Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

    Здравейте колеги, моля споделете мнение за този модел. Загледал съм се в една обява евтино е но има защо, двигателя припушва синьо мисля че е от клапаните защото държи температура, също така и спирачките са за ремонт. Окачването и скоросната кутия са добре, няма ръжди. Ще съм благодарен да чуя вашите мнения за модела и конкретния екземпляр.

  • #2
    От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

    Сигурен ли си за ръждите?Я пак го огледай,но много внимателно.Няма такова без ръжди.

    Коментар


    • #3
      От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

      Не съм го качвал на канал, обаче добре го огледах (доколкото можах) отдоло не видях никаде.
      Питах едни майстори казаха ми за пушека че най вероятно е за сигменти.

      Коментар


      • #4
        От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

        Най-вероятно и не е супер селект и малко се обезсмисля покупката на такова Паджеро!
        LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
        Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

        Коментар


        • #5
          От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

          Отказах се от този джип, майсторите ми казаха че пушека е от сигменти, също така ме посаветваха да е дизел.

          Коментар


          • #6
            От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

            Бензин 3 или 3.5 им кажи на майсторите
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Бензин 3 или 3.5 им кажи на майсторите
              2.4 колега, но е за основрн ремонт!!

              Коментар


              • #8
                От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

                Първоначално публикуван от pashofff Преглед на мнение
                , също така ме посаветваха да е дизел.
                Съвета е 3 или 3.5 с Агу
                Знам ги тия 2.4 бензиновите,разкарвах седмица един такъв,после разбрах че има такива,беше изгнил иначе щях да го взема,слаб мотор беше,така ми се стори
                Ако е дизел по добре 2.8
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #9
                  От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

                  Благодаря за съвета колега. Мисля да се насоча към 3.0 дълга база.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мицубиши Паджеро 2.4 бензин

                    Намирането на читав такъв е мисия,преди 4 години намерих такива из цалата страна,имаше с изгнили задни врати,в окаяно състояние от липса на цели парчета ламарина,единственото читаво на което попаднах беше П2 с 3.5 двигател,обаче нямаше един прав ръб или кант,вероятно обръщано през таван и правено,нямаше визия никаква.Успех в намирането на твоя джип.По вероятно е да намериш читаво 2.8 дизел.
                    Ако искаш перфектен виж галоперите,там е по вероятно да намериш бензинов в идеално състояние и куп екстри ако супер селекта не ти е задължителен,галопера е по добрия вариянт,ако ти е важно ,има твърди блокажи за всички допълнително.Аз карам 2.5 на такъв без точка ръжда попаднах на малко километри не се оплаквам,върви яко и не се дава но с 30 лв. не минавам 100 км. С бензиновото имаш повече мощност ,разхода на половина.
                    Последно редактирано от Roninn; 15-09-15, 09:39.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X