Обява

Свий
Няма добавени обяви.

dodge ram или ford f 150

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: dodge ram или ford f 150

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Е, ти опреш ли до ремонт на двигател... Ама готино това - "трудно набирал след 200 км/ч", егати теслата, егати проблемите, как човек да си не вземе един "Форд", вместо да се занимава с тъпи "Кочове" ?
    Така го караше чиляка, специална поръчка беше с ръчни скорости и задно, само се оплакваше, че зимата не може да мръдне и метър ..иначе по магистралата -240-250..22 цола пистови гумета, малката кабина-две места, отзад леген с бутилки за пропан-бутан..някакъв дзвер HEMI или SRT беше, мотора с червени капаци, май Корветов , ауспух ф100- на 50 метра алармите пищят като тръгне, а и на празен ход боботи яко зловещо , абе за кеф правено
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: dodge ram или ford f 150

      Aко е било SRT мотора би трябвало да е V10, 8л от Dodge Viper.

      Коментар


      • #18
        От: dodge ram или ford f 150

        Първоначално публикуван от zarrick Преглед на мнение
        Aко е било SRT мотора би трябвало да е V10, 8л от Dodge Viper.
        Точно това беше моторетката, дзвер голем.. !
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #19
          От: dodge ram или ford f 150

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Точно това беше моторетката, дзвер голем.. !
          Остатък от мимолетното време на пишман-напъните на "Крайслер" да притежава "Ламборгини"
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #20
            От: dodge ram или ford f 150

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Остатък от мимолетното време на пишман-напъните на "Крайслер" да притежава "Ламборгини"
            Е ето..вече са "жабари" и Крайслер А за колата иначе собственика споделяше разход и на двете горива къде 50/100...
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #21
              От: dodge ram или ford f 150

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Бря-бря (за частите) ? Иначе и това тук е много добре продавана кола... цели 55 години, пък и като се има предвид, че "съвършенството не се нуждае от промени". В БГ части за F-нещо си по какви прични ще са по-достъпни ? Да не би да ги правят в Германия, като "Фокусите" ?
              Как да ти обясня, че най-много бройки продадени мпс в историята на автомобила са на Форд модел Ф150...
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • #22
                От: dodge ram или ford f 150

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                Как да ти обясня, че най-много бройки продадени мпс в историята на автомобила са на Форд модел Ф150...
                Това ясно, ама тука нито по улиците, нито по морги не се срещат, освен ония 2-3 рекламни, "брандирани" на енергийни напитки. А "ДоЖдове" по- като че ли има.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: dodge ram или ford f 150

                  Като дизайн Форд-а ми по харесва, на Додж-а двигателя е по силен и има по хубав звук. Всичко друго им е еднакво и са еднакво непретенциозни. На Рам в България знам само за проблем със задния диференциал, но то може и от липса на поддръжка да е. Въпрос на вкус е, принципно нямат големи разлики.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #24
                    От: dodge ram или ford f 150

                    Форделата като го гледам, има само две врати.......може би само на такива обяви съм попаднал, ама като ще се взима такава голяма кола, за мен това си е сериозен минус, ако човек няма да се вози сам, а ще следва да качва и хора. Освен ако вратата е толкова дълга, че като се отвори тези, които са за отзад направо да си влизат, без да има нужда от "стани да седнЕм".
                    Хм, всъщност изглежда като една, ама били две, отварящи се в различни посоки, гледайки една от снимките на конкретна обява Но при всички случаи, тази част от общия изглед, която го играе задна врата ми се вижда доста мъничка.
                    Последно редактирано от Dydo; 25-09-15, 16:24.
                    SUV

                    Коментар


                    • #25
                      От: dodge ram или ford f 150

                      Мъничка е, ама няма какво да ограничава влизането. Като се отворят двете и не остава нищо. Пробвал съм и влизам без проблем, а не съм много дребен...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #26
                        От: dodge ram или ford f 150

                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        Така го караше чиляка, специална поръчка беше с ръчни скорости и задно, само се оплакваше, че зимата не може да мръдне и метър ..иначе по магистралата -240-250..22 цола пистови гумета, малката кабина-две места, отзад леген с бутилки за пропан-бутан..някакъв дзвер HEMI или SRT беше, мотора с червени капаци, май Корветов , ауспух ф100- на 50 метра алармите пищят като тръгне, а и на празен ход боботи яко зловещо , абе за кеф правено

                        Изобщо не искам да спамя в темата, за което и съжелявам но не се сдържах.

                        Много се дразня на такива, като описания по-горе тежки случай.....
                        Имал съм разправии с такива изтрещели, и в интерес на истината напълно сериозно казвам нормални хора не ги карат.
                        Най-често за новозабогатели тъпоумни копелета, които си мислят, че притежават пътя.
                        Направо като видя пикап вдигнат с половин метър и нагоре ми се гади или пък хамър с джанти 27, че дори и 30 направо ужассс, а вътре естествено селска мутренска физионимия с ланец.
                        Много се извинявам за спама, просто не се сдържах, много съжалявам.

                        Що се касае за новите модели коча наистина е лидер в България. Може би съм видял поне 20-30 РАМ-а и и само 2-3 форда, при това F-250 или F-350, през последните 2-3 години.
                        Предимно са на арендатори, които като цяло са единствените в Добруджа които могат да си позволят такъв лукс....

                        Доста по рядко ми се случва да срещна от по-старите модели на американските чудовища от 2010 и надолу. Но и при тях лидера е РАМ-а.

                        На твое място колега, щях да разцъкам на бързо из американсите форуми, все пак това са 2 от 10-те най-продавани коли в америка, така че ще има изписани цели терабайти...
                        Но в твоя случай ми се струва, че държиш преди всичко на визията и марката, не толкова на механиката. Защото да не забравяме, че тези машини са създадени преди всичко за работа. Да товарят от тон нагоре и да дърпат в някой случай и до 10 тона, а ти не си споменал, че ще го използваш за такива цели...., а се допитваш да членовете на форума, кой да избереш без да конкретизираш за какво ще го използваш, така че вероятно както аз така и колегите съфорумници разбират, че единствено ще се возиш и фукаш с него.

                        Ако ще е само за возене и изпъкване с нестандартният за българия автомобил и аз съм за РАМ-а.

                        Коментар


                        • #27
                          От: dodge ram или ford f 150

                          По тъп пост от горния не съм виждал в този форум.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #28
                            От: dodge ram или ford f 150

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            По тъп пост от горния не съм виждал в този форум.

                            И аз мислих да напиша нещо от скромния ми опит с тези возила но... Все пак сме имали четири пикапа Ф-серия и два Додж Рам Шеви а и сме тунинговали или ремонтирали десетки други но се припознах в горния уникален пост като тъпо копеле и ненормалник и просто реших че няма смисъл да дразня нормалните хорица.

                            Колега ако имаш някакви адекватни въпроси относно тези два модела може да ми пишеш на лично.

                            Коментар


                            • #29
                              От: dodge ram или ford f 150

                              Пеко, пиши тука, че и аз искам да стана ненормалник. Само да събера парички...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #30
                                От: dodge ram или ford f 150

                                Пфу, еретик! А Белио лебед направо на скрап ли ше го даваш, или ще си го оставиш като резерва...?
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X