Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реставрация OPEL REKORD D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Реставрация OPEL REKORD D

    Всичко по Опела е минало през мене от... до. Правил съм го в БГ и не в сервиз

    Коментар


    • #17
      От: Реставрация OPEL REKORD D

      [QUOTE=mollovgeorgi;2829312]Всичко по Опела е минало през мене от... до. Правил съм го в БГ и не в сервиз[/QUOTE
      И в изтрития пост 14 вече я продаваш-май ми стана ясно.
      А другите картинки са за интерес.

      Коментар


      • #18
        От: Реставрация OPEL REKORD D

        Зелената не се продава защото се кара всеки ден, тя не е купе а Берлина.

        Коментар


        • #19
          От: Реставрация OPEL REKORD D

          Другите картинки не са за интерес това са коли по които съм работил Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0554.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5682786

          Коментар


          • #20
            От: Реставрация OPEL REKORD D

            Гледам (поне по снимките не въдях), че не ползвате "спънки". Нямате ли ядове после с геометрията на купето след рязането и кърпенето?
            И няма ли наблизо пясъкоструй ? Че да се търка с флекса и четка .... абе който го е правил повечко знае .

            П.П.: Аз от едно такова търкане си докарах съвсем честен плексит...

            Коментар


            • #21
              От: Реставрация OPEL REKORD D

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:053.jpg
Прегледи:1
Размер:119.5 КБ
ID:5682789 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:041.jpg
Прегледи:1
Размер:134.1 КБ
ID:5682788

              Коментар


              • #22
                От: Реставрация OPEL REKORD D

                За геометриата имам всички диагоали

                Коментар


                • #23
                  От: Реставрация OPEL REKORD D

                  Не знам къде гледа търкане

                  Коментар


                  • #24
                    От: Реставрация OPEL REKORD D

                    Те нещата се следят в процеса на събиране и фиксиране на възлите,използват се и разпонки ,едно време използвахме винтови крикове и трупчета ,фиксирахме с обикновенни якостни железа,винкели и разни подобни ,че крикове имахме два.Това е отговор вместо колегата от мен 15тина години съм се занимавал със всякакви купета,рами и механика ,щото за да направищ купрето требва да го оголиш до шушка понякога,но това редко се е налагало.Започнах като чирак в първата работилница на територията при най -добрия майстор заедно със сина му ,бяхме от една тумба и не правехме само лади и москвичи ,имаше опели,мечета190 от старите,конски глави,американци....мамка му славни времена бяха ,въпреки че горелката не ми е падала по цял ден от ръцете имаше само това ,оксижен и ръчен апкант който обаче огъваше всичко ..,е понякога греехме с тройката дюза,но нещата си ставаха супер правехме си всички греди преди това замерени от старите преди да сме ги отрезали,въобще сваляхме всички верни размери от нещата дето сменявахме....все едно беше вчера.Нещо се метнах в спомени. Адмирации за колегата! П.С.работиш ли с кеф ,не може да те уплаши или хване никъв плексит,то освен големи флексове /виелици/друго и нямаше ,малките много горяха и нямаше много,шлайф машините бяха руски тухли ,та търкахме шаблонно на ръка ,,абе приключения!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X