Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор зимни гуми- конкретни мнения...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор зимни гуми- конкретни мнения...

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Тая цена за какъв размер? То китайски гуми за джип няма на такава цена, камо ли "Firestone"?
    Здр колега гумите ги купих от онлайн бг магазин, бяха с доставка от 10дни от склад в Холандия. Размера е 265/75/16 цената беше такава понеже ДОТ е от 2013г, но гумите дойдоха в перфектно състояние и едва ли ще има огромна разлика в поведението им ако бяха произведени 2015. Гумата е произведена в Канада, със сигорност мн точно попадение. Ето я как изглежда на боядисани джантиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:20151122_160014.jpg
Прегледи:1
Размер:89.3 КБ
ID:5699966
    NISSAN PATROL Y61 ZD30
    HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

    Коментар


    • #17
      От: Избор зимни гуми- конкретни мнения...

      Toyo Tranpath S1 не се прави вече.
      Има нов модел:
      Toyo Observe GSI 5

      Коментар


      • #18
        От: Избор зимни гуми- конкретни мнения...

        Първоначално публикуван от Family guy Преглед на мнение
        ... Bridgestone Blizzak зимни, за мен най-добрата гума за зима, много сняг дори и за малко кал и заигравки по-горите.
        Напълно подкрепям. Малко по-шумни може би, но иначе отлични.

        Файърстони не съм карал на джипка, обаче на леката кола ме разплакаха, като заваля снега. До степен да ги изхвърля и да си купя Фалкъни - само такива имаше налични от що-годе свестните с моя размер, а след като ринах половин час с лопатата и скъсах една верига, бях прекалено ядосан, за да чакам доставка.

        Надявам се след 2-3 седмици каране по сух асфалт, колегата да не изреве като мен, ако завали пак в края на февруари.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X