Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Не си погледнал инструкциите. Мисля, че там пише да свалиш часовника от ръката за 15 минути и тогава да мериш температура.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Здравейте!
      Харесал съм си 2 часовника CASIO но поради финансови причини това са G-Shock G7710 & Casio SGW-100
      Ако някои има или е носил такива модели ще съм благодарен ако напише 1-2 реда за часовниците Благодаря предварително.
      п.с:нещата на които държа са удароустойчив (затова кклоня към G-Shock-а) и водоустойчив
      G-Shock G7710


      Casio SGW-100

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Аз мойто CASIO PROTREK PRW-2000T-7ER така го издрънчах миналата седмица в един метален контейнер, че ми прималя (новичък е все пак). След като почистих боята от контейнера по него се оказа, че няма и драскотина! Та CASIO G-SHOCK и PROTREK са много здрави. Избирай само по функции.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Принципно съм си харесал UZI Ballistic Tritium Black Stainless Steel
          [IMG][/IMG]


          .......но изглежда ще е G-SHOCK-а понеже бачкам в сферата на строителството и мръсотията + шанса за удар са доста големи

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Е, то по функции Протрек е номер едно!
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Около 10 години носех seiko 5 cal.7009 преди 3 години започна да изостава,занесох го на 1 пишман часовникар вземи 30 лева да го оправи,започна да пуска вода,още 15 лева да смени уплътнението.Както и да е занесох го при друг часовникар човекът си свърши работата но изостава с 2-3 минути на денрдадох го на баща ми.
              От скоро съм със
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13114-1.jpg
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:5192490 дано да издържи дълги години.

              Коментар


              • От: До: Часовници, марки и мнения за тях...

                Разглеждам това CASIO GW-3000B-1AER, това е следващият на 2500. по мое мнение е супер часовник. мисля да си го взема във вариан със пластик каишка, металната верижка го прави прекалено тежък а и го оскъпява.

                колебая се само че между него и този CASIO GW-9200-1ER има много повече функции.

                честно казано страшно много се колебая.
                като основен плюс за мен е аналоговото показване на първия, но пък 9200 има термометър, барометър и височина. все пак не е малко като за ръчен часовник. незнам само колко акуратно показват тези датчици

                Коментар


                • От: До: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първият няма лампа( 2500 има и лампа)..... иначе е много добър. И аз предпочитам аналоговите. Данните от треците са горе долу верни. Пластмасовата каишка рано или късно сдава багажа. За предпочитане е със метална. Успех.
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • От: До: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Наточил съм се ей на това нещо - Victorinox Alpnach. Абсолютно предпочитам класическите, механични часовници. А този, откакто го видях мира нямам.
                    Прикачени файлове
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Какви пари е тоз Викторинокс? Че и на мен ми хвана окото. Ако е над 200, ще си карам с касиото, ама като го гледам е доста над 200, ама аз да си попитам за всеки случай.
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                        Какви пари е тоз Викторинокс? Че и на мен ми хвана окото. Ако е над 200, ще си карам с касиото, ама като го гледам е доста над 200, ама аз да си попитам за всеки случай.
                        Мда, над 200 кинта е, истински швейцарски е, все пак. Но пък, като се замислиш, живота е кратък, младостта - още повече. А и Викторинокс екипира швейцарската армия, да не говорим, че ножчетата Викторинокс са вече задължителен атрибут на астронавтите от НАСА. Четох в нета, че при Викторинокс производството е 100/100 ръчно и при затворен цикъл - абсолютно всички елементи се правят само в техния си завод, няма сутретанти.
                        Я го виш какъв е - имаш чувството, че гледаш таблото на хеликоптер.

                        Ето, да имаш някаква представа за цената горе-долу

                        http://www.jomashop.com/victorinox-alpnach-241194.html
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Часовника и на мен ми хареса много, ама вижте цената в Българияhttp://www.remco.bg/%D1%87%D0%B0%D1%...ono-mecha/142/

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Еми да ви кажа очаквах да е към 500, 600. Не чак толкова. Но съм на мнение, че качеството си има цена! На Викторинокс имам джобно ножче и вече няколко години при ежедневно ползване само е одраскано. Определено произвеждат качествени неща. ДАно си го купиш колега и да ти служи дълго време.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • От: До: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                              Наточил съм се ей на това нещо - Victorinox Alpnach. Абсолютно предпочитам класическите, механични часовници. А този, откакто го видях мира нямам.
                              Мишо,колко е цената на това удоволствие.

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Първоначално публикуван от cvetan LJ73 Преглед на мнение
                                Часовника и на мен ми хареса много, ама вижте цената в Българияhttp://www.remco.bg/%D1%87%D0%B0%D1%...ono-mecha/142/
                                Да, за пореден път научаваме, че търговците в България са алчни ...
                                Life is too short to drive dull cars!

                                Fight global warming !
                                ... turn on your A/С !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X