Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Страшно тропане на задницата????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Страшно тропане на задницата????

    Здравейте колеги! Помагайте че ми дойде до гуша.Едно се оправи пет други проблема излязат.Скоро напръсках с горяло масло пода на джипката и започна едно тропане все едно гърнето бие по тунела но много по силно.Проверих го но никъде не опира.Откачих от долната страна амортисьорите-и от тях не е.Проверих да не е разкачен резервоара-и той никъде не мърда.Като се кача на бронята и я лашкам на страни се чува а когато скачам на горе надолу го няма звука.Гледахме отдолу когато се клати,звука идва от към диференциала .Тампоните на ресорите-понапукани но се виждат здрави.Когато я взех и веднага я гресирах започна да върви като котка.Четох из форума но никъде не открих като моя проблем.Ми то друго май не остана.Помагайте

  • #2
    От: Страшно тропане на задницата????

    Вдигни на крик задния диференциал и разклати всяка една от гумите по отделно.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #3
      От: Страшно тропане на задницата????

      Вдигах я няма луфтове.

      Коментар


      • #4
        От: Страшно тропане на задницата????

        На U-болтове ми звучи ама правилното е един да гледа отдолу, а друг да клати. На канал, за да няма злополуки.

        Коментар


        • #5
          От: Страшно тропане на задницата????

          Сигурен съм че това се случва от омасляването. Но какво точно? ??????

          Коментар


          • #6
            От: Страшно тропане на задницата????

            Разместило се е нещо дето се е държало само на кал и ръжда.

            Коментар


            • #7
              От: Страшно тропане на задницата????

              Или ресорите са строшени.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Страшно тропане на задницата????

                Няма счупени ресори?

                Коментар


                • #9
                  От: Страшно тропане на задницата????

                  Тампони на купето?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Страшно тропане на задницата????

                    Здравейте. Днес малко развръзка. Откачих ресорите от задния им край и ми се струва че тампоните на обиците не са добре. Би трябвало там да се движат. Реших да ги отрежда плътно отстрани и да им подложа по една тефлонова шайба та да си лагеруват болтовете свободно. Пръсках със спрей за уплатнения и малко намаля гадния звук но си остава. За сега толкоз, ще видим утре какво ще стане.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Страшно тропане на задницата????

                      Здравейте. С полипонови шайби работата заспа.Сега ресорите се движат свободно без да има гадното трескане. Много съм доволен от свършената работа, сега се движи като по чорапи .Да не пускам друга тема искам да питам как мога да раздвижа машините за амовете че маи нещо са запекли. Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Страшно тропане на задницата????

                        Първоначално публикуван от wukova Преглед на мнение
                        Здравейте. С полипонови шайби работата заспа.Сега ресорите се движат свободно без да има гадното трескане. Много съм доволен от свършената работа, сега се движи като по чорапи .Да не пускам друга тема искам да питам как мога да раздвижа машините за амовете че маи нещо са запекли. Благодаря предварително.
                        Здравей, откачи една и пробвай дали се върти като местиш позициите от вътре в купето. Ако не се завърта отваряш, чистиш и смазваш. Ако се върти демонтирана, но не се върти върху амортесьора значи, че амовете не са оригинални и за това не се въртят машинките.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #13
                          От: Страшно тропане на задницата????

                          Здравей.Като гледам май-май са оригинални амортисьорите,достатъчно са ръждясали.Щом преместя позицията от H на N или на S ампермера има леко движение,това ме навежда на мисълта че са клеясали много като всичко друго по джипката.Разглобявам при първа възможност Благодаря

                          Коментар


                          • #14
                            От: Страшно тропане на задницата????

                            Първоначално публикуван от wukova Преглед на мнение
                            Здравей.Като гледам май-май са оригинални амортисьорите,достатъчно са ръждясали.Щом преместя позицията от H на N или на S ампермера има леко движение,това ме навежда на мисълта че са клеясали много като всичко друго по джипката.Разглобявам при първа възможност Благодаря
                            За нищо! Успех.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X