Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква е разликата между....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква е разликата между....

    Здравейте колеги много съм запален на тема пикап.Разглеждах различни марки и модели но накрая се спрях на nissan navara после забелязах и nissan pickup.Въпросът е дали има съществена разлика между двата модела и каква е тя!Ако се сещате за други марки пикапи с които се запознати и можете да ме посъветвате адекватно моля пишете.

  • #2
    От: Каква е разликата между....

    Кой "нисан пикап" ? Ако действително си попаднал на нещо което не е Навара, вероятно е твърде стар за да върши работа или ще е внос от далечна и екзотична дестинация, където е въргалян по черни пътища и едва ли е виждал поддръжка. ... има един "Нисан пакап", бивш Датсун и не знам някога да е било популярно в Европа. Навара и ти го препоръчвам - здрав, надежден работен кон. Друг пикап - Тойота има Хайлукс, много стабилен. Мицубиши на трето място, Форд е по-спорен дали да или не.

    Коментар


    • #3
      От: Каква е разликата между....

      Те това е пикапа

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nissan_pick_up_4x4_king_cab_optik_paket_96635400733713555.jpg
Прегледи:1
Размер:54.8 КБ
ID:5681038

      Общото с Наварата е че са Нисан
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Каква е разликата между....

        Разглеждах всички години но мисля да се спра най - вече на nissan navara 2004г. 133коня което означава 161лв данък.Прегледах техническите характеристики на nissan navara и nissan pickup и navara-та се оказа малко по - голяма като цяло.Въпросът ми е относно подръжката на кой от двата модела частите са по - лесно намираеми и дали са им взаимнозаменяеми.Системите 4.4 еднакви ли са. Като цяло кой от двата модела в България е по - лесен за подържане.Благодаря предварително!

        Коментар


        • #5
          От: Каква е разликата между....

          Навара имат един проблематичен двигател 2.5л YD25DDTi - ако това са твоите 133-те коня, едно наум че създава проблеми. Всичко останало е читаво. "Нисан Пикап" от коя година си намерил, та да го сравняваме с "Навара 2004г " ? Онова на снимката по-горе е модел от 1990-те години.

          Коментар


          • #6
            От: Каква е разликата между....

            Първоначално публикуван от Тонката 3432 Преглед на мнение
            Разглеждах всички години но мисля да се спра най - вече на nissan navara 2004г. 133коня което означава 161лв данък...
            Ако се регистрира товарен (кат.N1), както правят всички с подобни возила - ще плащаш данък на тонаж (смешна сума - около 10лв в зависимост от общината), но пък трябва да се минава преглед два пъти годишно!
            SUZUKI V-STROM 1000
            Jeep Cherokee 2.5CRD
            TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
            о889 525 о74 - Владо

            Коментар


            • #7
              От: Каква е разликата между....

              Ако се регистрира товарен (кат.N1), както правят всички с подобни возила - ще плащаш данък на тонаж (смешна сума - около 10лв в зависимост от общината), но пък трябва да се минава преглед два пъти годишно!
              Благодаря колега че ми светна по отношение на данъка тогава ще поразмишлявам и върху по - новият модел на навара от 2005г. Тъй като първоначалните модели на всички автомобили са пробни а при по нататъчното им производство се поправят грешките.Благодаря и на колегата Asteri

              че ми изясни дефекта с двигателя и се надявам по нататъчната серия на модела да са изчистили този проблем

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X