Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на лодка за солена вода

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Избор на лодка за солена вода

    Здравейте,

    Огромни благодарности за съветите - признавам, че за по-голямата част дори не се бях и замисля. От няколко години съм каякяр и уейкбордист и си имам специализирана жилетка, която е многократно пробвана- без нея не влизам на каяк или друго плавателно средство. Отделно винаги съм с много вода и нещо за хапване, за телефона имам непромокаем калъф и е плътно с мен. Имам и няколко сухи торби, в които гледам да има сухи дрехи и т.н. Идеята на лодката по-скоро не е преходи, а плацикане в района на плажа, на който съм. Определено се опитвам да съм максимално разумен с морето и дори с каяка не се нагърбвам с неща, които не са ми по силите и предупреждавам някой познат от плажа, че влизам и относно посоката, в която поемам.

    Определено ще подсигуря за сефтето на лодката и другите неща - със сигурност ще са ми от полза и за другите ми хобита. В крайна сметка успявам да ги събера на каяка, предполагам, ще ги събера и на лодчицата. Определено на преден план е и изработването на котва и подсигуряването на въже.

    Огромни благодарности още веднъж за съдействието ви!

    Поздрави!

    Коментар


    • #32
      От: Избор на лодка за солена вода

      Когато излизам с лодка, винаги си нося плавници. С тях се плува по-бързо и мощно, дори при силно вълнение.
      Още нещо: ако мислиш да плуваш с моторна лодка в гръцко море, трябва да е регистрирана и оборудвана съгласно изискванията им. Миналата есен полицията проверяваше всички още на брега, дори и на малките рибарски кейове!
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X