Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

    Мой френд си докара ново Субару с 5000 лева по-ниска цена от дилъра в Истанбул.
    В сравнение с цената която му даде българският дилър с добра отстъпка........
    Така че имай го в предвид и това.
    Ползва си европейска гаранция - ядове няма.
    По въпроса - за мен няма две мнения - Субару.
    Успех....
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • #32
      От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

      Угаждай си на душата за да не те напусне.

      Коментар


      • #33
        От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

        Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
        Мой френд си докара ново Субару с 5000 лева по-ниска цена от дилъра в Истанбул.
        В сравнение с цената която му даде българският дилър с добра отстъпка........
        Така че имай го в предвид и това.
        Ползва си европейска гаранция - ядове няма.
        По въпроса - за мен няма две мнения - Субару.
        Успех....
        И френда ти му навъртя 105000км вече, без особени проблеми. Вече не става през Турция. По-добре ГерманияНатиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1442257862.139712.jpg
Прегледи:1
Размер:375.2 КБ
ID:5680983

        Коментар


        • #34
          От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Сериозно.Всичките Мегани бяха дизелови комбита,и изпогърмяха.След смяната на двигателите,най-интересното е че след 140 000км започнаха да пукат предните прозорци.Купетата започнаха да се сгъват!При този модел,калниците бяха пластмасови.
          Но явно не са се научили,при Клиото същата история.И то за модели на по 1 година.
          Това са коли които са карани в всякакви условия,т.е в цяла България.Само градско,до само извънградско.
          Взмай субару!
          Това с пукането на прозорците и сгъването на купетата е било закодирано още със смяната на двигателите, като кармата се е задействала със смяната на 51 двигател - честно смени си дилъра!
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #35
            От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

            Може да си на възраст, но трябва да почерпиш /като купиш колата/ -тук си младши участник.
            Субару - CVT си е бомба.Ех мечтая за Аутбек - но фамилията не иска и да чуе / само седан /.
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар


            • #36
              От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

              Да добавя. Нещо цената ми се вижда висока. Дали е с кожен салон за тези пари. Посочи кое комплектация ти предлагат за тези пари. Ако ще плащаш кеш поне ги натисни за отстъпка.

              Или Турция. А може и Германия или друга EU страна.Ако искаш съвет звънни ще помагаме.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #37
                От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                сега погледнах БГ дилъра, 76хил. е най-скъпия аутбек дизел, но само с ръчни скорости
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #38
                  От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Това с пукането на прозорците и сгъването на купетата е било закодирано още със смяната на двигателите, като кармата се е задействала със смяната на 51 двигател - честно смени си дилъра!
                  Дилара си е от официалните.Ето че в компанията "майка" колите се трошат като като за световно,а в дъщерните същите двигатели си карат.Не съм чул за Дачия с проблемен такъв двигател.
                  За Клиотата са от друг официален дилър,същата история.Още са на малко км за да сгъват купетата,ама ще видим

                  Коментар


                  • #39
                    От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    Дилара си е от официалните.Ето че в компанията "майка" колите се трошат като като за световно,а в дъщерните същите двигатели си карат.Не съм чул за Дачия с проблемен такъв двигател.
                    За Клиотата са от друг официален дилър,същата история.Още са на малко км за да сгъват купетата,ама ще видим
                    Нямах предвид дилъра на автомобили , но спирам диалога с теб, че ми мирише на банан....
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #40
                      От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                      Нещо не мога да разбера "хумора"?Може ли превод в ефир...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                        Колега, не знам дали вече взехте решение, но бих искал да споделя моя опит с покупката на ново Субару.
                        Автомобилът е новият Форестър, взех го преди година и половина, досега навъртях 53000+ км.
                        За чисто техническите експлоатационни качества на Субару нямам какво да кажа - невероятен автомобил.
                        Имам оплаквания за шумове в салона, предизвикани от лошо сглобен интериор - това е най-голямото ми оплакване... много е досадно понякога...
                        Дотук добре...
                        Само че...
                        когато човек дава 65к, а във Вашия случай почти 80 за автомобил, то той не купува само ламарини с двигател...
                        Купуваме си и обслужване, по възможност компетентно... да ама не...
                        Моята покупка е от Субару - Габрово, там при наличен автомобил, чаках месеци (МЕСЕЦИ) за да го взема...
                        При обслужването ( стандартното ТО, масла, филтри....) хората от сервиза влизат с мазния гащеризон и мазните ръце в салона, без въобще да се съобразяват...
                        Когато се оплаках от шумовете в салона, ми казаха "нищо не може да се направи"
                        Почти съм убеден, че поне веднъж не са ми сменили консумативите...
                        Междувременно СМТ фалираха...
                        Имам автомобил на друг производител... като отида в сервиза, човек с костюм взема автомобила, слага найлон на седалките отпред и огава влиза в вътре..


                        Та... ако не друго, то е добре да имате тази информация... ако не искате да Ви късат нервите...
                        Успех с покупката и безброй безаварийни...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                          Колега пиши после какво си избрал и впечатления от избора.
                          Аз принципно се интересувам и от двете марки(само ако за Хтрейл изкарат автомат 4Х4, планирано за 2016).
                          Благодаря и успех!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                            Благодаря ти за мнението

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X