчера заради смяната на времето исках да си сверя часовника на всяка цена - отидох рано сутринта и се качих върху пирамидата на върха на Редута, мъчих се около 20 минути, но сигнала беше слаб /мигащ първи сегмент/ и нищо не направих. Вечерта обаче отидох при едни приятели до Семинарията и без проблеми се свързах от първия път! Явно сигнала в Лозенец е по-добър, а в Гео Милев няма никой - може сградата да екранира по-силно, не знам?!
                            Honda XL600LM, 1987
                            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                            Коментар


                            • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Първоначално публикуван от NikKB Преглед на мнение
                              Да покажа и моя часовник , който между другото продавам ... ако има някой заинтересован може да се споразумеем нещо .
                              Хубав часовник .От колко време го носиш,какво е състоянието му?Пиши ми за цената му на лична.
                              Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                              Коментар


                              • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                                Колега ти ме разби! Доколкото разбрах сигнала стига до към 1500 км от кулата в Майнлинген - това е горе-долу линията Смолян-Пловдив-Велико Търново-Русе, още не съм ходил към Приморско /родата е от там/ с часовника, но не очаквах и там да работи щом в София се свързва едва-едва!
                                5 дни в седмицата за мен не е едва едва...
                                от голямо значение е къде точно в София си...
                                100 - 150 км. миля, че е в рамките на допустимата грешка при 1500 км. радиус за радио сигнал. Аз лично съм много доволен от тази система за сверяване. Редовно злорадствам гледайки часовника на Канал 1 в 8 вечерта как отброява секундите заедно с моя
                                LZ1RED

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X