Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

    Благодаря ти за мнението

    Коментар


    • #17
      Re: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

      Ако имах твоя избор нямаше и да питам, субару.

      Коментар


      • #18
        От: Re: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        Ако имах твоя избор нямаше и да питам, субару.
        Благодаря ти Daniele за твоето мнение. Пуснах въпроса ми в този форум защото много съм раздвоен в избора ми.
        Ходих в шоурумите и на двете марки и очите ми останаха в Субаруто. Не мога да спя и все сънувам, че го карам и че е мое.
        Вече съм на години и друг автомобил едва ли ще купувам. Затова искам да си купя нещо, което да е ново и да му се нарадвам на всички съвременни екстри, които съществуват в автомобилостроенето.

        Коментар


        • #19
          От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

          Наблизо за тия пари се продава ей това:
          Erstzulassung: 07/2012
          Kilometerstand: 23.000 km
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            Re: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

            Продава се ама е старо. И няма нищо общо с новото. Ако е дизел си е с дежурния проблем на дюзите и тампони на двигател. Толкова пари за стара кола никога не бих дал. И тези 23 спокойно може да са 123 или 223.

            Коментар


            • #21
              От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

              Първоначално публикуван от speshi Преглед на мнение
              Хей tiramisu,
              Какво означава "трътове"
              И аз щях да попитам. Даже потърсих в Гугъл После реших, че идва от "трътка" и може би значи "сърбеж в ... аналогичната част в човешката анатомия"
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #22
                От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                Трът е вид пр@дня. Сравнението е с пълнител на автоматична карабина Шпагин: Стискате, стискате, отивате на някое място и аха да си отпуснете, пак се появява някой външен човек. Разбира се онова вече напира отзад. Колкото и да стискате ТЯ излиза на порции и прилича на картечен огън от времето на тачанките и Великата Октомврийска Соц. Революция. 1 трът е един къс откос.

                Конкретно по темата, няма начин на така зададен въпрос човек да не получи трътове. Толкова различни автомобили, различаващи се по задвижване, двигатели, окачване, концепция че и с поне 33% разлика в цената от долу нагоре няма как да се сравнява.
                Последно редактирано от tiramisu; 13-09-15, 18:22.
                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                Коментар


                • #23
                  От: Re: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                  Първоначално публикуван от speshi Преглед на мнение
                  Ходих в шоурумите и на двете марки и очите ми останаха в Субаруто. Не мога да спя и все сънувам, че го карам и че е мое.
                  При това положение, не знам защо още се чудиш в избора.....
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #24
                    От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                    Бягай от Кашкая с този двигател.
                    Рено много издишат с малките двигатели.На старите(след 2011) 1.5 dci 110 к.с гърмяха двигателите като круши.Най-рано на 40 000км,до към 100 000км изпогърмяха всичките.Това на автопарк с над 50+ такива коли.
                    На жената преди една година и смениха колите в фирмата с новото Клио.Същото лайно,станаха по на 20 000км и вече от 20 коли 5 с гръмнали мотори.Останалите още ги чакат.Нейната стана на 38 000км,и още е цял,а тя я кара най-душмански
                    Но не това е най-лошото,най-лошото е че в сервиза не могат да разберат една година защо по дяволите гърмят!То не беше писане до Франция,до Турция(там ги сглобяват),и нищо.Гърмят качествено,така че се сменяват с чисто нови .
                    Взимай Нисан само ако си сигурен че двигателя е на Нисан.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                      Оутбек е 100 пъти по-кола от Кашкай. То си е по-висок клас, де.
                      Само че цената ми се струва височка. Спомням си нещо като 65-70х лева с ДДС за дизел и автоматик.
                      "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                      Коментар


