Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Часовници, марки и мнения за тях...

    Goblin и Венци благодаря много за бързите и точни отоговори
    Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
    Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

    Коментар


    • До: Часовници, марки и мнения за тях...

      Гледам че е излезнал нов модел "Core", май към барометъра има аларма за буря и подобни неща, които при вектора ги няма. За сметка на това май му дават само десет метра при гмуркане, а не 30, но може и да греша. Не че има особено значение.

      Поправка, гледам че всъщност до 10 метра ПОКАЗВА на каква дълбочина си. А на колко е херметичен не знам.

      Имай предвид че Вектор е ГОЛЯМ часовник. Дебел. Широк. Провери на сайта каква е дебелината на Core, ако е по-тънък - познавам един Вектор който скоро ще излезе за продан
      Последно редактирано от Goblin; 07-05-09, 06:44.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • До: Часовници, марки и мнения за тях...

        На мен ей това Casio ми хвана окото.
        LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

        Коментар


        • До: Часовници, марки и мнения за тях...

          Малко извън темата, но ми трябва някакъв ефтин ръчен водоустойчив часовник с LSD дисплей, който да бъде с възможно по-големи цифри. Марката функциите и точността не са от значение. Искам да го закрепя на кормилото на АТВ-то, за го виждам, като карам.
          Гледал съм по магазини и пазари за такива "ментаци" но не съм открил такъв с голям дисплей, а съм виждал такива по ръцете на хората.
          Какво бихте ми препоръчали?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Часовници, марки и мнения за тях...

            [IMG][/IMG]Привет!
            Преди 1 час ми пристигна новото Casio SGW-100,но немога да разбера защо не ми показва реалните градуси според часовника в момента е 27,9 градуса и другото което е,че след като пусна компаса и излиза надписа Cal и отгоре мига PLEASE.Другото което можели да направя така да ми показва температурата без да включвам компаса
            Последно редактирано от aksen; 08-05-09, 19:35.
            Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
            Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

            Коментар


            • До: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от aksen Преглед на мнение
              Привет!

              ... реших да си зема някакъв нов часовник със екстри като да ми показва влажността,градуси,компас(не задалжително) и във всички положения да е електронен.Дайте някакъв съвет .
              Таймекс! www.timex.com/gp/node/n/238526011/177-1439109-8977056?ie=UTF8&timexBrand=core

              Добър баланс на цена , качество , функции.
              Дискавъри 300 тди ръчка
              Витара тди автомат
              XT660R

              Коментар


              • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от aksen Преглед на мнение
                Привет!
                Преди 1 час ми пристигна новото Casio SGW-100,но немога да разбера защо не ми показва реалните градуси според часовника в момента е 27,9 градуса и другото което е,че след като пусна компаса и излиза надписа Cal и отгоре мига PLEASE.Другото което можели да направя така да ми показва температурата без да включвам компаса
                CAL означава да си КАЛиброваш компаса. Има си процедура, пише я в инструкциите. Най-често изисква да държиш часовника съвършено хоризонтално, и да се въртиш като индиански вожд.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Колеги след 3-годишна тежка експлоатация на TCM Hiking Watch, вчера 6-месечната ми дъщеря успя да му види сметката
                  Та сега съм в размисли с какво да го сменя. Със сигурност ми се иска да е пак с компас, барометър и т.н.
                  Двуомя се за Suunto Vector или аналогичен Protrek...
                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Аз съм с този.Обикновен е, даже и дата не показа, но на за какво ми е ...
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                      ФЕН на ТИСО имам вече 3 и съм много доволен.

                      Коментар


                      • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                        От петък съм със Suunto X-lander.
                        В събота го разходих до в. Мургаш и съм много доволен
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Аз съм с "Casio Pro trek,triple sensor" .Супер часовниче.Има компас,мери температура,атмосверно налягане,надморска височина...Има куп функции от рода на:запаметява когато се изкачваш и слизаш и ти го показва в диаграма абе върши работа...особено когато се губих в гората 2 пъти...
                          Offroad + Enduro + Company + Barbecue + Beer + Camp + Chicks in tent = Life is life...

                          Коментар


                          • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Ходих да разгледам часовниците Suunto.
                            Има много интересни модели Observer.
                            Това, което истински ме притесни е, че кашката е някаква като гумена. Еми не ми вдъхва доверие. В магазина казаха, че си е консуматив. ОК, но струва 100 лева!!! Иначе като часовници изглеждаха супер.

                            Искам си металната каишка, сапфиреното стъкло, здравина, и туристически функции като на Suunto. Не мога да открия нещо, което да ме плени да му се невиди! Искам да го ползвам за туризъм, за ски, за спорт и за плуване.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Факт е че има оплаквания при активно носене. Аз никога не съм имал проблеми с гумената каишка, но и не малтретирам много часовника. А е факт че гумената каишка е проблем при съприкосновение с някои химикали, включително и при някои кремове против изгаряне - изсъхва.

                              Гледам че имат бая избор на каишки за моделите Core, но дори металните им са всъщност пак гумени с метален щит.

                              В ибей цените са човешки де. Има по 25$. Но с транспорта ще се оскъпят.
                              Последно редактирано от Goblin; 10-06-09, 00:04.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • До: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Привет!

                                Приятели дайте съвет как да залича драскотина от стаклото на часовника си.Преди 10 дена по невнимание си одрасках стаклото на Касиото.Благодаря предварително
                                Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
                                Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X