                      • #26
                        Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                        Вчера видях случайно един Нисан Хтрейл купен 2013 година дизел автомат най високо ниво на оборудване и още 3 години гаранция.
                        Автомобила е на 8000 км собственост на заможна украинка и каран 2 лета тук.
                        Продава се поради смърт на съпруга.
                        Закупен за 64000 лв, сега го дават за 42000 като си мисля че за пари в брой ще паднат и още. Ако имате интерес снимал съм Вин номера и мога да го пратя на лични.
                        С добричка регистрация купен от Добричкия дилър, намира се за огледи в Св Константин и Елена.
                        Не е обявен по сайтовете.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:167.5 КБ
ID:5680934
                        ужасно е грозен поне за моя вкус
                        Последно редактирано от rosen_offroad; 13-09-15, 21:41.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Re: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Продава се ама е старо. И няма нищо общо с новото. Ако е дизел си е с дежурния проблем на дюзите и тампони на двигател. Толкова пари за стара кола никога не бих дал. И тези 23 спокойно може да са 123 или 223.
                          ... да - ама не... За Германия говорех, и то от официален дилър - и щом от 2012 ти е стара... а км. са си толкова. И има доста общо с "новото".
                          Просто предложих при "толкова различни автомобили, различаващи се по задвижване, двигатели, окачване, концепция че и с поне 33% разлика в цената"...
                          Последно редактирано от ivied; 13-09-15, 20:04.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                            Бягай от Кашкая с този двигател.
                            Рено много издишат с малките двигатели.На старите(след 2011) 1.5 dci 110 к.с гърмяха двигателите като круши.Най-рано на 40 000км,до към 100 000км изпогърмяха всичките.Това на автопарк с над 50+ такива коли.
                            На жената преди една година и смениха колите в фирмата с новото Клио.Същото лайно,станаха по на 20 000км и вече от 20 коли 5 с гръмнали мотори.Останалите още ги чакат.Нейната стана на 38 000км,и още е цял,а тя я кара най-душмански
                            Но не това е най-лошото,най-лошото е че в сервиза не могат да разберат една година защо по дяволите гърмят!То не беше писане до Франция,до Турция(там ги сглобяват),и нищо.Гърмят качествено,така че се сменяват с чисто нови .
                            Взимай Нисан само ако си сигурен че двигателя е на Нисан.
                            Колега, ти сериозно ли щото и аз до скоро работех в фирма с 50+ Мегани всичките след 2011 и всичките с 1.5 dCi, па нема един гръмнал мотор до сега, когато ги сменяме...

                            Иначе по темата - Субару!
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #29
                              От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                              Сериозно.Всичките Мегани бяха дизелови комбита,и изпогърмяха.След смяната на двигателите,най-интересното е че след 140 000км започнаха да пукат предните прозорци.Купетата започнаха да се сгъват!При този модел,калниците бяха пластмасови.
                              Но явно не са се научили,при Клиото същата история.И то за модели на по 1 година.
                              Това са коли които са карани в всякакви условия,т.е в цяла България.Само градско,до само извънградско.
                              Взмай субару!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Nissan Qashqai 1.6dCi или Subaru Outback 2.0TD Unlimited

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                Колега, ти сериозно ли щото и аз до скоро работех в фирма с 50+ Мегани всичките след 2011 и всичките с 1.5 dCi, па нема един гръмнал мотор до сега, когато ги сменяме...

                                Иначе по темата - Субару!
                                Тук при нас са два Дъстъра 1,5 dCI. Единият последно беше на 283 000 км със сменени амортисьори и разни дреболии по окачването. Вторият и той е над 200 000 км. Като цяло никакви сериозни грижи не са създавали. Карат се постоянно на смени.

                                Но поради:

                                Първоначално публикуван от speshi Преглед на мнение
                                ...
                                Ходих в шоурумите и на двете марки и очите ми останаха в Субаруто. Не мога да спя и все сънувам, че го карам и че е мое.
                                ...
                                Не мисля, че има какво да коменитраме повече. Човек трябва да си сбъдва мечтите и да си угажда на мераците.
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X